Jump to content

MMArtist

Kasutajad
  • Sisu loend

    34
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

MMArtist

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 01.01.1900
  1. Keegi oskab võrrelda antud toodete kvaliteedi vahe ja kommenteerida Whey Pro maitset ja lahustuvust , aitäh
  2. riided

    pole kuulnud et keegi sprawli eestise tooks. Kas asi kehtib veel? epoe link?
  3. lisandid mis tõmbavad käima

    Kofeiinitabletid pidid laksama suures koguses. Muidu jah, küsimus ise veidi mõttetu, ega mingid lisandid vms. sellist laksu anna küll. On muidugi ka ravimeid mis täidavad eesmärki, rahustid (Xanax jne) või siis hullema paugu annavad unerohud suures koguses.
  4. Cover

    Eesti muusika austajatele siis, leidsin youtubest ühe hea coveri vanast heast eesti laulust noore eesti tüdruku poolt.
  5. knockout

    Jah, oleks võinud küll , oleks õigem olnud. Aga ma ei saa ka pahaks panna seda mis ta tegi , sest selline asi on ikka kõvasti üle piiri.
  6. Rusikalöök

    Fighti võitis väikene kirp all vasakus nurgas. Seekord suurus vist abiks ei tulnud.
  7. knockout

    Vot see tuli juba tõesti asja eest, arvan sellega nõustuvad kõik.
  8. knockout

    Tüüp oleks võind oodata 10 sekundit kuni match algab ja siis vehkima hakata, aga otsustas rünnata hetkel kus vastane ei oskand seda oodata. Ta oleks kaotand, ja ta teadis seda ise ka ning lihtsalt vingerdas välja nii.
  9. knockout

    Video Alatu ja argpükslik tegu.
  10. Veidrad Faktid

    Ah loomulikult, ma otsisin kirjaviga
  11. Veidrad Faktid

    mis siin siis valesti on?
  12. ufc 107: Penn vs Sanchez

    Penn tegi tubli töö.
  13. Veidrad Faktid

    7 & 16 on päris head. Arvan, et päris huvitav kogemus oleks olla kehata pea
  14. Rusikalöök

    tire hammer ehk siis vasaraga rehvi tagumine on väga levind MMA-s ja soovitatud enamikul MMA lehekülgedel. Ka nii Fedor Emelianenko kui Brock Lesnar teevad seda harjutust. See peaks treenima ka core muscle (süvalihased vist) , kui ma ei eksi.
×