Jump to content

RainKuusnõmm

Kasutajad
  • Sisu loend

    477
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    9

Koik RainKuusnõmm postitused

  1. teises grupis arvatavasti
  2. mina pakin sellise asja vältimiseks toidukarbid omakorda vaakumkilesse.Kuna seda pagasit loobitakse päris korralikult ümberistumistel. aga edu Teile ja ootame medaleid!
  3. V Reval Cup - absoluutne võitja Raigo Kuusnõmm!

    selles kategoorias kaalus ahti 87kg,mina 69.7 kg, massivahe on meeletu
  4. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Euroopa mv suhtes niipalju,et minek on nüüdseks kindel ja seega 9-14mai Moldovas, klassikalise kulturismis -168cm kategoorias proovin kätt :)Oma poolse panuse andis Eesti kultuurkapital. Seega minna veel 5.5 nädalat.Vorm peaks ka selleks ajaks teravam olema kui praegu,kärpida veel on üksjagu. Laupäeval võistlen ka Reval Cupil...
  5. 34. EMV jõutõstmises 2013: esmakordselt 1000kg!

    abs 6 paremat...
  6. 34. EMV jõutõstmises 2013: esmakordselt 1000kg!

    3.katse 192.5 ja ebaõnnestus.jäi kõrgeks.
  7. 34. EMV jõutõstmises 2013: esmakordselt 1000kg!

    1.raus 2.erit 3.rast 4.sagor 5. A.kuunõmm 6.pehme 1.laan 2.bogdanova 3.aus
  8. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täna on sünnipäev Aimaril... seega palju õnne talle!
  9. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    rait vs raus on sama mis ott vs siim kelner???
  10. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    kaalu ka väheke juurde tulnud ja see liiga väike särk ei lasegi suruda. Enda trennist ka ˇ,tegin täna trenni ära tavapärasest varem kuna olin öösel 4ni tööl.Täna oli rinnapäev ning tahtsin veelkord proovida esimese harjutusena kangi ja see eelmise korra 130x6 sai seekord alistatud ja tulemus 8x130kg .Kusjuures kaal oli täna selle aasta madalaim.alla 71 kg rohkem see dieet ei julge proovida sellist surumist kuna päris ära ei tahaks ka lõhkuda end. peale seda veel horisontaalis hantlitega surumine,lend plokil ning need harjutused juba pumpavad mitte ei ajanud enam raskuseid taga. Peale rinda küljeõlale 2 harjutust ning siis istudes hantlite surumine. triitsepsile laubapurustaja ja köiega plokil alla surumine ja rööbaspuu.
  11. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täna käisin ka vormi ülevaatusel ning pildid on üleval ka tiim kiivikase lehel.Kaal hetkel 71.5 ja minna siit veel üksjagu. trennides niipalju,et selle kaalu juures jaksasin suruda eile rinnapäeval 120kgx10 ning 130kgx6 .Eriti raskuseid praegu taga ei aja enam kuid lihtsalt kontrolliks tegin sellise proovi ette ära.Muidu trennid rohkem tunnetuse peale ning superseeriad. mõned pidlid ka tänasest trennist mis tegime kohe peale poseerimist.ei hakanud spetsiaalset Spartasse sõitma.
  12. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    160kg surumine uus eesti rekord jõutõmbes 256kg
  13. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Aimaril kolmas katse surumises 170kg.. kükk 210kg
  14. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Eile sai Raigo kätte oma RAHVUSVAHELISE ELIITKLASSI MEDALI LAMADES SURUMISES.Eestis pidi surumises olema vaid kolmel mehel praegusel hetkel. Eile toimunud võistlustel oli aga meie vendadest võistlustules Aimar ja gunnar.mõlemil võistlus õnnestus aga eks nad kirjutavad ise lähemalt,ma lisan siia aga videod osadest katsetest,samas ka Aimari uue eesti rekordi mille lõi üle Raigolt 1 kiloga.Jõutõmbes 256kg! Aimar küki katsel... gun surumas... Täiendasime oma toiduvarusid ka ning seekord osutus minu valikuks need tooted Fastilt... laen järjest videod ka üles
  15. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    trennidest ka vahepeal.Eile oli rind+õlg päev.Alustasime kangiga surumisega,mingit eesmärki ei seadnud,lihtsalt tunde järgi tegin,viimane seeria siis 125kgx 10.siis veel proovisin ühte raskust ja selleks seekord 140kg.seega seis ei tundu üldse kehv.samas kükipäeval oli päris raske midagi üldse teha saalis täiesti seinast seina kõigub.eks oleneb tööpäevadest ka kuidas õhtul trenniks valmis olen. Kaal püsis ka nädala kolm esimest päeva liikumatuna.Iga hommik 100gr täpsusega sama,kuid nüüd tuli oodatud langus.seega graafikus täitsa.Pühapäeval vaatame uuesti poseerimise üle koos Taaviga Spartas. täna aga trenn seljale ja siis laupäeval revalis võistlustel omadele abiks.Samas plaan ka seal trenn ära teha,plaanis kükipäev.
  16. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    täna tegime kerge trenni rinnale ja õlale.samuti triitsale. samal ajal oli Taavi ka spartas ja vaatas üle poseerimise. tänasest trennist ka üks klõps...töö vaikselt käib,endiselt 3+1 süsteemis... homme tahaks ka selle valge-sokolaadi puddingu soetada,tundub väga ahvatlev...
  17. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    aiamri tänane katse,küll fail aga raskust ka 215kg..
  18. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    täna suutsin end vägagi ületada.Tegime küki esimeseks harjutuseks ja juba 130kg tundus kerge ja siis proovisingi täna 160kg vähemalt viiest seeriat.aga suutsin 8x160kg ja seda juba dieedil olles kehakaaluga 73,8kg.Varasem rekord oli siis 160kgx5 ja kehakaalu oli siis 77+ hea päev lihtsalt.homme aga rinnapäev,eks näis ehk proovin selle 48kgx9 üle teha.vb kangiga midagi. toidulisanditest hera80,pump+ ning bcaa ja omega 3 pühapäeval tegin poseerimistunni ka Taaviga,on ta ka kõik varasemad hooajad õpetanud meie poseerimist igatahes kaal langeb soovitud tempos.selle nädala lõpuks tahaks 73.5 kg
  19. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täna tegin üksi trenni,julgestamiseks kasutasin Aimari ja Gunnari abi,kes minuga samal ajal mõllasid kükis sidemete ja trikoodega. täna tahtsin proovida uuesti 145kg korduseid suruda.Varasemalt olin suutnud 4x ja täna oli 3x parim.Arvestades et olen dieedil siis hetkel pole hullu midagi.Vahepeal hakkas kaal kiiremini langema,panin natuke toitu juurde ja mõjus nii kaalule kui trennidele. hantlitega surumises täna 2 raskemat seeriat lõpus siis 40kg x8 ja 48kg x9.tehnika küll pole laitmatu,kindlasti jääb puudu amplituudist aga siiski ise olen sooritusega rahul.Vahel tundub see 40kg ka raskemana. edasi tegin rinna trenaz. seal väga raskuseid enam ei lammutanud,ei taha päris ära ka lõhkuda. õlale 2 harjutust külje osale.küljele lend viimane seeria 19kgx8 istudes hantlite surumisel aga 40kg hantlid x8 peale veel triitseps.alustasin prantslasega,siis rööbaspuu ning siis plokil alla surumine.rööbaspuud tegin täna juba 40x esimese seeria. eelmise nädala keskmine kaal oli 74.4kg. toidulisanditest pudrupeale fasti HERA80 ,lisaks pump+ ja BCAA
×