Jump to content

elfriide

Kasutajad
  • Sisu loend

    142
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Postitused posted by elfriide


  1. mde, värskeltpressitud peedimahla on küll mu tutvusringkonna mehed, kellele olen seda pakkunud v soovitanud, kiitnud. ainult et ma ise lisan sinna alati ka ingverit ja kas laimi v sidrunit omajagu. mõnikord pressin apelsini või õuna ka lisaks, eriti, kui lastele mõeldud viimasel juhul ingverit veidi vähem. vaarika peale polegi tulnud, peaks katsetama. üks macho mul siin väidab, et talle peedimahl annab väsimuse korral poweri tagasi.


  2. oooo! considered to be the best android smartphone...

    aga nüüd pean ma ka seda ütlema, et kui sa jätkad selliste piltide üleslaadimist, siis ei tule ma varsti siia mitte selle pärast, mida sa kirjutad või et videotes head tehnikat ja häid ideid näitad, vaid pilte vaatama :D


  3. Can you downshift your workout to address your bodily issues as they appear from day to day? The ultimate purpose of fitness is to make you more fit for your daily activities. If you're in more pain, with more injuries, FROM your exercise, you are, by definition, becoming unfit from your exercise choices.

    Intensity is not the only variable which can be adjusted. Movements can be performed more shallowly and more slowly... And still have an exercise intensity benefit. The incremental restoration of mobility to tight areas, decreases pain, by allowing the threatened areas to return to stability.

    1. Side lunges increase hip flexion on the bending leg, and abduction on the extended leg, which restores stabilization to the lower back through increased hip mobility.
    2. Pike presses focus on preparation for handstand push-ups from hip flexion, offering upper body strength, with some of the benefits of a downward facing dog in the lower body,
    3. Ring rows increase pelvic rotation and glute activation which relieves the perceived threat of tension to the lower back
    4. Floor shrimps increase internal rotation on the hips in both extended and flexed legs, which also restores stabilization to the lower back.
    5. Dummy carries involve full hip extension, again, relieving contraction of the thoracolumbar fascia.
    6. Like dummy carries, Kettlebell Push Presses, concentrate on hip flexion and on pelvic rotation (tuck), alleviating tension across the lower back.
    7. Medball floor shot ###### are executed from the athletic split stance, with downward explosion of thoracic rotation and arm extension. Restoring thoracic or mid back mobility also aids in allowing the lower back to regain stability.

    Restoring mobility to the hips and mid back allows the lower back to no longer substitute the mobility lacking in the hips and mid back, so lower back no longer feels threatened, and therefore, pain disappears.

    Every exercise selected can help you, if an exercise system is designed with the focus on making you a more fit, pain-free performer, rather than forcing you to perform more pain-inducing exercise.


  4. mapo nõuandeid võtaks ma siin küll kuulda.

    ja kindlasti otsiksin hea füsio. neuroloog vaatab ka asja oma vaatenurgast, võib sulle isegi öelda, et närv pitsub kusagile, aga ta ei pruugi üldse osata öelda, kus ja milles on algpõhjus. alaseljavalud võivad olla põhjustatud väga erinevatest asjadest - näiteks pinges puusapainutaja koos nõrkade tuhara- ja alaseljalihastega võib selleni viia. ka probleemid ülaseljas võivad fastsialiinide kaudu väljenduda lõppeks hoopis alaseljas.

    rõntgen ei näita pehmete kudede probleeme nagunii.

    igal juhul kui su keha mingi konkreetse asja peale märku annab, et see talle ei sobi, siis kõige targem oleks seda kuulda võtta. ja jätta välja need harjutused, mis otseselt haiget teevad. ka mingi piirkonna korduv valuaisting võib viia närvisüsteemi sind kaitsma, s.t. tekitab mingit kohta koormates ebaproportsionaalse valu... ja ka siis tuleb sealt ennast targalt välja aidata. see tähendab omakorda koormuste vähendamist ja osadest harjutustest loobumist, vähemalt ajutiselt.


  5. kui sobib (loomne ikkagi), siis mina katsetaks ka kalamaksaõli. ja gingko biloba muidugi - klassikaline perifeerse vererõhu aktiveerija.

    neid soojakotikesi olen kunagi ammu ise ühel talimatkal kasutanud - küll pigem moe pärast, sest mu käed ei külmetanud, kuid soojad püsisid nad küll pikalt.

    on veel ka mitmeid nö termosokke talimatkadeks ja jahimeestele - ntx matkasport müüb Lorpeni omi, need on päev otsa talvel õuesolemiseks küll väga head. ka alpinistid kasutavad neid.


  6. võib vanadus olla küll :), aga kkõrva on jäänud, et kaalulangetajatel tihti perifeerse vereringega sama probleem. ja ntx mu sugulasel oli varvaste ja sõrmedega samasugune probleem, arvas et see ongi talle omane. oli taimetoitlane üle 10 a. siis aga hakkas last planeerima ja otsustas ka liha sööma hakata sel perioodil... ja huvitava kaasnähuna kadus sõrmede-varvaste külmetamine ära. äkki on see mingi universaalsem seos? huvitav, kas ntx kalamaksaõli võtmine muudaks midagi?

×