Jump to content

xintoc

Kasutajad
  • Sisu loend

    235
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik xintoc postitused

  1. Väike mure.

    arvuta välja kaloraaž, 3000 peaks olema see piir, et juurde võtta.. ja oleneb treeningu intensiivsusest.
  2. harjutused sääremarjadele

    toitumine peab ka piisav olema. Muidu päkkadele tõus peaks asja ära lahendama.
  3. Miks ehitate?

    Nojah, kui valida 300 krooni eest suitsu, mõne arvutimängu, alkoholi või valgupulbri vahel, siis valik on vast ilmselge.... tuleb 1200 krooni muretseda.
  4. vb isegi bioloogia õpetaja oskab seletada
  5. vigastused

    Aga mõni kõhna vend võib küll tubli 2 kilo juurde võtta
  6. Kas on mõtet osta Burner ?

    miks ka mitte..
  7. Miks ehitate?

    et näha välja nagu John Rambo ja kunagi ehk nagu Conan.
  8. lihastekasvu piir?

    lihasekasv lõpeb seal, kus ainevahetus ei suuda enam seda massi säilitada Minu loogika järgi.
  9. Mis arvate selliset asjast?

    Naised jah imetlevad julgust ja neil on üsna suur tähelepanu vajadus. Keha eest hoolitsemine aitab sul end enesekindlamalt tunda ja ei pruugi olla seotud enda imetlemisega.
  10. Kaalu tõstmine

    Korralik hommikusöök ja lõuna peaks asja ära ajama. Kui õhtul liiga palju sööd, siis võib hommikune isu häiritud olla. Mulle meeldib päevas 2 tassi kama koos piimaga ära süüa lisaks kõigile toidukordadele.
  11. Mis pikkusest raskem?

    Lühikestel ei maksa väga palju massi rasva arvelt juurde võtta, muidu näevad välja nagu pallid Ma olen endiselt arvamusel, et vahe on ainult keskkoha treenimises. Pikemad peavad sellega rohkem vaeva nägema, et see paistaks vägevam(pinda, mida täita, on rohkem)
  12. triitsepsi areng

    ma pole seni pidanud triitsepsit eraldi treenima ja ta on kõige paremini arenenud. Väga paljud harjutused kaasavad triitsepsit ja ma treeniks lihtsalt üle. Pealegi, biits ei taha eriti järgi arenenda, tahab natuke aega Aga eks ma ole algaja ka veel ja areng toimub kergemini.
  13. Küsimus toitumisest?

    Coca light tavaliselt ajab mul kõhu valutma
  14. Kaalu tõstmine

    Tulevikus ei minda paksus, kui süüakse olevikus. Mis on su eesmärk? karta paksuks minemist või võtta lihasmassis juurde? Probleemi pole, tee toitumine korda ja hakka ülakeha treenima. Kavad leiad siit saidilt.
  15. kuidas saada VÄIKSEMAKS?

    värskeid puuvilju on muidugi tore süüa, aga need sisaldavad siiski kiireid süsivesikuid. Soovitaks need sokutada menüüs peale trenni,siis võid kindel olla, et insuliin kuidagi lakke ei tõuse. Menüü võiks sisaldada ka kala
  16. Päevane energiavajadus

    hommikusöök ära ei unune, siis pole vast probleem seda kolme tuhandet kätte saada
  17. Munavalge - pulber

    Tundub lahe 100 grammiga 25 muna vahtu lüüa xD
  18. lihaste proportsioon

    Ma olen märganud kuidas paljud käivad jõusaalis käsi pumpamas.. õla ja rinna harjutused on natuke raskemad (ja ka paljud teised harjutused) ja siis tehakse neid kuidagi prostalt, aga lemmikharjutusi tehakse hoolega. Tasub rõhku seega panna nõrgematele lihasgruppidele, et need järgi jõuaks või siis proportsiooni saavutaksid. Mõne lemmikharjutusega võiks rahulikumalt võtta kui eesmärk on proportsioonid.
  19. SUUR SUUR PROBLEEM SELJAGA

    Korralik aeglane sooritus, lühikeste seeriatega, peale selja midagi muud mitte treenida, korralik taastumine (kiire valk ja süsivesikud), pmst liigse aeroobse vältimine. Kui need nõuded on kõik täidetud, võiks iga trenniga raskust hästi natukene juurde lisada, aga teatud piirini muidugi, et selga mitte vigastada. Rohkem ei oskagi kohe öelda, mis võib valesti teinekord olla. Endal pole seljaga probleeme olnud ja iga trenn olen suutnud valusaks treenida.
  20. Kõige paremini arenenud lihas?

    rinda on paratamatult kõige lihtsam treenida kätekõverduste näol, nii et see on mul alati treenitud olnud.
  21. Mida süüa?

    Kui sulle füüsiliselt need toitained vastureaktsiooni ei tekita, siis ma kahtlustan, et siin on tegemist laiskusega. Muuda enda hoiakut. Kui tahad kuskilt alustada.
  22. Õlle kahjulikkus füüsisele?

    Siiamaani on arusaam jäänud, et õlu on massiperioodil positiivne, aga millalgi tuleb pause ka teha.
  23. Puder.

    Kui sa tead, mida sööd, siis ei ole vaja muretseda Massiperioodil on puder päris hea minu arust. Ja teadagi, et ühe päevaga ennast paksuks ei söö. AGa kui pudru üldse ei söö, siis lihas ei kasva ja ma ei mõtle ainult pudru.
  24. Nädal.

    korralik toitumine, sport, naeratus(hammaste pesemine ja korrigeerimine), muusikainstrumendi mängimine(muusikaline kuulmine) on sellised asjad, mille eest laps on tulevikus kindlasti tänulik. Sinna nimekirja võib lisada kindlasti veel hulga asju, aga need on põhilised, mis viivad elus edasi, kuna mõjutavad enesekindlust või avavad uusi võimalusi.
  25. järjekordne algaja

    Kus pubis töötad?
×