Jump to content

katrin87

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

katrin87

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 24.09.1987
  1. kaalust sain alla aga mis edasi

    alustasin nüüd ka ujumist 2x nädalas loodan et see toob mingit kasu Henryp olen 172cm pikk, proovisin süüa 2000kcal päevas kuid see oli liig, kõht oli koguaeg ebameeldivalt täis, alsndasin eilsest 1800 peale ja täna hommikul oli kaal alanenud 150 gr, mis on normaalne ma usun tahan tänada ka kõiki postitajaid olen saand häid nippe, ning katsetamise teel proovin ka endale midagi sobivat leida
  2. kaalust sain alla aga mis edasi

    minu kaloraaz jäi sinna 1400-1500 kanti, kuid tundeb et olen vist vea kuskil teinud, peaksin vist sööma 1700, kui õigesti arvutasin, kuid kas tõesti võib 200kcal vahe sellist probleemi tekitada, ja kuidas ma saaksin kaalulangust teha rasva arvelt et suht tundmtu teema mu jaoks, või on ehk mingeid lehekülgi kust lugeda, siit foorumist sellist postitust ei leidnud.
  3. alustasin eelmise aasta augustis tõsist lahingut oma kehaga, hakkasin jälgima oma toitumist ning kaalu langetama, tänseks olen nüüd 77 kilo pealt saanud 63 kilo peale, kuid probleemid alles algavad, see nahk lotandab igalpool, rasv on veel nähtavam kõhul ja reitel, olen 22 aasatne, lapsega üksi, jalutan 2 tundi päevas, kodus teen sõudeergomeetriga pool tundi ja kõhulihased 2x30 tk, et ootangi nõuandeid mida teen valesti ja mida peaksin tegema, toitumisest kirjutan üles põhiasjad mida söön 5x päevas iga asja eraldi.....pett, kanafilee,kala, aurutatud köögiviljad,rukkileib, fileesink,muna,veisefilee, rasvata kohupiim,riis,keedukartul.loodan et saab abi siit.
  4. kaal seisab ja ei lange

    hea meelega jätaks midagi rääkimata kuid kahjuks pole see nii, see on ju minu enda pärast. nii uus eesmärk siis, proovin süüa 1550kcal päevas, ja tänan kõiki et viitsisite tegeleda mu probleemiga
  5. kaal seisab ja ei lange

    1400 tuleb päevas.... miks see kalaõli hea on?sorry vb rumala küsimuse pärast
  6. kaal seisab ja ei lange

    selge panen oma hommikusööki näiteks praemuna, kas sobib??
  7. kaal seisab ja ei lange

    tere mul paluti oma murega siia foorumisse kolida, jutt pikk aga loodan et saan abi olen 21 aastane neiu 172cm pikk kaal 72kg. 3 nädalat olen pidanud dieeti ja teen trenni 4-5x nädalas, kuid kaal püsib , 3 nädalaga olen alla võtnud vaid 500 grammi, mida teen valesti???? siin siis toon välja 1 oma päevaplaani... 9.00 roheline tee , 100 gr täistera helbeid maitsestamat jogurtiga 11.30 porgand 14.00 80gr riisi, 10 grammi kanafileed, lillkapsas 16.30 riisileib juustuga 19.00 120 grammi sea seljafileed, 2 keedukartulit, porgandi-kapsa salat.roheline tee vett joon 2 l vähemalt trenn 20.30 20 min sörkjooksu 10-15 min hüppenööriga hüppamist 3x20 kõhulihast (3 erinevat lihasgruppi treenivat)ehk siis kokku 180 tükki kokku 3x30 seljalihast tänud vastajale
  8. kaal seisab ja ei lange

    hommikusöök 60 grammi täisterahelbeid maitsestamatta jogurtiga 110 kcal, vahepala porgand , lõunasöök riis 80 grammi, kanafilee 100 grammi,lillkapsas(300kcal), vahepala riisileib juustuviiluga(50kcal), õhtusöök sea seljafilee 120 grammi, porgandi kapsasalat, 2 keedukartulit(450kcal)) söön iga 2, 5 h tagant, õhtusöök jääb 18.30.-19.00 vahele
  9. kaal seisab ja ei lange

    portsjonid on väikesed, 2 liitrit vett joon ja 2 tassi rohelist teed, ei toida last rinnaga riisi 80 grammi jne, kana 100 grammi ja kõvasti köögivilju kõrvale
  10. kaal seisab ja ei lange

    aga tänud
  11. kaal seisab ja ei lange

    kui palju oleks siis normaalne süsivesikuid süüa
  12. tere olen 21 aastane naine, sünnitanud 1,5 aastat tagasi, ning igatsen väga saada taas ideaal vormi... pikkust on mul 172 cm, kaal 72 cm.....söön 4x päevas....köögiviljad , muna , riis , kanafilee, riisileib, puuviljad- ühesõnaga toitun tervislikult trenn- ülepäeviti jooksmas sörkjooksu, hüppenööriga hüppan igapäev, teen ka kõhu ja seljalihaseid 3x nädalas...endaarust olen olnud nii tubli, olen juba 3 nädalat suutnud vastupidada ilma libastumata, kuid kaal on see mis mind ei premeeri.....ma olen kolme nädala jooksul langetanud kaalu 500 grammi.... küsimus siis, et mida ma teen valesti, tõesti pisar tuleb silma, pingutan ja pingutan kuid ei miskit. ootan häid ettepanekuid suur aitäh teile
×