Jump to content

Brunn

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Brunn

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 23.06.1985
  1. ergutid ja taastumine.

    sporti teen keskmiselt 3x nädalas ise hindan enda füüsilist vormi heaks. angelo vist pole ise krossi proovinud, soovitan korra kellegile krossi külgkorvi minna! aga ootan ikkagi veel toidulisandite soovitusi.
  2. ergutid ja taastumine.

    Tere, tegelen motokrossiga ja sooviks abi toidulisandite valikul. Krossist niipalju , et võistlustel keskmiselt 3 sõitu, 20-30 minutit sõit. Ja peale igat sõitu olen väga väsinud. pulss on terve sõidu väga kõrge jne. oskaks keegi soovitada enne sõitu mõnda ergutit, et sõiduajal jõuaksin rohkem. ja peale sõitu taastajat, et järgmiseks sõiduks võimalikult palju taastunud oleks. eelmine suvi proovisin mingisugust trennieelset ergutit, ja uskumatu toimis vägahästi. aga kahjuks nime ei mäleta.
  3. Seljaprobleemid

    tre, mul on seljavalu juba aasta aega kestnud. alaseljast lööb mööda puusa vasakusse jalga kuni sääremarjani välja. olen käind mrt-s ja seal näitas et 2 diski on liiga koos vms ja natukene välja sopistund, arst ütles et selle pildi põhjal tema lõikama ei hakka.(ET POLE NII HULL) olen füsioterapeudi juures käind jne. natuke on paremaks läind. aga kaua ei kannata liikuda, hakkab jälle valus ja pean pikali minema arstid tahavad uut mrt uuringut teha, aga järjekord elupikk. krt aasta aega mööda arst jooksnud, kõik aind suunavad jne. kummardada on eluraske... ise kahtlustan, et motokrossiga olen oma seljale liiga teind. mingit nõksu-raksu pole läbi käind seljal. Valu hakkas tasapisi järjest hullemaks minema. Minul on igatahes mõistus otsas, et mida teha või kuhu minna. operatsioonile ka ei taha minna, ma alles 26 aastat vana
  4. treeningkava mure

    tere, mul on võimalus kasutada 2x nädalas tööl jõusaali. aga seal jõusaalis on vähe treenimisvahendeid. ma ei leia ühtegi kava siit, mida ma saaks kasutada. vahendid mis seal olemas on: hantlid, lamades surumis pink koos kangi ja raskustega, lõuatõmbamiskang, ergomeeter, multifunktsionaalne pink: http://www.fitnessblowout.com/equipment/home-gym/bodycraft-k mingid torud on ka seina pandud kuhu peale saab kangi panna, et kükke teha. Sooviks saada treeningkava, mis nende seadmetega teha saaks. ( üks päev ülakeha, teine päev alakeha). lisaks teen 1-2 korda aeroobset treeningut. viimasel ajal olen teinud nii: soojendus 1500m ergomeetriga lamades surumine 3x8 lõuatõmme althaare 3x8 kaldpingil kangi surumine 3x8 plokitõmme kuklataha 3x8 küünarvarte kõverdus kangiga seistes 3x8 prantsuse surumine 3x8 hantlitega lendamine küljele kõhulihased 3x max jalgadele ongi natuke tuuga: soojendus ergomeeter kükk 5x10 jala sirutus ette 5x 10 Jalgade kõverdamine trenazööril kõhuli 5x10 kõhulihased 3x max ülakehale nagu oleks enamvähem, aga alakehale ei oska midagi välja mõelda...
×