Jump to content

MissGold

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

MissGold

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 05.05.1986
  1. Millise menüü peavad koostama taimetoitlased?

    Liha enam ei tarbi, tekitabraskus tunde... Taimetoitlane olen alatesselle aasta esimesest kuupäevast, enne seda sõin kõike... ja miskit ei muutunud...
  2. Et ennast vormi viia, tegin siin BAV kalkulaatoriga testi ja sain tulemuseks 1500 midagi... ostsin kaalu ja jälgin nüüd mida suhu pistan... Liha ma ei söö, kodu juustu ja kohupiima samuti mitte... (viimaseid küll siiski põhjusega, et nahk on väga probleemseks muutunud(loe: põletikuliseks). Menüüsse jätsin kaerahelbed, oliiviõli, puu ja juurviljad... ka müsli ja veidike piima. Mida saaksin juurde lisada või kas pean mingeid toidulisandeid võtma... Probleem on siis järgmine... Tahaks naha seisukord parandada, alla võtta ja ka nahka pingule saada kõhupealt... aga ma ei tea kuidas see välja peaks nägema... mis aitaks... kas saun, tugev trenn või toidulisandid? Loodan et keegi teist äkki teab
  3. sõrmed surevad hommikuti ära

    magad käteotsas v?
  4. Uus A-rühm

    Vanad on tegijad
  5. Viimase 100. aasta suurim lumeuputus Eestis

    Ainult positiivsed emotsioonid, mulle lumi meeldib VÄGA!
  6. Veidrad Faktid

    Väga huvitav lugemine
  7. Talisuplus

    No mind küll mitte ühegi valemiga sinna jääauku ei vea Jube
  8. -1kg nädalas...ja seda rasva arvelt?

    Tänan, see on innustav vastus! Alguses võttis ikka harja punaseks küll, kui käisin 6 kuud iga päev 2-6h päevas pluss see treening... ´ja tulemust pole ühtgi, sammulugeja ka muretsetud, see andis alguses hoogu juurdegi 10 000-20 000 päevas, kökimöki...atkinsoni dieet oli küll parasjagu huvitav, isegi 3 päevast ainult vee paastu pidades ei läinud essugi maha aga seda vasikaliha ja kapsast närides samas 5 päevaga selline langus....
  9. -1kg nädalas...ja seda rasva arvelt?

    Äkki see dieeditamine annab ka põntsu, kui nseda juttu uskuda et alla 1700kalori päevas tarbides tuleb seda "vara" veel juurde. Seda atkinsoni dieeti jälgides kadus mul 72 pealt 64 peale 5 päevaga... aga nop muidugi tuli ka kõik tagasi...
  10. -1kg nädalas...ja seda rasva arvelt?

    Ma tänan teid vastuste eest, muidugi, kui kellegil veelm midagi lisada on panen hemeelega kõrvataha.... Ise enne arvasin, et see kõhulihatse osa on kõige suurem põletaja, higipull oli parasjagu otsa ees. Muidugi küsiks ka kindlasti, teie arvamust, kui teha ntx kombineeritud kava mingisugusest aeroobikast ja hantlitega trennist kui kiirelt oleks võimalik kereümbert 15 cm maha saada? Ja kas alla 1700kalori tarbimine jätab tõesti rasvad paigale, et kea on nn seisundis kus hakkab ta hoopis juurde seda polstrit korjama?
  11. -1kg nädalas...ja seda rasva arvelt?

    Need sangad ja muu selline värk... arvan nabast 3cm alt poolt:P punu ja muu...
  12. -1kg nädalas...ja seda rasva arvelt?

    Millega võiksin ennast parandada.... hommikusöögiks on kaerahelbe puder(vee,piim,sool) peale kas või, või banaan/õun/pirn tükeldatud 1sl mett/ 3ndaks varjandiks kaerahelbe puder veega lisan sisse brokkoli/lillkapsa väikesed tükid Hommikusöögile lisan alati kusagil 2-3 lusikatäit Extra virgin külmpressitud oliiviõli. Päeval, suuremal osal ajast on juurviljad, vahel ka liha juurde(mitte päris steik aga hakkliha/viiner/kotlett) ok tunnnistan, et vahel on hea ka toit hamburgerikastmega üle kallata aga seda väga harva. Üldse katsun võimalikult palju juur ja puuvilju mugida(maitse saamiseks hautan pannil ilma õlita)Väga istub kartul... Leib... Üliharva söön võileibu, tarbin margariini(võib öelda pea mitte üldse), chipsid, vahelharuharva mõni limmar.... Kodus seisab ka kotitäis sojavalku vms.... mingi üle 400soti maksis veidsa, ega ei teagi mida täpselt teha... Aga jah... jäi nagu meelde just see jutt, et selle dieeditamise toitumisega mängmisega ei saavuta mitte midagi.... et kohe peaks nagu mingit intensiivset trenni tegema hakkama, siis läheb rasva arvelt...
  13. Olen juba üle aasta trenni teinud, aga pekikiht pole hakanud kuskile minema ei kõhult, ega ka puusadelt. Vahepeal tegin kaalujälgimist, vahepeal dieeti... vahel ka suurest tigedusest on mõni mäci burger sisse aetud... Kõigele lisaks muidugi alguses esimesed pool aastat tegin iga päev kiiremat kõndi 2-6 tundi päevas, tarbisin 2l vett, ja kindlasti kamainiks ära kõhulihased mida tegin sirgete jalgadega kusagil 300-500 päevas igapäev(plusss kükid ja rinnalihased)... Nüüdseks muidugi tunnen, et kõhulihased on sixpacis ilusti(näpudega kompides rasvaalt on tunda) Aga tahaks ka nüüd seda pealmist kihiti vähemaks.... Kusagilt foorumist lugesin, et õige trenniga on võimalik saavutada normaalse toitumisega -1kg rasvamassilt, kas see on tõesti võimalik? Kuidas sellist tulemust saavutada kodustes tingimustes... ja mida üldse soovitate? Igaksjuhuks kui kedagi huvitab lisan mõõdud ka Pikkus 180 kaal72 puus98 talje(kõigelaiem koht) 92 Kaalu juures 62kg tundin ennast füüsiliselt kõige paremini ja muidugi ka väliselt... nii, et see oleks siis soovitud tulemuseks...
×