Jump to content

AivarP

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

AivarP

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 10.04.1990
  1. Rasva kaotamine ja lihasmassi suurendamine.

    Tänud teile kiirete vastuste eest, kindlasti panen need endale kõrva taha. Samas mul erilist kiiret pole ,et nüüd 2 kuuga pean olema perfekt. Võtan kõike rahulikult, käin jõusaalis ja toitun vähem ning valin mida söön. Kuigi küsiks veel ,et kuidas oleks kõige parem toitumiskava teha? Kas mingi kalkulaatoriga kuskil netis oleval saidil või siis jõusaali treeneri vms käest seda paludes/ostes? Ettetänades. A.
  2. Tere, Olen lugenud viimased 2 päeva siin foorumit ning uurinud igaltpoolt kuigi ikkagi küsiksin omad küsimused ära ,et täpset vastust saada. Kõigepealt siis küsiks selle kohta mis mul pealkirjaski on ehk ,et kas on võimalik kaotada/põletada rasva ja lihast kasvatada. Mu eesmärk pole saada 6 packi jne vaid lihtsalt saada paremasse vormi. Suvel sai käest lastud ja nüüd on 185cm ja keskmiselt 81kg kaalu. Jõusaaliga alustasin 2 kuud tagasi ning väikest arengut jõu poolelt olen näinud kuid mitte keha kuju ja kaalu poolest. Minu arusaama järgi on nii ,et kui teen jõusaalis lihast siis samal ajal põleb ka rasvu? - võib ka vale olla kuna see minu arusaam. Kõhu peal ja külgedel on üsna suur rasv ning tahaks neist lahti saada. Kas sellest piisab kui teen mitu seeriat nii üla- kui ala kõhulihastele ,et rasvad sealt kaoks. Seega kokkuvõtvalt küsiks ,et kas piisab jõusaalis käimisest (3-4) korda nädalas ,et natuke rasvast lahti saada ning kasvatada lihast? Toitumist jälgin samuti kuna tean ,et enamus saavutused on toitumises kinni. Ning kas äkki on soovitada mingeid lisandeid peale või enne jõusaali minekut. NB: EI looda saada paari kuuga tippvormi nagu mõned siin, lihtsalt sooviks saada suveks jälle normaalsesse vormi ja ,et jõudu oleks rohkem.
×