Jump to content

the spirit

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

the spirit

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 25.10.1992
  1. seeriad

    Kui triitseps ja piitseps samal päeval on ? see halb natuke ?
  2. Dorian Yates treenib Chris Cormieri

    kõvemat sorti trenn
  3. seeriad

    okei, selle asjaga nüüd ühel pool aga seeriad oleks sobilikud sellisel kujul nagu algus välja tõin ?
  4. seeriad

    E,T trenn K puhkus, N,R trenn L puhkus ja P kerge aeroobne, aga aitäh et aitate, tõstan rinna esmaspäeva peale ja lisan sinna mingi muu lihase juurde, ning seljale teen eraldi päeva. Kas rind ja kõht sobivad siis esmasp. peale ?
  5. seeriad

    õlg on koos kõhuga ju ja vb see tõesti natuke halb et rind ja selg samal päeval. Aga parandan selle. Ma ikka üritan vastu punnida ja pigem enda kavas parandusi teha ning seda kasutada, seal piisavalt häid harjutusi ka kogukehale, kangi tõmbed maast rinnani jne.
  6. seeriad

    olen natuke ikka lugenud ja tarkusi kogunud, ning hätta jäädes küsin targematelt nõu ka.
  7. seeriad

    Kahjuks mul harjutused juba paika pandud enda meele järgi ja kusjuures on mul asi peaaegu sama, esimene päev õlg-kõht, teine päev selg-rind, kolmas päev puhkus, neljas päev jalg ja viies käsi, kuues puhkus ja seitsmes kerge aeroobne
  8. seeriad

    jõud ja lihas, ning kaalu tahaks 85 peale saada, aga selle saavutan pisut aeroobse treeningu ja söömisega.
  9. seeriad

    et siis koostan endale ise kava, harjutused olen paika saanud aga küsimus on siis raskustes ja seeriates. Kaalun 90kg ja pikkust 184, ning trennis olen alles nädal aktiivselt käinud. Ennem seda oli paar kuud vahet eelmisest aktiivsest trennist. Et plaan teha siis nii et esimene nädal kerged raskused ja pikad seeriad ja teine nädal oleks suured raskused ja väiksed seeriad. Kas näiteks 6x6 ja 3x12 oleks piisav ?
  10. saun peale trenni

    Sooviks siis teada et kas saun peale IGAT trenni on kasulik? või avaldab ka mingit negatiivset mõju?
  11. Närimiskumm

    Hakkab jah, kuna mälumine tekitab maos maohappe tekkimist
×