Jump to content

Emosibulane

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Emosibulane

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 10.04.1992

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Surumiskava Kaidolt

    Jõusaalis käinud u aasta. Kaalu on 80 ja rinnalt tuleb 97.5kg
  2. Surumiskava Kaidolt

    Sooviksin samuti edasijõudnute kava. Jõusaalis käin 4 korda nädalas E-mail on Joonasrussak@hotmail.com
  3. Ka sellel aastal jaga FIT.- d abivajajatele !

    Oleks mulle ka hädasti vaja. Alustasin jõusaaliga pool aastat tagasi ja puuduvad vahendid et ostatoidulisandeid.
  4. Kõhulihaste mure

    Tervist. Mul siis selline probleem, et kõhulihased on kenasti väljas, kuid alumistest lihastest üks ''padjake'' teistest kõvasti maha jäänud. Äkki oskate midagi soovitada?
  5. Probleemid unega peale trenni

    Suur tänu kõigile!
  6. Probleemid unega peale trenni

    Natuke hilja enamasti, umbes 8 ajal.
  7. Probleemid unega peale trenni

    Mul siis selline imelik probleem, et see päev, kui olen jõusaalis käinud ei suuda magama jääda. Nendel päevadel, kui trenni pole suudan alti ilusti magama jääda. Käisin eelmine aasta korvpallis ja siis polnud kunagi sellist probleemi. Äkki keegi oskab aidata?
  8. Olen 190 cm pikk ja kaalun umbes 78 kg. Lihas areneb piisavalt kiiresti ja kaalu on tulnud puhtalt toitumist jälgides kuuga juurde kuskil 3-4 kilo. Sooviksin kaalus juurde võtta kuskil 6-8 kilo ja kasvatada ka jõudu. Kumba soovitaksite süüa, kas Mass2 või kreatiin? Aitäh!
  9. Kes on algaja?

    Olen jõusaali peale kossu trenni teinud umbes poolteist aastat, nädalas 2-3 korda. Nüüd pühendun ainult jõusaalile. Kas ma peaksin kasutama Ott Kivikase algajate kava, võ võin ma valida ka juba kava edasijõudnutele?
×