Jump to content

Sadist

Kasutajad
  • Sisu loend

    198
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Sadist

  • Tase
    Kasutaja
  1. Toitumiskava

    ma ytlesin et BAV peab kindlasti t2is s88ma . see oleneb veel mis kogustes ta neid s88b, nii et muretsemiseks pole p6hjust .
  2. Toitumiskava

    Tundub nagu sul ongi sysivesikute vaene toitumiskava... Et langetada, tuleb esiteks v2ljaarvatuda oma BAV, siin sellel saidil t88riistade all on BAV arvuti, arbutad v2lja ja saad tead palju sa pead kaloreid s88ma p2evas et poleks tervisega probleeme hiljem . n2iteks kui su vajadus on 1500Kcal siis pead selle k2tte saama terve p2eva jooksul, pole hullu kui natuke yle, aga rohkem ei tohi saada, ja kaloreid langetad jooksu v6i aeroobse tegevusega . nii j2lgid oma toitumist ja trenni, ja usun et saavutad oma tahtmise . v2ike soovitus oleks siukene, et tee ka lihastrenni, see aitab kiiremini kaloreid p6letada . valku tuleb oma toitumiskavas suuremaks ajada, s.t head asjad mida v6iksid syya on kana ja kala, aga j2llegi tuleb lugeda kaloreid . sysivesikud ja valgud annavad 1g kohta 4,1 Kcal , rasvad koguni 9Kcal grammi kohta . Edu ! P.S ei saa ma aru milleks rohkem langetada ? Milline peab su nahk peab olema, j2ik v6i pehme . Igaljuhul, isiklikult mulle meeldivad sellised naised, kellel natuke rasva ka on .
  3. Harjutused rahvakeeli

    http://www.exrx.net/WeightExercises/Latiss...rmPullover.html shiftnspread .
  4. BONSUNA SELJATRENN!

    mulle kyll bonsuna selg ei meeldi, etem on IvoP .
  5. BONSUNA SELJATRENN!

    http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=4744
  6. BONSUNA SELJATRENN!

    mis sa nyyd oma t6stmisega . sellega peab kohe varakult alustama . kulturistidel on see viga et kui l2heb k2tte suurteks raskusteks kus on kordused alla 4, siis on nad n6rgad ja palju teha ei j6uagi . t6stjatel on aga see viga et nad ei suuda teha suuri korduseid .
  7. Coleman Jaapanis

    muidugi, kui treenid siis pysid kauem nooremana .
  8. segane v2rk, ei saa aru mida sa m6tled ?
  9. Alfonso Del Rio 133kg,paras koll

    millegip2rast, mind j2ttis see t2iesti kylmaks, enam kui k6ik on n2htud, ei tundu ykski mees suur, v.a fedorov .
  10. igasuguseid . elukutselised proffid, kesmist tasemet jne .
  11. BONSUNA SELJATRENN!

    kalmuse oma hantlivarred seal . miks ivoP ei olnud piltidel ?
  12. tegelt neid mehi jagub, pane youtube bodybuilder, ja saad nii palju vasteid et kukku pikali .
  13. Halb geneetika massi jaoks ja pulbrid.

    ma m6tlesin tegelt seda, et sa oled geneetika poolest EKTOMORF !
  14. me s88me liiga palju kanamune, 8strogeen m8llab . aga idee on hea MEE, 2kki hakkavad ka mehed poseerima ?
  15. tundub et egle tegi teema ylesse, et vastab k6igile kysimustele, siiamaani pole yhelegi vastanud . ma yritan eglet natuke aidata, sellep2rast vastasingi .
×