TMPS

• Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 14.02.1988
  1. Alex-Edward Raus -105kg - 1 kohtSiim Rast +120kg - 3 koht Elar Kraav -120kg - 6 kohtMarek Vähi -120kg - 7 kohtAimar Kuusnõmm -74kg -8 kohtMarko Mumm -105kg - 10 kohtSiim Sammalkivi - 93kg -11 koht Margus Silbaum - 93kg -13 koht
  2. Muudan enda ennustust 1. Leesmann2. Rast3. Mäe4. Kraav5. Mumm6. G. Koovit
  3. 1. Leesmann 2. Rast 3. A. Kuusnõmm 4. Mäe 5. Kraav 6. Mumm
  4. Uus "revolutsiooniline" tõstekang

Selle kangi point on sama mis bambusest kangil, mille kohta annab seletusi Westside'i süsteemi looja ja jõumaailma legend Louie Simmons järgnevas videos:
  5. Mulle meeldis ka muidugi, et Coimbra võitis aga samas selle viimase tõmbe määruspärasuses kahtlen, ei ole kohtunik ja kindlasti kohapealt oli hoopis teine pilt kui arvutist seda vaadates. Aga tundus ülekandest, et parem jalg jäi Coimbral lukustamata, siin siis see asend enne alla käskluse saamist: http://www.powerliftingwatch.com/node/23762 selle andmetel protestisid ka venelased selle põlvelukustamise peale
  6. Palju õnne medali puhul!
  8. Mehed: 1. Alex-Edward Raus 2. Raigo Kuusnõmm 3. Margus Silbaum 4. Rait Sagor 5. Elar Kraav 6. Siim Rast Naised: 1. Marianna Bogdanova 2. Eleri Õisma 3. Carolin Siimenson
  9. 1. EKV klassikalises jõutõstmises - tulemused/pildid/videod

Minu ennustus siis Mehed: 1) Alex-Edward Raus 2) Raigo Kuusnõmm 3) Elar Kraav 4) Argo Erit 5) Marek Vähi 6) Viljar Vaher Naised: 1) Agnes Rannaste 2) Marianna Bogdanova 3) Carolin Siimenson
  10. Maailma tugevaim mees 2011 järjekordselt Brian Shaw

Järjekordselt? See oli tal ju esimene WSM'i tiitel.
  11. Veteranide EMV ja Tartumaa MV tulemused

Mumm möllab alati täiega
  12. Noorte ja juunioride EMV 2011 jõutõstmises.

Väga hea võistlus ja väga hea kokkuvõte. Peep, oled olnud ja oled ka edaspidi suureks eeskujuks paljudele noortele jõutõstjatele, loomulikult ka minule
  13. Noorte ja juunioride EMV 2011 jõutõstmises.