Jump to content

RainKuusnõmm

Kasutajad
  • Sisu loend

    477
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    9

Koik RainKuusnõmm postitused

  1. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    ehk siis see vend,kes seisab pildil minu ja Oti vahel põhjamaade absoluudi valimisel 2012...
  2. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Suvi hakkab läbi saama ning sellega seoses ehk tuleb vähe rahulikum aeg ka töötegemises.Suvi oli mul ikka meeletult kiire,sellist suve pole varem olnudki,kus isegi randa ei jõudnud.Trennid olen enamus ikka ära teinud,eilegi alles 21.00 jõudsin saali et teha trenn peale peaaegu 12h tööpäeva. Lisaks suutsin endale veel üle pika aia vigastuse tekitada.Nimelt jalgpalli mängides suutsin vasaku säärelihasele liiga teha nii,et esimesed kaks päeva ei saanud käiagi normaalselt.Praegu juba käia saab kuid aegajalt unustan ära ning suudan ikka valesti liigutades haiget teha.Loodan,et paraneb ära kiiresti,sest see segab ikka meeletult,eriti tööjuures,jalatrenne samuti teha ei saa. Lisanditest võtsin nüüd selleks korraks proovida trenniaegse joogi,arbuusimaitselise intra.Banaani-vanilje maitseline hera80 on ka praegu üks lemmikuid...
  3. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Kuna on suvi ja kiire aeg siis üritan ikka teha 2 trennipäeva järjest ja 1 vaba,sellise süsteemiga enamjaolt 5 trenni nädalas.Lisaks trennidele on tööd ka juurde kuhjunud ning kui mõne asjaga saad ühelepoole,on kaks järgmist ootamas.Väga keeruline on oma graafikut sättida,seda enam kui vahest tuleb pühapäevitigi 15h tööpäev teha... Nädalalõpus lähen Soome,seega tuleb trennist 4 päevane sunnitud paus.Peale seda algab arvatavasti tõsisem ettevalmistus tulevaseks võistlushooajaks,kas siis sügiseks või kevadeks,eks seda näha ole.Kui sügisel ei võistle, siis vähemalt kevadeks parem stardipositsioon.Praegu kaal päris kõrge juba,ehk siis kevadel ka dieet vähe talutavam-siiamaani suht piinarikkad olnud need diiedid tänu sellele,et lasen hooaja väliselt vormi käest. Selline vorm oli kevadel...
  4. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Hakkab vaikselt tööjuurest saadud puhkus läbi saama. Sai käidud vahepeal nii saaremaal kui ka lõuna-eestis. Trenne tegin ka selle nädala jooksul üldiselt ülepäeva. Vahest käisin lihtsalt jooksmas. Nüüd juba tallinnas tagasi ja kaks trennigi Spartas tehtud. Talvel ette võetud kool sai ka nüüd läbi. Tunnistus käes, kuid veel vaja maanteeametis sõit ära teha ja c kategooria ka olemas. Lisaks plaanis suvel veel e kat juurde teha. Nii,et tegevust jagub. Tasapisi olen mõelnud ka erinevaid varjante millal ja kus võistlen.Kuid kuna minu jaoks jõukohane kategooria tundub olevat ainult euroopa mv klassika -168cm ,tundub loogiline võistelda uuesti kevadel.MMile on veel vara mõelda.Sügisel toimuvatel põhjamaadel on ka esimene kat kulturism -80kg ja klassika -180cm seega pole sealgi palju loota. Mul on palju kergem trenne teha ,valmistudes kindla eesmärgi nimel. Praegu pole seda veel endale seadnud. Vaatasin euroopa mängude tulemusi. 3.nda koha võttis klassika -168cm Horvat, keda suutsin kevadel euroopakatel võita. Oleks seal endalgi medali lootust olnud aga hooaeg oleks liiga pikaks veninud. Selle aasta dieeti kestis 4,5 kuud, mis omajagu pikk ja vaimselt vägagi kurnav. Lisanditest kasutan endiselt Fasti puddinguid ja trenni ajal Bcaa joogina ning hera80! Teisipäeval minek teletorni EOK vastvõtule.
  5. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Hiljuti sai ära käidud ka Siim Altosaare juures seljakliinikus.Üldiselt ega otseselt midagi kusagil valu ei teinudki kuid enne uue hooaja ja raskete trennide algust sai keha üle vaadatud.Kunagine vigastus vasaku õlaga teeb palju pahandust ja tuleb targemalt tegutseda.Sain ka ise palju targemaks ning pööran nüüd sellistele asjadele rohkem tähelepanu. Trennid tõstsin ka ringi,võrreldes varasema ülesehitusega.Õlg eraldipäevale jne.Trenni üritan teha 2+1 kuid tööd on niipalju ja koguaeg lihtsalt ei jõuagi trenni.Eile oligi mul näiteks 15.päev järjest tööl ilma puhkepäevata.Ja tegemist on veel väga palju.Kuni jaanipäevani pmst kõik päevad tööl.Siis algab puhkus ning saab vahelduseks korraks ka lõuna-eesti ja saaremaale puhkama sõita. Lisaks on sel nädalal veel 2 eksamit ning koolilõpetamine.Õppimine tuleb ka ju kusagilt veel mahutada Toidupoole pealt kasutan Fasti erinevaid protein puddinguid,samamoodi nagu dieedi ajal.Magusaisu peletamiseks on praegu üks parimaid sokolaadi pudding! Valguallikana lisaks veel HYDRO WHEY ning hera 80. Kaalu olen üksjagu juurde võtnud, kui võrrelda seniste varasemate hooaegadega,siis mitte üldse palju
  6. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    leidsin mõne autasustamispildi ka lõpuks
  7. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Nüüdseks hooaeg läbi, piirdus teine mul kõigest kahe võistlusega. Täpsemalt eesti Karikavõistlused ja põhieesmärk Euroopa Meistrivõistlused. EKV-l plaanisin võistelda esijalgu kulturismi kategoorias, kuid otsustasin siiski võistelda klassikas. Selles kategoorias oli tõenäosus suurem, et võin tulla karikavõitjaks, sest loogiline on, et Raigo ja Oti vastu võisteldes seda varianti poleks olnud. Siiski jäin klassika kategoorias viimaseks. See oli hea tagasiside EM-i silmas pidades, et vormi parandada. Oma võisteldus aastate jooksul, ei pääsenud ma esimest kord ka absoluudi valimisse. See välistas ka pääseda Eesti koondisega Balti matšile. Tagant järgi tarkusega, olen isegi rahul sellega, kuna see oleks ettevalmistust EM-ile seganud. Samas oleks saanud võistluskogemust ja laval poseerimist praktiseerida. Variant oleks olnud minna ka Läti Lahtistele, kuid sealsed kategooriad olid kõik absoluut kategooriad ning nendes kattides mul tulemuse mõttes asja ei ole. Seega otsustasin sellest võistlusest loobuda. Dieet venis pikale ning viimased kolm nädalat olid mul väga rasked - vaim oli väsinud. Em-ile tulles ma reaalselt ei teadnud ise ka, mis seisus ma olen. Kuna Eestikate ja EM-i vaheline paus oli natuke liiga pikk. EM-ile sõitmise päeval olin hommikul ilusti kaalus sees. Arvestasin, kui päeval normaalselt söön, olen õhtuks ilusti kaalus sees. Kaal tuli lennureisiga isegi rohkem maha kui arvestanud olin. Ning nii kergena polnud ma EM-il võstelnud. Erilist närvipinget ja võistlusärevust ei olnud, seega oli selline kaalulangus üllatus. Esimene eesmärk oli pääseda finaali, mitte jääda ainukesena sellest välja. Vaadates lava taga oma vastaseid, ei olnud ma üldse kindel, et finaali pääsen. Samas teadsin, et olin eelmisel aastal ühte itaallast võitnud. Sees oli ka varasemalt MM-idel ja EM-idel võistelnud horvaat. Peale kohustuslikke poose, pakkusid Ott ja Silvar, et mul käib reaalselt võistlus 3-4 koha peale. Kui autasustamisel öeldi neljas koht, olin ma üliõnnelik medali üle. Siis hakati kolmandat kohta välja ütlema, olin juba valmis ette astuma. Minu ülisuureks üllatuseks ei olnud see mina. Sain aru, et võtsin sellest kategooriast hetke maksimumi, kuna võitja oli peajagu vormiga teistest üle. Ei oskagi seda tunnet kirjeldada. Olen olnud kolmel viimasel aastal, selles kategoorias top 4, sellest kaks korda hõbemedalil. See paneb mulle järgnevateks aastateks lisapinge, tulemuse mõttes. Autasustamist saime oodata lava taga 2,5 tundi, ning kohe peale autasustamist võeti kõik medalistid dopinguproovi. Seega 15 meest korraga, mis tähendas veel mitme tunnist ootamist. Kuna enamus mehi olid seal väga närvilised, ning ei tahtnud väga proovi anda, venis asi veelgi. Lõpuks sain tulema, peale enda esimest dopinguproovi, oli kell juba pea pool üksteist õhtul. Nähes ise seda dopinguproovide võtmist, võin eeldada, et ärakukkumisi võib tulla siit päris palju. Õnneks sai minu võistlus esimeste päevadega läbi ning sain abiks olla nii mõnelegi teisele Eesti koondislasele lava taga. Minu jaoks oli selles aasta EM väga edukas. Senise viie aasta parim tulemus, arvestades millises seltskonnas medali saavutasin. Üleüldse oli see aasta tase kõikides kategooriates eriti tugev. Nüüd natukene taastun, ning siis istub Otiga maha ja paneb tuleviku plaanid paika. Trenni lähiajal ei lähe, vaid siis kui tekib jälle isu trenni teha. Tänan toetajaid - eelisjärjekorras elukaaslast Evat! Suure tänu on ära teeninud ka Ott, Fast, Sparta Spordiklubi, Tesman AS ning lisaks tänud ka pöidlahoidjatele! mõned pildid ka
  8. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Nüüdseks hooaeg läbi, piirdus teine mul kõigest kahe võistlusega. Täpsemalt eesti Karikavõistlused ja põhieesmärk Euroopa Meistrivõistlused. EKV-l plaanisin võistelda esijalgu kulturismi kategoorias, kuid otsustasin siiski võistelda klassikas. Selles kategoorias oli tõenäosus suurem, et võin tulla karikavõitjaks, sest loogiline on, et Raigo ja Oti vastu võisteldes seda varianti poleks olnud. Siiski jäin klassika kategoorias viimaseks. See oli hea tagasiside EM-i silmas pidades, et vormi parandada. Oma võisteldus aastate jooksul, ei pääsenud ma esimest kord ka absoluudi valimisse. See välistas ka pääseda Eesti koondisega Balti matšile. Tagant järgi tarkusega, olen isegi rahul sellega, kuna see oleks ettevalmistust EM-ile seganud. Samas oleks saanud võistluskogemust ja laval poseerimist praktiseerida. Variant oleks olnud minna ka Läti Lahtistele, kuid sealsed kategooriad olid kõik absoluut kategooriad ning nendes kattides mul tulemuse mõttes asja ei ole. Seega otsustasin sellest võistlusest loobuda. Dieet venis pikale ning viimased kolm nädalat olid mul väga rasked - vaim oli väsinud. Em-ile tulles ma reaalselt ei teadnud ise ka, mis seisus ma olen. Kuna Eestikate ja EM-i vaheline paus oli natuke liiga pikk. EM-ile sõitmise päeval olin hommikul ilusti kaalus sees. Arvestasin, kui päeval normaalselt söön, olen õhtuks ilusti kaalus sees. Kaal tuli lennureisiga isegi rohkem maha kui arvestanud olin. Ning nii kergena polnud ma EM-il võstelnud. Erilist närvipinget ja võistlusärevust ei olnud, seega oli selline kaalulangus üllatus. Esimene eesmärk oli pääseda finaali, mitte jääda ainukesena sellest välja. Vaadates lava taga oma vastaseid, ei olnud ma üldse kindel, et finaali pääsen. Samas teadsin, et olin eelmisel aastal ühte itaallast võitnud. Sees oli ka varasemalt MM-idel ja EM-idel võistelnud horvaat. Peale kohustuslikke poose, pakkusid Ott ja Silvar, et mul käib reaalselt võistlus 3-4 koha peale. Kui autasustamisel öeldi neljas koht, olin ma üliõnnelik medali üle. Siis hakati kolmandat kohta välja ütlema, olin juba valmis ette astuma. Minu ülisuureks üllatuseks ei olnud see mina. Sain aru, et võtsin sellest kategooriast hetke maksimumi, kuna võitja oli peajagu vormiga teistest üle. Ei oskagi seda tunnet kirjeldada. Olen olnud kolmel viimasel aastal, selles kategoorias top 4, sellest kaks korda hõbemedalil. See paneb mulle järgnevateks aastateks lisapinge, tulemuse mõttes. Autasustamist saime oodata lava taga 2,5 tundi, ning kohe peale autasustamist võeti kõik medalistid dopinguproovi. Seega 15 meest korraga, mis tähendas veel mitme tunnist ootamist. Kuna enamus mehi olid seal väga närvilised, ning ei tahtnud väga proovi anda, venis asi veelgi. Lõpuks sain tulema, peale enda esimest dopinguproovi, oli kell juba pea pool üksteist õhtul. Nähes ise seda dopinguproovide võtmist, võin eeldada, et ärakukkumisi võib tulla siit päris palju. Õnneks sai minu võistlus esimeste päevadega läbi ning sain abiks olla nii mõnelegi teisele Eesti koondislasele lava taga. Minu jaoks oli selles aasta EM väga edukas. Senise viie aasta parim tulemus, arvestades millises seltskonnas medali saavutasin. Üleüldse oli see aasta tase kõikides kategooriates eriti tugev. Nüüd natukene taastun, ning siis istub Otiga maha ja paneb tuleviku plaanid paika. Trenni lähiajal ei lähe, vaid siis kui tekib jälle isu trenni teha. Tänan toetajaid - eelisjärjekorras elukaaslast Evat! Suure tänu on ära teeninud ka Ott, Fast, Sparta Spordiklubi, Tesman AS ning lisaks tänud ka pöidlahoidjatele! mõned pildid ka
  9. Sain infot Raigolt,et temale 8 mehe seas 3.koht ning Otile 1.koht lisaks abs võit.Hea töö!!!
  10. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Eesti karikavõistlused selleks kevadeks ka siis tehtud,tegu oli avavõistlusega ja seda andis tunda.Poseerimisvead, jne.Lisaks ei olnud mitte mingisugust võrdlust,kaugel ma reaalselt oma vormiga olin.Nüüd mõned päevad hiljem pilte vaadates sain õnneks tagasisidet ja see on vajalik,et Euroopakateks edasi toimetada.Üksjagu vaja veel maha kraapida,siis peaks vorm olema parem kui varasematel Em-idel.Kolme nädalaga saab veel palju muuta ja seal juba teised vastased. Seekord nagu ikka mul tavaks,tuli võistelda pikemate pikkuse kategooriate vastu.Ehk klassika kuni 175cm. Kokkuvõttes kolmas koht kolme mehe seas.Selge oli juba registreerides,et selles kategoorias läheb raskeks.Kaalupoolest olin ka kõige kergem aga ega raskem ei saanuksi olla sel, juhul oleksin pidanud juba kulturismi katis olema. Vahepeal rohkem võistluseid ei tee,järgmine on siis 13 mai ja hispaanias,EM.klassika -168cm...Kuna sealgi osalejate arv kõigub igal aastal üles-alla siis esimene eesmärk oleks finaali pääseda. Mõned pildid ka siis EKV 2015 klassika -175cm mõned pildid vabakavast... Tänan kõiki,kes hea sõnaga toetasid!
  11. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Homme,laupäeval,degusteerin Kristiine keskuse Sportlandis! Kes veel pole saanud proovida,sel on võimalus homme valgupannkooke maitsta ,mis tehtud Pancake mixist... http://fitshop.fitness.ee/proteiinid-valgud/0/readmore/1125/Protein-Pancake-Mix/ Lisaks võimalus proovida veel hera80 uuemaid maitseid,samuti kohapeal müügis olevat taastusjooki Muscle + ning minu isiklik lemmik karamelline pähklibatoon LUXUS! http://fitshop.fitness.ee/batoonid/0/readmore/110/Luxus-Bar/
  12. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täna oli selline minu mõistes "rahulikum "päev.Tegemist oli suhteliselt vähe.Tavaliselt on mul nädalavahetused sisustatud enamjaolt tööga või endale võetud lisakohustustega.Eilegi lõppes tööpäev kell 6 õhtul,samas on see hea dieeti arvestades-kulutus on üleval ja isehoian end liikumises.Vahest viskab ka mustemaid päevi sisse kuid sel aastal siiamaani olen üldiselt hästi välja vedanud. Peale lõunat käisin Oti juures ülevaatusel ning tegime ka minu vabakava läbi.Midagi suurt ei muutnud,pigem tuletasime uuesti meelde,nüüd vaja korralikult harjutama hakata,et kava tuleks välja perfektselt.Eelmise aasta euroopa meistrit ma kavaga võitsin,seega seal midagi muutma ehk ei peakski,ehk aitab ka sel aastal mind veidi.Samas eesti sisene konkurents tõotab tulla päris tugev ning kusagilt järgi anda küll ei saa. Trennides need niiöelda mustemad päevad kajastuvadki,ehk vahest harva pole üldse minekut.Siis teen vastavalt enesetundele kergemaid trenne,kuid võib olla järgmine päev selline ,kus ei saa arugi ,et toiduga defitsiidis olen.Üldiselt on siiski kõik ok,tuleks nüüd vorm ka järgi.Rahul ei ole kindlasti jalgade teravusega. Aeroobset olen ka nüüd rohkem teinud,vahest olen poole rohkem teinud kui algselt plaaninud ehk kohati isegi 40minti peale trenni lisaks. Kaal tuleb ka niimoodi alla nagu ma plaanin,kirjutasin endale graafiku jaanuar-mai keskpaik ette ja nüüd selle järgi toimetan.Hetkeseisuga vaja EKV-ks veel ~1.5kg alla võtta,vb natuke pealegi. Mõned pildid ka tänasest poseerimisest...
  13. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Kuna toidupildid on väga popid,siis lisan siia ka enda hommikussöögi pildi.Lihtne kaerahelbe puder ,lisaks kookosrasv ning küpsise maitseline pudding!Ma ei sega puddingut pudru sisse, vaid kasutan nagu kastmena pudru peal... Kaaluga olen iseenesest graafikus,veel minna kusagil 2.5kg EKV-ks ja sealt edasi juba vaatab palju ja mismoodi Euroopakateks toimetama peab. Aeroobse osakaalu olen sel aastal päris palju tõstnud.Peale pühapäevast ülevaatust veelgi enam, kuna pildiga ei saanud eriti rahul olla.Loodan,et lõpuks on aeroobsest abi kuna üldiselt ma end seda tegema ei sunni.
  14. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täna olen lõunast alates degusteerimas Kristiine Sportlandis.Pakun hera80,puddingut ning Smoothie mixi!
  15. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Eile käisin degusteerimas Fasti tooteid myfitness solarises! Pakkusin arbuusimaitselist intrat,erinevate maitsetega natural smoothiesid ning marjamaitselist smoothie mixi.Lisaks maitsvaid proteiinibatoone !
  16. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Tegin täna rind +õlg trenni koos Toivoga.Lisaks pärast paar poseerimispilti,kuna siitmaalt juba tuleb alla liikuma hakata,palju tõsisemalt kui senini.See t ähendab umbes pool kilo nädalas. Kui siiamaani olin võtnud 1kg u 1 kuuga.Sellise plaanijärgi peaks eestikateks klassikasse sisse mahtuma. Lisaks puddingule ja bcaale,võtsin juurde veel Fasti Pump + ning varsti ka Fasti Burner kapslid
  17. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täna käisin degusteerimas Myfitness kristiines ning suhteliselt väikse koha kohta oli seal ikka üllatavalt palju rahvast. Pakkusin täna apelsini-laimi,virsiku-vaarika maitselisi protein smoothiesi,mustika-vanilje piimajooki,ning erinevaid Luxuse batoone-apelsini,karamelli kui ka maasika omi...sellise toidulauaga siis Seejärel kiire jalatrenn Spartas,mille ette 2.5km jookmist lindil
  18. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Homme kella 17.30-20.00 degusteerin Fast tooteid Myfitness Kristiines! Seega astuge läbi!
  19. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    mõtlesin,et kirjutan üles ka võistlustulemused kulturismis.Sain kokku 4a jooksul 13 võistlust,nendest 7 siis rahvusvahelised,3 tiitlivõistlustel osalemist. sain sellise listi: 2010 Eesti meistrivõistlused kulturism mehed -80kg II koht 2011 Põhjamaade mv(Rootsi,Lund) kulturism mehed -70kg II koht 2011 Eesti meistrivõisltused (eesti) klassikaline kulturism mehed -171cm II koht (abs.8) 2011 maailma meistrivõistlused klassikaline kulturism mehed -168cm VII koht 2012 Põhjamaade meistrivõistlused(Taani) kulturism mehed -70kg I koht 2012 Eesti meistrivõistlused kulturism mehed -85kg I koht (abs.3) 2013 reval cup tallinn kulturism mehed edasijõudnud III koht (abs.3) 2013 eesti karikavõistlused klassikaline kulturism mehed -171cm I koht 2013 balti matš (tallinn) klassikaline kulturism mehed III koht 2013 euroopa mv (moldova/chisinau) klassikaline kulturism mehed -168cm IV koht 2014 eesti karikavõistlused klassikaline kulturism mehed II koht 2014 balti matš (läti/riia) klassikaline kulturism mehed V koht 2014 euroopa mv(hispaania/santasusanna) klassikaline kulturism mehed -168cm II koht
  20. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täna tegin kolmanda trenni järjest kuna tahtsin homset õhtut vabaks.Oli plaanis teha korralik rinnatrenn ning alustasin surumisega.Tavaline surumine,tõusva raskusega püramiidi süsteemis.läksin 120kgni ja siis alla tagasi. teiseks harjutuseks tahtsin teha positiivse kaldega hantlite surumist kuid just sel hetkel oli hantlite juures kõik pingid kinni.(esmaspäev ju)-siis otsustasin,et ootama ka ei hakka ning valisin positiivse kaldega surumine kangiga.seal samuti püramiidsüsteemiga tõusva raskusega.pmst trennid ongi nüüd sellise ülesehitusega kolmanda harjutusena hoisti trenaz, surumine,nn negatiivse kaldega. esiõlale alustasin istudes surumisega vastava trenaz peal. seejärel seistes lend küljele üks harjutus küljeosale veel plokil ning trenazööril lõpetuseks kõht trenni alustan nüüd ,kui vähegi võimalik ,jooksmisega lindil,enamjaolt 2km iga trenn.Varasema 0km asemel abiks ikka ehk ... Enne trenni võtsin PUMP+ ning caramel puddingut magustoiduks peale trenni. Kaalu olen terve jaanuari kontrollinud/hoidnud kuid nüüd hakkan vaikselt alla võtma,esimesed võistlused arvatavasti EKV,teine kindel siht on EM...
  21. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Pilt näiteks päevasest toidukorrast,nendest siis kõige toekam,seda siis lõunaks ja õhtusöögiks kuna vahepeal tahtis kaal juba liiga palju kukkuma hakata,olin sunnitud toitu natuke juurde lisama. Homme endal trennipäeva ei ole kuid see eest olen Spartas degusteerimas kella 17.00-19.30!
×