Jump to content

nomam

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

nomam

  • Tase
    Algaja

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://web.starman.ee/tingmar/treeningud.htm
  1. Mandlite ära lõikamine

    kordan veelkord, ära trenniga kiirusta, kannata minimaalselt 3 nädalat, sest vastasel juhul võivad haavad kurgus lahti minna ning haigla laks olemas. Siis ootad veel 3-4 nädalat, kas asjal pointi. Võid kergelt teha 3 nädalal, 4 nädala lõpus, sain ise juba trenni normaalsemalt teha, kuid täitsa maksimumi peale ei läinud. olen selle jama kuu aega tagasi üle elanud, nii, et tipake tean millest räägin.
  2. Mandlite ära lõikamine

    Mjah, lambist ei tasu midagi ära lõigata Kõige pealt lase kurguarstil otsustada, kas jah/ei, perearstid pakuvad asju lambist. Analüüsid teha (ASO indeks, streptokoki uuring,vere üldpilt). Tean seda teemat hästi, kuna kuu aega tagasi käisin opil. Muidugi, kui tahad seda teha läbi riikliku meditsiini süsteemi ootad kaks aastat. Taastumisega nii, et 5 päeva peal oppi kirud kõike siin maailmas, (vedel jogurt, jäätis põhitoit), valgusheik pani mul kõri jõhralt kipitama. Leiged puljongid põhitoit. Kuna oled jõusaali inimene, siis enne oppi kogu ikka parajalt massi, mina kaotasin oma kaalust 8 kg. Trenni hakkasin tegema 3 nädalat peale oppi,,,rahulikult, doktor (V.Solovjov hea kurguarst), soovitas üldse kuu aega pausi pidada. Kuid nüüd enesetunne fine, mul oli põhiprobleem äkkväsimus, kurk läks punaseks ja nagu keegi oleks mind välja lülitanud, midagi ei jäksanud enam teha. nii, et siis lase analüüsid teha ning harjuta enne oppi maailma kirumist ja tea, et neelatamine on Sinu suurim vaenlane
  3. spagaat

    VDO esitasid hea küsimuse,,,mõlemad jalad külje peal on hakkspagaat, vähemalt kunagi meie trennis kutsuti nii aga selle teise nime jään võlgu Ära räägi,,,on ka kunagi ammu niimoodi peale astutud, peale mida pidin treeneri ära sööma enamasti on nii, et keegi õpilane sinu seljataga ja surub sind õlgadest alla
  4. spagaat

    küsimus selles, et milline spagaat,,,hakkspagaat, ehk Vandamme stiilis, kus vend toolide peal. Olen enesepiinamisega suht palju tegelenud, küsimus selles, palju sul puudu jäänud täisspagaadist. Soendus tuleb kindlasti teha, kuid mitte lihaseid üleväsitada... Meetod: Lase ennast nii sügavale spagaati, kui hetkel suudad, siis võta käed ära ning lase tipake veel vajuda, kuniks ebameeldiv tunne tekib. Seejärel ole spagaadis umbes 1 minut,,,siis lõdvesta lihaseid ja 3-5 mintsa pärast korda uuesti sama tegevust. Niimoodi võiks teha iga päev, sellise painutamise seeria pikkus võiks olla ca 4-5 korda,,,viimasel korral võib keegi sõber sind veel nö alla suruda,,, see on tõeline piin...ja nii olla 30 sekki. selliste meetoditega sain ma endal spagaadi kätte, kuid seda peab suht tihti treenima,,,
  5. Jooksmine

    Maitse asi, isiklikult eelistan kiirkõndi ca 8-10km, olen täheldanud, et toimub suurem rasvapõletus...võib-olla vale mulje, kuid minu püksirihm kinnitab seda Peale sellist kõndi järgmine päev, tuharad ja säärelihased suht valulikud. Seetõttu ehk see oleks sobivam naisterahvale
  6. Kõrge vererõhk ja todulisandid!

    nojah, kõrge vererõhk karm nähtus. Arstid ei soovita üldse kõrge vererõhu puhul jõutrenne. Kindlasti tee palju aeroobset trenni, aga jällegi mõistuse piires. Kuna ise ka jõusaali teinud ca 5 aastat, pole enda jaoks avastanud, et toidulisad probleeme tekitaks ning arstid pole ka midagi sellist maininud. Kindlasti väldi soolast ! Näiteks söögid on mul nii magedad, et keegi pereliikmetest ei söenda süüa seda Mul endal ka "parimatel aegadel" ülemine olnud >160 Aga ikkagi lase arstil kontrollida, kas süda üldises mõttes on korras. Mulle isegi kirjutati välja kõrgvererõhku langetavad tabletid ning arst ültes, et võta enne trenni sisse (ca 2-3 tundi ennem),,,kuigi ei tea, kui õige see on rebasele, et veel üks võimalus vererõhku langetada, on külmas ruumis olla
  7. Tervist Viimasel ajal olen tundnud, et süda vajaks nö tugevdamist , trennides puperdama hakanud. Jõusaalis käidid ca 4 .a, süda üldises võttes korras, arstide poolt kontrollitud, ainsana kõrge vererõhk, kuid see tingitud töö iseloomust. Kahjuks jõusaali trenasöörid ei istu ja antud sandi suusailmaga ei tahaks jooksmas käia,kuid tekkis idee, elan kõrges majas 16 korrust. Et jookseks nö 16 korrusele ca 2 korda õhtuti. Kuid sooviks Teie profesionaalset arvamust, kas koormus võib olla südamele liialt suur või on see tegevus põlvedele halb... Tänud
  8. trenn haiglase olekuga

    Kui tahad oma südant lõhkuda, siis aga palun Omadeset kogemustest soovitan, ravi ennast terveks, siis trenni. Muretsema ei pea, selle pisikese ajaga ei lähe jõusaalis raud rooste
  9. probleemne selg

    Mjah, selgaviga karm, oman juba seda lapsest saati, pluss omaaegsed rasked koolikotid tegid ka asja hullemaks. Hetkel vanust mul 25 aastat, jõusaali teinud 4 aasta Minul selg alates õlgade piirkonnast kõver nagu vibu (5ndast lülist); Omal ajal käisin ortopeedi juures, see keelas mul kohe jõusaali ära; kuid tundes seljavalusid ja muud jamasid, hakkasin käima. Kuna seljakõverus on idividuaalne, ta võib paikneda selgroo ülemises, kui ka alumises osas, siis ei oska ka õiget nõ anda. Fakt on see, et selga sirgeks kahjuks enam ei saa Ujumine aitab ! Mina avastasin, et selavaludest pääseb vaid tugevate seljalihaste abil. Kõige pealt ütlen harjutused, mida ma ei tee, kuna need teevad asja hullemaks; kükk kangiga, jõutõmme; kui tunnen, et seljas on nagu nõelad tea kohe, et see väga vale harjutus. Mina tihti jõusaalis ripun ning tõmban lõuga + plokil kuklataha vedamist ning istudes kitsahaardega. Aga reegel number 1, mitte ühtegi harjutust ära tee selg kõveras loodan, et sain natuke infot anda...
  10. Tervist, Olen ca 3 aastat jõusaali käinud ning nüüd arsti juurde minnes selgus, et süda on "liialt nõrk", kas peaksin kangid nurka viskama ja ainult aeroobsega tegelema,,, Kõik head ettepanekud ja kavad teretulnud
  11. Viimasel ajal olen täheldanud, et peale trenni on tekkinud kõvad peavalud. Jõusaalis käinud ca 4 aastat, vanust 24 aastat. Huvitav on see, et peavalud kaovad ära siis kui magusat peale trenni süüa. Milles võib olla probleem? Tänan abi eest
×