Jump to content

Rellly

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Rellly

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 11.03.1987

Profiili informatsioon

  • Sugu
    f
  • Asukoht
    Tartu
  1. PALJU ÕNNE INDREK VISKA!

    Õnnitlused
  2. Mind on kummitanud paar päeva siis sellised arvud.. Natalia: 3 Liisa: 7
  3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ohh teid vallatuid
  4. Hoian meie naikadele pöidlaid ja varbaid Et ikka kõik super hästi läheks
  5. POSTITANTS OLÜMPIALE!

    polegi otsinud kogemusi sellel alal siit ega ka mujalt saidilt..lihtsalt ütlesin oma arvamuse et ei näe midagi imelikku sellel spordialal ..eile sai natuke vaadatud videosi ja see oli ka seal hulgas, tõesti (Y)
  6. POSTITANTS OLÜMPIALE!

    See algus ei meeldinud mullegi.. kuid alates 1:46 meeldib küll Ja kuna minul puuduvad sellel alal kogemused, siis ma ei hakka kedagi hindama kes halva ettevalmistusega ja kohmakas ja kes on super vau.
  7. Mul ühekorra juhtus et lõuna jäi vahele kuna hullult kiire tööpäev oli, õhtul trenni, ..peale trenni riiete ruumis pea hakkas ringi käima ja hakkasin oksele.. enam ei ole kunagi nii trenni läinud Kuid kerget aeroobset hommikuti enne söömist on küll hea Teeb reipaks R.
  8. POSTITANTS OLÜMPIALE!

    mulle meeldib väga sportlik pole dance.. ja erotsiga seal küll tegemist pole, seega ei leia midagi imelikku sellel spordialal päris füüsiline ja tasakaalu nõudev ala..et lihtsat seal pole küll midagi..alguses jalad sinised ja lõhki koguaeg.... läbi aegade lemmikuim video: parim osa hakkab 1:46
  9. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    Ma tunnistan ka siis kõik ausalt ülesse olen 22a, 169pikk trenniperioodil kaal 55/56 ja mitte trenniperioodil kaal 58/59 R.
  10. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    no vot..mis ma ütlesin.. tuleb vaid oodata Esta momenti Igatahes hoian sulle pöidlaid ja varbaid
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma olen üsnagi veendunud et ka Esta suudab meid kunagi üllatada Tuleb vaid seda nö. momenti oodata Kuid mis Imresse puutub, siis tubli töö noortega, peaks ka tulema sinu käpa alla treenima
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kahju et ma enam "noor" ei ole
  13. nõustun Viskaga, nii et Sven ära soni.. hoian sulle pöialt
  14. venituste eri on päris FUN
×