Jump to content

RainKuusnõmm

Kasutajad
  • Sisu loend

    477
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    9

Koik RainKuusnõmm postitused

  1. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    loodan,et paari kuu pärast sama ei saa õelda
  2. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Käisin siis pühapäeval Oti juures ülevaatusel.Vorm piltidelt midagi ei ütle,kuid annab tagasidet poseerimise kohapealt-see on ikka päris paigast ära.tuleb harjutama hakata,eks natuke üle poole aasta on möödas ka kui viimati sellist tõsisemat poseerimist sai tehtud.Ega enne piltide tegemist läbi ei harjutand ka,pmst kohesärk maha ja pildid.Nii ,et tuleb liigutama hakata. Täna tegin seljatrenni,trenn ise nüüd uue ülesehitusega,seega peab natuke harjuma.Lisaks hakkan suuremat rõgku panema aeroobsele poolele.Peale trenni tegin mõned pildid ka kuna lailihas seljatagnt poos oli mul väga valesti poseeritud,siis oli hea võimalus seda natuke harjutada. panen ühest toidukorrast ka pildi,eks püüan oma menüü poolt ka vähe rohkem üles pildistada ja kirjeldada trenni ajal soovitan BCAA http://fitshop.fitness.ee/kompleksid/0/readmore/942/BCAA/
  3. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Seljatrenn täna koos Toivoga.Viis harjutust seljale,üks õla tagaosale ning lõppu trapes ja kõht. -kangiga tõmbed alakõhu vastu kummardudes- Eile sai trenni alustatud kitsa haardega kõrgele pakule surumisega,sellest ka video(pildikvaliteet natuke kehvapoolne).seda harjutust väga palju ei ole kasutanud,pigem ilma pakuta varjanti. Ega need raskused mingid erilised ei ole videos aga sellega sai vähe raskem nädal läbi,kus läksin 6ste kordustega üles.Homme puhkepäev ja siis algab superseeriate nädal kus jälle 3x10 ja seda 2x läbi tehes.Nii iga harjutuse puhul,lühikeste puhkepausidega. Kaal on palju kergem kui eelmisel aastal samal ajal dieedile minnes,pühapäeval peaks tulema ka vormipildid siis saab võrrelda.
  4. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Viimane postitus ka sellel aastal veel.Jõudsin täna isegi trenni,et teha ära seljatrenn,õnneks oli Sparta täna 5ni lahti.Homme jääb trenn nii kui nii vahele ja siis tuleb selle tõttu üks lisapäev. Uuel aastal algab trennid õnneks või mitte jalatrenniga-ja veel tõusva raskusega seeriad,seega raskelt peale kohe.Jalatrenne jagasin sel aastal ka muidu kaheks,ühel nädalal kükk või rinnaltkükk,teine nädal jalapress vms. Põhmõtteliselt algab homsest ka tõsisem valmistumine euroopa meistrivõistlusteks,sel aastal on muidugi latt kõrgele seatud.Loodan seekord parema vormi teha,et mitte ebaõnnestuda.top6 on ikka ja jälle eesmärgiks,kuna aastad on erinevad ja tase kõigub, siis arvan ,et see on piisav eesmärk.MM tase oli ju sel aastal korralik "loomaaed".Kindlasti tahaks seekord rohkem võistelda kui 2-3 võistlust hooajal teha.Nendele mõtlen natuke hiljem.Jutud on liikunud ka esimestest euroopa mängudest,kui vähegi võimalik siis tahaks sealgi ära käia. Eelmise aasta euroopa mv-l saavutatud hõbemedal tõi mulle sel aastal ka aasta parima klassiku tiitli.Minule esimene selle taoline tiitel,samas ka esimene tiitlivõistluste medal,seega tulemuse mõttes igati korda läinud aasta.Eks järgmine aasta tuleb mõnes mõttes raskem kuid vast saab hakkama! Head vana aasta lõppu ja veel paremat saabuvat uut!!!
  5. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    http://www.saaresport.ee/kasulikku/kusitlused/meessportlane-2014/ veel võimalik hääletada tänaja homme!
  6. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täna oli rind-õlg trenn.Tegime koos Toivoga.kahekesi koos on ikka tunduvalt etem teha kui üksi omaette nokitsedes.Aga enamjaolt teen siiski üksi,vahel trennid kattuvad. Enamjaolt tegime terve trenni 2x(3x10 ) superseeriaid .pausid u 10sek.raskused jäid enamjaolt igalpool 50% kanti kuna muidu ei suutnud viimaseid korduseid ära teha. tegin mõned poseerimispildid ka trenni lõppu... Võtsime poistega välja ka oma detsembri kuu toetuse FASTi poolt... Luxus batoon caramel-hazelnut on viimase aja lemmik! sel nädalal veel 4 tööpäeva ning siis puhkus kuni 5nda jaanuarini.Kuna nädalalõpus saaremaale,siis saab mõned trennid ka Jaan Salu saalis ära teha. Lisaks olen sel aastal veel nominent saaremaa aasta meesportlase auhinnale,hetkel interneti hääletus seega võid anda oma panuse http://www.saaresport.ee/kasulikku/kusitlused/meessportlane-2014/ eks vastaskandidaadid on kõvad ,kuid kulturism siiski esindatud!!!
  7. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Raigo vorm on tõesti hea.Lubas kevadel,et teeb selle valmistumisperioodi hoopis teisiti kui varasemalt,ning tulemus on piltidelt näha.Sellist vormi ei ole lihtne hoida,ise ma küll ei suuda.Seega loodame temalt kevadel head tulemust. Ise olen ka muutnud totaalselt oma hooajavälist toitumist.Pmst söön samamoodi nagu dieedi ajal kuid vahel läheb ikka käest ära.Varasemalt oli kõik "käest ära" Dieedi ajal keskendun rohkem ja ei anna järgi.Praegu tean,et saab lubada vahest. Trenni poole pealt ka.tundub,et on olnud edasiminek,kuna jaksan suuremate raskustega pikemaid seeriad suruda.Eks ta sellest on,et olen pikkadele seeriatele rõhku pannud terve suve .Väga harva kui olen teinud puhtalt 6seid korduseid.Enamjaolt ikka 8,10 või 12.hantlite puhul positiivse kaldega suudan 48kilosed hantlid ise kätte võtta ning 8 x suruda probleemideta.Varasemalt oli selleks kellegi julgestust vaja.Ka kangi olen teinud igal rinnapäeval.Viimasel paaril trennil proovisin ka pikemaid seeriaid kui 10nsed ja 85kg 20 suruda küll raske polnud,surun ilma sillata,jalad pingil ning põidlad kangil ühelpool sõrmedega).Oleks ka soovinud võistelda korduste peale surumises,kuid olin sel päeval pikalt tööl ning ei jõudnud. Kindlasti oleks tahtnud ka selleks klassika MM vormi teha,et oma varasem 7.koht ehk natuke parema vastu välja vahetada.Kuid see otsus sai juba kevadel hispaanias vastu võetud,et võistlen uuesti järgmisel kevadel.Ja teine dieet kohe järjest tehes,oleks mul väga raske üldse mingit arengut lihasmassis näidata.Eks seda on praegugi raske aru saada,kas on lihasmassi lisandunud või mitte,ju kevadel näha saab,ega siin kaua oodata pole,kohe-kohe tuleb asi palju tõsisemalt käsile võtta.
  8. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täna tegin rinnalt surumist ning kirjutan siia mõned numbrid üles,teinekord hea vaadata/võrrelda kuna trenni vihikut, kui niisugust, ma ei pea.Tean,et Raigo võttis selle seekord kasutusele ja kirjutab iga numbri ülesse,mees aeti kevadel ikka korralikult kurjaks ja nüüd võtab ettevalmistust ikka väga tõsiselt.Ise aga olen piisavalt laisk,et trennis neid numbreid vihikusse kritseldada. Täna siis alustasin lamades surumisega.Surun ilma sillata,st tõstan jalad ka pingile,et mitte toestada ning suruda maximaalselt rinnaga.Selle tõttu langeb natuke maksimaalne surumise number kuid see ei ole otseselt mu eesmärk.Sel suvel ei olegi proovinud 1stega ülesse minna,seega ei teagi palju suudaksin suruda maximumi.Tänane seeria siis selline,40kg x10,50kgx10,70kgx10,80kgx10 90kg x10 ,100x10 ,110x8 ,120x5 võrdluseks siis niipalju, et sillaga olen surunud 120kg 10kordust. teise harjutusena täna hantlitega surumine,positiivse kaldega... 30kg hantlid x10,40kg hantlid x10,48kg x8 ,42kgx10,40kgx10,38kgx10,30kg x10 ning 26kg x10 3nda harjutusena rinnale tegin nn negatiivse kaldega surumist trenaz. 5x10 4. harjutus rinnale ristivedu,5x10 veel teen rinnapäeval esi ja külje õlga ning kõhulihas trenni ajal ikka BCAA ning protena kasutan protein puddingut Priiduga pilt
  9. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Seoses emv salmes,käisime me ka abiks degusteerimisel.Kuna paljud võistlesid siis oli meil abiks ka Priit Paakspuu.Meie olime seekord olimp letis ja degusteerimisel oli bcaa ja megatrong proteiin.
  10. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Sain arvuti ka lõpuks uuesti korda ja saab jälle blogi aegajalt uuendada.Läbi telefoni on seda suht tüütu teha. Täna otsustasin,et teen ühe vaba päeva asemel kaks vaba järjest.Tööd on nagu ikka meeletult palju,trenni olen ka siiamaani teinud 2+1 ehk keskmiselt 5 trenni nädalas,ning väike hingetõmbe päev.Homme plaanis jälle rind+õlg päev teha.Esmaspäeval juba jalapäev.Trennid on ikka samalaadsed nagu kevadel alustasin peale võistluseid ehk siis pikad seeriad,aegajalt superseeriaid ,mõni üksik nädal olen proovinud ka raskuseid. Kehakaalu hoian ka kontrolli all,et mitte lasta väga käest ära ,et kevadel lihtsam oleks vormi teha.Euroopakateni on veel 7 kuud aega,seega loodan selle ajaga võimalikult palju tööd ära teha,et mingisugust arengut ehk näidata.
  11. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Kuna tööl on kiire ja töötunde ühe kuukohta on stabiilselt 200 kanti aasta ringselt siis sellegipoolest olen üritanud kõik trennid ära teha,vahest teadlikumalt kergelt kui väga energiat pole enam järgi peale tööpäeva.kuid minematta pole jäänud.eelmine nädal oli väga raske,põhitöö kõrvale suutsin veel ühe töö võtta ning päevad venisid pea 22.30ni enne kui koju sain.Lisaks pidi neljapäeval olema trennis filmimine kuid jäi ära,arvatavasti lähipäevil see ka toimuma saab.ehk siis sama teema mis peebul ja raigol tehtud on. Täna võtsime fasti poolt toidulisandeid ka ning minul nagu ikka,valikus bcaa ja pudding.
  12. Peep Reinart - Minu tegemised

    mul on exceli tabelis menüü välja arvatud...seega ka suht piinlik täpsus
  13. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    poisid lammutavad trennis juba nagu valmistuks sügisel lavale minema
  14. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    hetke vorm,nii häguselt kui seda ka näha on polstri alt aga kindlasti etem kui eelmine aasta samal ajal trenne teen ikka 2-1 süsteemiga ning pikkasid seeriaid,vahelduseks ka superseeriaid terve trenni. eelmisel aastal jäid kordused jäid enamus alla 10 ja pidevalt tegin ülesminekud.Eks näis kas midagi vormi suhtes muudab kuid ega enne ei õpi kui omal nahal järgi ei proovi fasti poolt hetkel laimi pudding ning bcaa trennis
  15. Treenerid jõusaalis

    www.sparta.ee
  16. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Kuna siiamaani olen treeninud enamvähem 8x8 seeriatega trennis siis vahelduseks mõtlesin et teen 5x12.eile tegin lamades surumist ja koos soojendusega 8x12 kuid tööseeria 5x12 85kg .varasemalt suutsin teha 105kg 8x8 ilma sillata,jalad pingil.põhimõtteliselt on see täiesti erinev minu varasemast trennist seega saab näha kas ka mõju on. Trenne teen 4 jaotatuna ning 2+1 süsteemis.samas on suvi ja nv pidevalt kusagil kodust ära siis olen teinud ka 3trenni järjest 2 vaba jne. Toidulisanditest praegu puding ja bcaa.praeguse palavusega see ideaalne jook trennis!
  17. Tallinn-Helsingi-Stockholm RAW JT 14.06.2014

    Palju õnne Eesti koondisele!
  18. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Vahepealsetest tegemistest siis niipalju,et trennidele tuli 3päevane puhkeperiood sisse tänu käigule saaremaal.pmst tegin kahel nädalavahetuse päeval u 12h tööpäevad.Täna esmaspäev oli seega 8sas päev järjest töötada.terve nädal veel ees .Öösel vastu tänast üldse sain uneaeg ligemale 3h-Suvel on alati tegemist 2x rohkem kui teha jõuaks.Kuid päeva lõpuks jõudsin ka trenni ja plaanis oli suruda kangiga 8x8 100kg .Selle tegin esimese harjutusena ära.Teised harjutused tegin rohkem tunnetuse peale,kordused 8x8 ja raskust eriti ei lisanud. Saaremaal surumise võistlustel ei osalenud,kuna trenni selleks olen teinud liiga kergelt siiamaani veel.Trennis pole paar kuud raskust üle 100kg surunud siis pidasin targemaks mitte võistelda.Küll aga käisin vendade võistlust korraks kohapeal vaatamas. Eelmisel nädalal sai FASTi juunikuu toetus välja võetud ja sedakorda valikuks siis :
  19. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Võtan ka mõnesõnaga oma selle kevadhooaja kokku.Tegin teadlikult ainult 3 võistlust.Eesti karika võistlused ,Baltimatsi ning Euroopa meistrivõistlused.Peaeesmärk oligi Em hispaanias kuid sellised eelnevad võistlused on hea võimalus näha ja vajadusel korrigeerida poseerimist,vabakava,ka vormi enne EM.Eestikate kohapeal oli II koht maksimum,mis andis üldse selles klassika kategoorias võtta.Plaanisin tegelikult üldse tegelikult kulturismi kategoorias Raigoga kõrvuti seista kuid jäin klassikale kindlaks-mitte tulemuse pärast muidugi Seal jällegi Janariga massivahe ligemale 25kg ja endale see mingisugust erilist võrdlusmomenti ei andnud,Sellep kaalusin juba ennemgi,et vb Raigoga ühes katis olla,kus kaaluvahe u 8 kg.Samas võin õelda, et ettevalmistusega rahule ei jäänud.Alati saaks paremini,seda just tagantjärele tarkusena.Oma enda ettevalmistusele annaks seda puhku hindeks heal juhul 3.Seda just dieedi lõpp perioodile. Trenni tegin küll 3+1 süsteemis teist hooaega järjest,kuid toitumise osas tegin suuri muutusi võrreldes eelmise aastaga.Samas arvan,et võtsin kuulda liiga palju teiste "arvamusi" ja järg kord püüan rohkem endale kindlaks jääda. Aga selleks,et seda paremini teha,on võimalus 2015 EM arvatavasti.Kuigi ei saa mainimatta jätta,et mul oli see aasta meeletult õnne ka,sest tulemuseks hõbemedal.Veel rohkem olen õnnelik selle üle,et suutsin ka vabakavaga edestada kategooria võitjat.Mõelda vaid,kui oleks vorm ka grammike parem olnud Kuld oli suhtkoht käeulatuses kui nüüd tagantjärele protokolli vaadata... Palju ikka selliseid võimalusi ette tuleb.Järgmiseks aastaks vaja kindlasti edasiminekut näidata muidu läheb tihedama konkurentsi puhul finaalisaamisegagi raskeks. Tulemused siis: ekv II klassikas ,abs III koht balti matz V koht euroopa MV -168 cm II koht Tänusõnad siis alaliidule lähetuse eest,samuti tänud Spartale!!!Muidugi fasti toetus on olnud alati abiks.Suurimad tänud pöidlahoidjatele!!!
  20. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    http://www.fitness.ee/uudis/5855/gunnar-kuusnomm-tuli-absoluutseks-eesti-meistriks-lamades-surumises
  21. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Nii...tänane nn puhkepäev tundub õhtusse jõudnud olevat ja saab siis korraks ka tegelikult puhata mõne tunni.Alustuseks siis pool päeva tööl.Seejärel koju lõunale ning revalisse sealset võistlust vaatama ja sain ka aidata FASTi letis degusteerimisega.Pakkumisel olid smootid,batoonid ning eriti hea maitsega Hera80ned.Lime-valgesokolaadi ja küpsisekreemi maitsed.samuti snackid ja Minuga koos olid veel selle võistluse jooksul Eva ja Artur(kes asendas Laurat) Seal kulus ka umbes 3h ning peale seda kiirelt koju,trenni asjad kokku ja Spartasse trenni.Tegin selja-triitsepsi trenni.Selline laupäev siis.Õhtul plaanin veel vabakava läbi harjutada,Aega ka juba vähem kui 2 nädalat EKV,seega ei saa seda kuidagi edasi lükata...
  22. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Tänane seljatrenn tehtud,homme veel jalapäev ja siis üks päev puhkust.NIng taas kolm trenni järjest.Vahepeal tegin siin ühe tsükli ka kaks vaba sest enesetunne oli selline ,et no ei jaksa.Õnneks läks üle Nüüd muutsin trenne ka raske ja kerge kolmene tsükkel ning kohati ei saa nagu arugi,et dieedil olen.Eks raskemaid päevi tuleb ikka ette. Eilses rinnatrennis midagi märkimisväärset ei teinud,kangiga surumises püramiidina üles ja alla ning 105kgx8 oli tipp.Üles ja alla 10kg sammudega.Kuna kangi raskelt ei teinud siis oli jõudu hantlitega surumises.Seal läksin 40kgx8 sama süsteemiga.Kokku trennis u 10 harjutust. Täna oli seljapäev ja samamoodi jätsin meelega raskused kergemaks. Tahtsin vabakava ka harjutada kuid saalis sellist ruumi ei leidu kus saaks liigutada end.Seega peab kodus harjutama.Kondikava on paigas,muusika lõikasin ka vastavaks ning saab ainult lihvima hakata.Vabakava mul tavaliselt suht puine olnud kuna see jääb reeglina viimaste tegemiste hulka. Toidulisanditest kasutan trenni ajal fasti BCAA,ülihea maitsega on.Ning lisaks muidugi pudding!
  23. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Gunnarilt uus eesti rekord
  24. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    kui 2011 a sügisel käisin Põhjamaade mv esimest korda võistlemas siis 7 mehe seas tulin teiseks ja kaotasin just sellele mehele,kes praeguseks juba bb-90 kategoorias võite nopib.Kahe ja poole aastaga korralik kaalutõus...
×