Jump to content

RainKuusnõmm

Kasutajad
  • Sisu loend

    477
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    9

Koik RainKuusnõmm postitused

  1. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Kuna homme toimuvad Spartas Emv jõutõstmises,siis sellepärast kavatsen oma trenni ära teha juba hommikul vara sest õhtul juba Nike Training day-le appi degusteerima.Peale seda oleks raske trenni jõuda seega teen ette ära.pühapäeval ülevaatusele ja seljatrenn vaja ära teha lisaks muudele tegemistele.selline kiire nädalavahetus tulemas...
  2. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täna tähistab oma sünnipäeva Aimar,seega PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS!!!
  3. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Gun harjutamas eestikateks... üks katse sai ka üles võetud
  4. VI Reval Cup - tõrvatilk meepotis

    168 katis ,pikkus-100 on max kaaluks ehk siis pluss 0 tegelikult
  5. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Tänane seljatrenn ka tehtud.Alustasin lõuatõmmetega nagu seljapäeval ikka.Siis istudes kitsalt alakõhu vastu tõmbed.Plokil laialt kukla taha tõmbed.Ning laia haardega tõmbed istudes.Kõik harjutused püramiidi süsteemis,lühikeste pausidega. Triitsepsile tegin sirge pulgaga,althaardega surumised plokil.Pmst rõõbaspuu taoline aparaat teiseks harjutuseks ning kõiega üle pea kolmas triitsepsile.Peale seda kõhulihasele 2 harjutust.Ära unustasin täna tagaõla aga selle saan homme lõppu ära teha. Eilsest rinnapäevast siis niipalju et 120kg suruda 6x püramiidis on veel jõukohane.Ehk siis 60 x8 70x8 80x 90x6 100kg x6 110kg x6 120kgx6 ja alla tulles 100kg x6 90kg x6 ja 80x8 ja 70x8.Kuigi kaal on üksjagu juba maha tulnud ja jätkuvalt tempo kusagil 500gr nädalas. Hantlites läksin sedasi 42kilosteni kuid esimene harjutus ,kangiga surumine, oli suhteliselt korralik siis hantlitega jätsin tipus varu.Kuid praegu pole aeg rekordeid ka püüda.hantleid tegin 6kg sammudega. Homme aga kükipäev,jällegi sattunud reede õhtusse ja minuajoks see kõige kehvem päev jala puhul.Eks näis mis ära teen,arvatavasti rinnallt kükiga alustan.
  6. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Kuna eile oli põhimõtteliselt ülipikk tööpäev ,mis lõppes öösel kell 5,sai tänane päev enamjaolt maha magatud.Niipalju oli kahel tööpäeval vahet,et trennis jõudsin ära käia ja uued karbid kodust toiduga kaasa haarata Täna jalatrennis oli ka suht nõrk tunne ja tegin natuke kergemalt läbi kui muidu.Kükki ei teinud vaid selle asemel jalapressi ning trenazööre. Homme oleme koos Aimariga ka fitshop Virbis degusteerimas,seoses sealse Spinnipäevaga! :)Ning pühapäeval juba poseerimisetund revalis Otiga.
  7. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Ilusat sõbrapäeva! Täna teine trennivaba päev järjest.Hetkel dieet kulgeb rahulikult,kaal tahab isegi liiga kiiresti kukkuda ning üritan seda tasapisi normipiires hoida.Tegin oma varasemas jaanuarikuu kavas muutused ja veebruaris juba toimetan uue kava järgi.Ott andis soovitusi,mida oma kavas muuta ja mis juurde lisada.Pühapäeval Revalisse Oti juurde ülevaatusele ning saab vajadusel muuta midagi veel,sest minna on veel 3 kuud. Trennis toimetan ka nüüd 10neste korduset asemel 5-8 kordustega.Ülesehitus ikka püramiid. Tänase sõbrapäeva puhul sain huvitava kingituse...
  8. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    tänane rinnapäev,kus tegin teadlikult suuremate raskustega ehk siis 10-10-8-8-6 ja alla samamoodi.suht täpselt valisin raskused-kordused olid suht viimase pingutuseni. Ette tegin kangiga lamades surumise,seega hantel teine,kolmandaks smithil positiivse kaldega surumine. Seejärel õlg ning biiceps.
  9. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Püramiid süsteem,raskustega üles ja alla tagasi.
  10. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täna siis puhkepäev ja aega natuke kirjutada ka. Eile trennis tundisin,et ei ole absoluudselt jõudu ja täna tulemus käes,nohu kallal.Loodan sellest mõne päevaga jagu saada ja teisipäevast jälle trennilainele tagasi saada nagu graafik ette näeb.Kuna dieet ka käsil siis on see mul iga kord nii,et mingisugune nohu või köha kallale tuleb.Aga parem olgu see dieedi alguses ära kui lõpus. Muidu trennid sujunud hästi,uus süsteem juba paika loksunud ning jaanuari lõpus Oti juurde revalisse ülevaatusele. Panen mõned pildid ka rinnatrennist,raskused pole küll suured olnud sest harjutuse ülesehitus on selline,mis seda piirab,samas korduseid on koguaeg u 10. Vahepeal täiustasin toidulauda Fasti toodetega ka ning seekord valisin 2 pudingut,õuna-kaneel ning valgesokolaadi maitselised!
  11. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Pole ka ammu midagi kirjutanud ning võtan lühidalt kokku kevadise hooaja eesmärgid.Eesmärgid seadsime koos Otiga kui käisin revalis vormi ülevaatusel .Kindel on kevadel karika võistlustel osalemine ja kui hästi läheb siis Baltikad leedus.Peale selle põhisuund jällegi Euroopa meistrivõistlustele ,mis toimuvad sedapuhku Madridis. Kui vahendeid leian siis Ott pakkus välja varjandi ka Loaded Cup kaasa teha-seda ma hetkel veel mõtlen. Euroopakatel tahaks isiklikult vähemalt 4.ndat kohta korrata kuid aastad on erinevad ja tase võib olla hoopis teine,mis oli mullu.. Trennisüsteem ka muutus 2+1 pealt ära ning trenni ülesehitus hoopis teine.Praeguseks esimene nädal läbi uuest süsteemist ja natuke läks kohanemise tõttu raisku kuid trenni tempo ja kvaliteet kindlasti paremad nüüd,sest vahepeal sai üsna palju looderdatud .Eks näis,mis edasi kuid hetkel kui kõht täis ,kannatab teha küll Kuna kaal on jälle kõrge ja pekki üksjagu peal siis pean juba praegu püksirihma koomale tõmbama hakkama. Fasti lisanditest kasutan protein blocki ning puddingut!
  12. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Ma arvan,et siiski mitte
  13. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    minu arvamus renku postitusele "parim"suruja.. Mina arvan siiski,et parim särgiga suruja eestis on hetkel Raigo! Mees,kes suudab ühel ja samal aastal tuua kulturismis pronksmedali,ning sügisel juba algraskusega kindlustada absoluudi võit lamades surumises-on ülikõva asi! Samas kui konkurendid valmistuvad aastaringi ainult jõutõstmiseks.Siim on muidugi kõva tegija kuid siiski üks mees oli parem,kuid rohkemate võistluste eest enam punkte teeninud sportlane on aasta parim.Kuid kui lugesin foorumist järgmist-"...Raigo on hetkel ikka kaugel ees ja ABS tiitli heitlus oli peale Raigo teist katset ka läbi,seega ...",kes siis on parim hetkel?Minu arust siiski Raigo,sest kilode eest eraldi parima tiitleid ei anta võibolla sain ma renku "parima" tiitlist mõistest valesti aru,kuid oleme sõbrad edasi
  14. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täna toimetasin saalis üksi ning kuna oli nn" raske" tsükkel käsil siis valisin sellised harjutused,kus sain ilma juglestuseta suuri raskusi teha. ÜKs näiteks oli hack kükk,kus läksin üles 6ste kordustega ning tegin ka video kuid ei saa seda kuidagi kätte telefonist(kaduma läinud).samuti oli mul surumise video eelmistest trennidest-pole sedagi enam Aga töö käib ning plaanis võistleda kevadel,eesti koondise edu sügisesel MM-annab motti veel enamaks! Kuna hetkel tööl kiired ajad siis üritan ikka kõik trennid korrapäraselt ära teha.Tööl olime täna ning samuti homme ja siis kohe järgmine nädal otsa,ehk saab järg nv vabaks :)Sest plaanis minna ühistrenni koos Raigoga Oti juurde ning mõned tulevikuplaanid paika panna!
  15. eliminatsioonivoor -90kg http://clips.team-andro.com/watch/61ef758a1f76011b7ceb/elimination-round-up-to-90kg-ifbb-men-s-world-championships-2013
  16. MM 23 mehe seas sellises konkurentsis 6.koht on igatahes ülikõva palju õnne!
  17. nüüd saab vabakavaga ka veel proovida tõusta! Palju õnne finaalikoha puhul!
  18. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Tänane trenn nägi välja selline kangiga surumine seistes (svung) 3x10 ja 2x läbi,10 sek pausid -2 seeria vahel aga u 1-2 minutit istudes surumine trenazööril 3x10 2x istudes hantlitega küljele lend 3x10 2x seistes alt tõmbed rinnani ,vahel teen kangiga.täna tegin trossiga plokil 3x10 2x taga õlg 3x10 2x triitsepsile sirge pulgaga surumised plokil 3x10 2x triitsepsile kõiega plokil 3x10 2x rööbaspuu põhimõttega trenaz. triitsepsile-sellega samuti viimase harjutusena 3x10 2x ning kõik seeriad tegin ,nagu algul õeldu,,10sek pausidega lõppu veel kõhulihasele ette kummardused trenazööril. Mõned venitused ja siis oli plaan sauna minna,kuid seda kahjuks ei saanud.SEST mõni "tark" inimene otsustas lahtiste uste päevade raames sauna seinad ära rikkuda,isegi lae! samuti oli tehtud naiste saunapoolel...
  19. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Gunnaril videod ka olemas,ehk lisab üles need
  20. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täna tegin õlga ja triitsepsit.Sel nädalal toimetan 15ste kordustega ning enam vähem 4-5 seeriat teen.Raskused on kergemad kui tavaliselt ning kui liiga kergeks jääb,lisan väheke raskust,järgmine nädal superseeriate nädal. esimesena siis istudes kuklatagant surumine smithi kangiga.seejärel istudes hantlite tõsted ette.Kolmandaks küljele lend 1 käsi korraga ja viimane harjutus tagaõlale. triitsepsile tegin kitsalt surumist ja uue trenasööriga,mis meenutab niiõelda rööbaspuud ,ainult,et kätega liigutan raskust. Kaks harjutust veel kõhule ning plaan oli sauna minna,sinna ei jõudnud kuna suutsin endale sauna klaasuksega suure varba katki tõmmata.Ikka juhtub täna tegi Aimar esimese trikooga küki ning sellest ka video... Lisanditest praegu minul uus valik menüüs beta-alanine ning kreatiin,lisaks tavapäraselt puddingut magustoiduks.
  21. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    võtan ka mõne sõnaga oma eile surumise kokku.Varasemalt trennis tegin u kuu aega särgi trenne korra nädalas.U 5-6x särk selga ja ütleme nii,et ühtegi korda ma trennis hakkama ei saanud.proovisin Raigo särgiga.See mulle ka pärism täpne juba aga ei suuda kitsa särgiga suruda ning mul peab olema särgiga natuke ruumi,et raskuseid korrektselt suruda.Selle arvelt aga kaotan raskuses,max mis juurde tuleb ongi 20-25 kilo,.Seda ka seekord kui trennis proovisin 42nr katanat.võistlustel surusin 46nr särgiga. Kui algraskusi vaatasin oma katis siis oli selge et läheb raskeks,H.Olak on teinud hea edasimineku surumises ning revali mehe kohta ei teadnud ma midagi .kui palju surub.Jäigi vaadata võistluste kulgu.Aimar oli muidugi klass oma ette.Minu algraskus oli 155kg.Teistel aga 157.5 ja Olak 167.5 kg.teiseks raskusesk panin ma 165 mille ka üles surusin.Sama 165kg kangil vastane ja failis sellega.St panin juurde ainult 167.5(oleks taganud mulle 3 koha) juhuks kui ta peaks selle kolmandal katsel ära suruma.Kui aga nägin,et seda ei teinud,panime poistega kangile 175kg,et püüda Olakut,kes ka surus 175kg.Olin natuke kergem.Kuid kahjuks ei surunud ma seda ära ning hõbemedal jäi tulematta.Vähemalt oli natuke pinget ka... Igatahes võistkondlikult läks Spartal hästi ja kauaoodatud võit tuli. Igatahes palju õnne kõigile võitjatele,oli huvitav võistlus ning korraldus oli ka täitsa hästi tehtud,kõik läks suhteliselt kiiresti,seega tubli töö korraldajate poolt!
  22. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    Athletic-fitness meesjuuniorid 1. Fred Vunk Athletic-fitness mehed 1. Ants Varblane 2. Harri Indus 3.Imre Uibokand 4. Margo Kuiv Athletic-fitness naised 1. Esta Pilt 2. Darola Kuusik 3. Rete Jallai Kulturism noormehed 1. Oleg Trofimov 2. Marius Lemming 3. Siim Rässa 4. Tauri Metsviir Kulturism meesjuuniorid 1. Siim Veri 2. Sander Gorgiseli 3. Edgar Udod 4. Siimo Sikut 5. Silver Kalmus 6. Andres Valgma Kulturism mehed 1. Ott Kiivikas 2. Andrei Abrossimov 3. Ain Paavo 4. Harri Indus 5. Boris Blinov Klassikaline kulturism mehed 1. Imre Vähi 2. Peep Reinart 3. Taavi Merisalu 4. Allan Nikopensius 5. Allar Vaet 6. Sten-Erik Viilup Fitness naisjuuniorid 1. Kristina Koroljak 2. Endla Vaher 3. Johanna Lond Body-fitness juuniorid 1. Kaisa Metsla 2. Liis Kristiin Vaher 3. Julia Golubõhh 4. Janne Seli Body-fitness naised 1. Darola Kruusik 2. Anastasija Zerdetskaja Naiste physique 1. Esta Pilt Meeste physique 1. Imre Uibokand 2. Boris Blinov 3. Siim Rässa 4. Kenn Jaakson 5. Ats Loot Bikini-fitness -163 1. Sigrid Kont 2. Riina Solomonova 3. Janika Aavamägi 4. Kristina Aleksejeva 5. Tatjana Kreit 6. Piret Langsepp Bikini-fitness +163 1. Egle Eller-Nabi 2. Reet Reimets 3. Aleksandra Laer 4. Kristina Nuut 5. Olga Jakoleva 6.Gea Taalvelt 7. Tiina Ollemaa 8. Karin Kitt 9. Liis Vahter 10. Kristina Orr
  23. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    eilsest ka midagi,proovisin peale 46kg x8 ka 52kg hantleid.Teisi harjutusena tegin ning 6x tahtsin teha kuid ei suutnud. 56kg hantlid proovisin ka ära ja sain 2x järg kord on ,mida proovida ületada
  24. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    tänasest trennist ka üks klipp ,mis sai tehtud teise harjutusena peale särgiga surumist.Proosvisin täna särgiga algraskust. Aga video on kaldega surumine 46kg hantlitega.enne seda tegin 42kg x8
×