Jump to content

Eluminal

Kasutajad
  • Sisu loend

    228
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Eluminal

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 28.02.1990
  1. Haarde tugevus

    rätiku viskad üle toru
  2. Tegi aasta trenni ja mõtles et on fedor emelianenko
  3. Tim Sylvia vs.Marius Pudzianovski

    mariusz on täpselt Bob Sapp
  4. Tiit Ilves

    Ok tänud sulle
  5. Tiit Ilves

    Tere, vaatasin ta kodulehelt ja ei leidnud visiidi tasu, paljuga peab arvestama siis? http://www.tiitilves.ee/topic/index.html
  6. mis lihas?

    no pmst perearst pani mu pikali siis liigutas mu jalga ja küsis kas on valus, ei olnud, siis järeldas seda et liigesega on kõik korras ja olen mingi lihase ära venitanud, ütles et puhka paar nädalat ja kui terveks ei saa siis saadab ortopeedi juurde. läksin siis ortopeedi juurde, rääkisin talle ära mis perearst arvas ja siis ta ütles et lihase venitusest on põletik sisse tulnud ja tegi mingi süsti. Ütles et paari päeva pärast võin trenni minna ja kui ikka valutab, siis paari nädala pärast läheksin uut süsti tegema. Süstist polnud kasu ja tagasi ka ei läinud sest tundus et ta ei saanud aru mis mul viga on. Vahepeal sain juba terveks tegin ainult jõusaali mingi kuu aega siis käisin 2 nädalat tagasi poksimas oli kõik korras, aga nüüd laupäeval proovisin uuesti ja hakkas valutama jälle. (valu tuleb just sellest järsust keha keeramisest kui löön) Kas Tiit tegeleb ikka lihastega ka? ja palju esmane visiit maksab? Õpilastele on soodustusi?
  7. mis lihas?

    käisin perearsti ja ortopeedi(audenteses) juures mingit infot ei saanud öeldi et olen ära tõmmanud midagi
  8. mis lihas?

    http://www.wisdomwoman.com/nerve/wp-conten...hip-muscles.PNG sellel pildil võiks öelda et valu on selle iliacuse taga.
  9. mis lihas?

    Mis lihas töötab kere keerates, ei mõtle kõhtu ega selga, aga olen ära tõmmand mingi lihase sabakondist 4 cm paremal, tundub nagu mingi süvalihas, (vigastus tekkis poksides juba detsembri lõpus ja nüüd proovisin trenni minna ja läks uuesti katki) Oskab keegi öelda mis lihas see võib olla? ja mida ma tegema peaks?
  10. Toitumine enne ja pärast trenni

    haha ei pea, ära üldse toorest muna söö.
  11. "Erisaade" - kas Eesti mees on muutumas jobuks?

    üpriski mõtetu arutelu see käe surumine
  12. massitsükli

    Palju neid harjutusi küll ei ole, pigem vähe, see meenutab jõu kava
  13. "Erisaade" - kas Eesti mees on muutumas jobuks?

    Millagil peab see asi lõppema, neid poisse kellel on väikse õe püksid jalas on liiga palju tekkinud
  14. Kes on eluaegse poolt?

    Ja kuidas sa kindlaks teed kas sõi meelega või kogematta? Kui dopingu proovis pos tulemuse saad siis järelikult oled tarvitand.
  15. Toitumine enne ja pärast trenni

    pane siis juba muna koored ka
×