Jump to content

MR.M.H

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

MR.M.H

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 28.04.1989
  1. Vasikate piimaasendaja

    ja tegelt on nii kh kui sa ostad mingist fitness poest sa kh ei tea mis sul sinna pandud on silt võib olla mis iganes aga vahet pole peaasi et ta kahjulik pole ja kasulik on
  2. Vasikate piimaasendaja

    ei ole tal häda midagi segasin vanilje pulbri sisse ja norm parem kui pest saab
  3. Vasikate piimaasendaja

    ühesõnaga ma proovin seda edasi ja pildi saadan.........mingiaeg..... ex näis kas tasus ost ära või mitte praegustel andmetel tasus:D ennem kasutust kaalusin ma 70kg nüüd kus olen juba seda pea kuu kasutanud ülepäeviti siis nüüd kaalun 78kg aga noh niipalju on mulle õeldud et üleliia pole kh hea..
  4. Vasikate piimaasendaja

    vat ma ei tea kas ta on loomadele või mitte aga ta on mingi multimilk premium ja kusjuures toimib väga hästi 2nädalat ja 5kilo lihas kasvab igaltahel:D
  5. Vasikate piimaasendaja

    et ta oli mingis pakendis millel oligi selline nimetus peal mis ma siia trükkisin
  6. Vasikate piimaasendaja

    arstid kinnitasid et tervisele kahjulike aineid ei esine.
  7. Vasikate piimaasendaja

    seda on mul kõvasti aga ma ei jaga midagi sellest arsdid kinnitasid et tervisele khjulike ained pole.
  8. Vasikate piimaasendaja

    mulle saadeti inglismaalt selline segu mingi treener tegi vennale sellise kooseisu ag asooviks teada kas need sobivad või on kahjulikud
  9. väike küsimus kas need ained on kasulikud või mitte... analüütiline koostis: toorproteiin.24%... .toorrasv20&.... toortuhk 8% t oorkiud0,1% lisaained: vit.A vitd3 vit e (alfa-tookoferool) vask (II) sulfaatpentahüdraat antioksüdandid fumaarhape koostis: vadakupulber 58% kookosrasv17% kooritud piima pulber15% nisuproteiin kontsentraat 9% palmirasv1% kas se on kuidagi moodi hea või se on kahjulik ma loodan et saan abi
  10. tere

    tere et juhtus väke õnnetus et murtsin rangluu ja sooviksin teada sellist asja et kas se hakkab jõusaalik käiku segama või mitte arst ütles et nemad ei tea aga mis teie arvate kas se mõjutab midagi või mitte???
  11. tere

    et tegelenud olen juba mingi umbes aasta või enam pole arvetanud
  12. tere

    tere siis et sooviksin vähe kasuliku nõu et alles liitusin sellega ja ei tea kas se teema on olnud või mitte aga siis küsimus selline et sooviksin teada milline jõujook on siis kõige tõhusaim mul vaja just massi ülejäänu saan hakkama käin jõusaalis ülepäeviti ja 2h veedan seal aega kangide seltsis:Daga kõik kombes aga nüüd asi ei ole enam normaalne sest mul mingi inglise jook ja se ei aita maksis palju ja kõik kiitsid aga mõhkugi. aga loodan et saan abi siit et ehk olete kursis mis annab massi juurde siis et ja kust seda saab oleks kasulik ka hind.
×