Jump to content

xintoc

Kasutajad
  • Sisu loend

    235
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik xintoc postitused

  1. Superintervallid

    Treeningust ja selle tulemustest ei saa rääkida ilma toitumiseta. Igasugune trenn on mõttetu ilma toitumiseta. Ei saa ju rääkida korrutisest, kui üks tegur on puudu.
  2. Taastumine on üsna tähtis, isegi kui kaloraaž on suur, siis vahel ei taha lihas kasvada enne korralikku puhkust. Peaasi, et ei kuluta rohkem, kui saad. Kava võiksid valida selle järgi, mida endal kõige rohkem vaja on. Sea paika enda eesmärk ja siis uuri, kuidas seda saavutada. Treeningu käigus annab alati korrigeerida.
  3. Kõhulihastele alternatiiv?

    Kui kõht korralikult treenitud saab, on kõiki kõhu harjutusi päris mugav ja kerge teha
  4. Toitumine

    Leidsin sellise huvitava lehekülje http://www.letsdanceest.com/?id=971 Huvitav oleks kuulda, kui palju siit tõele vastab ja kas tasuks mõnda nõuannet eriti hoolikalt järgida.
  5. Massikava

    mõlemal juhul tulevad mul tulemused ainult siis, kui harjutusi teha valu piirini kreatiin ja kohv on päris kõvasti aidanud. Mõnikord vajab lihas pikemat puhkeperioodi ka
  6. ARGOLE...

    Enne tuleks välja uurida, mis selle dopingu tulemuse tekitas, kui hakata kedagi maha tegema. Mõni halb toidulisand või sabotaaž võib ka põhjuseks olla, aga kui tegu oli millegi muuga, siis valgustage mind.
  7. Ma ei usu, et õlu nüüd nii võimas ka oleks.
  8. 1 õlu peale trenni = kasulik?

    Siinkohal võiks välja tuua selle, et inimesed mõtlevad liiga palju teooriale ja unustavad kuidas asjad praktikas on. Kahtlemata ei tule näljaga füüsiline koormus kasuks, aga see ei tähenda, et kohe peaks kaotama suure osa lihasmassist. Samamoodi ei ole ka 20 km jooksu surmav vahemaa, kui seda läbida harva ning ei takista kuidagi edaspidiseid eesmärke(ntx saamast suuri lihaseid). Ma ei näe mingit põhjust miks peak õlut jooma peale igat trenni. Tehke trenni ja ärge otsige vajadust alkoholi tarvitada, sest selle halvad omadused(tarbimise tagajärjed) on piisavalt kaalukad, et seda kõrist mitte alla lasta. Lihtsam on elada oma elu nii nagu tahad ja et sa sellega ise rahul oleksid. Loodan, et minu jutus ilmneb loogikat.
  9. liiga raske trenn?

    söö hommikuti korralikult. see on energiapuudusest arvatavasti. Vahel võib veepuudusest ka selline värk tekkida.
  10. Aeglane rasvapõletus ja šhokk massiboost.

    Ma arvan, et võid julgelt süsikaid juurde lisada - pruun riis, pasta vms. 3000 kalorit võib ka olla selline, et midagi ei pruugi juurde tulla, vähemalt kui regulaarselt trenni teha. Ma ei kujuta ette kui hea nõuanne see on, aga mul lihas ei kasva, kui mehiselt ei söö
  11. Vajan massi

    Et siis mõni hommik ei söö üldse, lõunaks supp ja õhtul pole isu. Pigista kuskilt 3000 kalorit ja näita mulle, kuidas sa selle saad
  12. Paluks abi treeningu kohta

    Soovitan mitte ootama jääda ega edasi lükata. (Alusta juba täna) Alustada kohe toitumise korda seadmisega. Hari ennast natuke siin saidil, peaks leidma kõik vajaliku. Siis võid edasi liikuda treeningkavade juurde.
  13. Valu rinnakorvis

    Huvitav, tegin 8 päeva jõusaalist pausi ja alustasin selja trenniga. Tõmbasin üsna palju lõuga, kahtlustan, et sellest.
  14. Kodune Treening

    Selga on tülikas teha, kui pole õigeid vahendeid. Sama lugu on jalgadega. Aga kodus on parem teha kui üldse mitte midagi. Kui ma ei eksi, siis selliseid teemasid peaks foorumis piisavalt leiduma.
  15. Olen märganud, et paljudel on rind üks lemmikharjutusi. Kui õigesti teha, ei jää areng seisma midagi. Tasub kava perfektseks lihvida.
  16. millised tunnused?

    Enda keha hea tunnetamine
  17. Elustiil.

    Kui jõusaali jaoks aega jätkub, toitumine korras ja üle ei treeni Milleks sul seda lihast nii väga vaja, kui tunned rõõmu aktiivsest elust. Läheb ehk kauem aega ainult
  18. Rinnalihase treening

    Sellele lisaks, treeniks rinda ainult kord nädalas ja loomulikult on palju erinevaid harjutusi, mida tuleks rakendada rinna treenimiseks.
  19. Järjekordne "tark" artikkel toitumisest

    hmm.. ma ei näe peekonis ja maksas midagi hullu.
  20. Paljuküsitud ACAI Mari nüüd eestis

    Mine poodi, ära otsi mõnda kahtlast lehekülge sel juhul Viitsimise asi.
  21. Kehakaal juba 3 aastat muutumatu

    ma usun, et ajateenistuse peale ei saagi lootma jääda, sest see ei ole orienteeritud massikasvatamisele. Olen kindel et toitumist saab alati paremaks teha ja jõusaali kava spetsiifilisemaks.
  22. PEKI JÄLLE

    trenni vähendanud?
  23. Mida süüa?

    MIDA sa seni söönud oled, huvitab väga. AGA OOT, sa ei ole seda varem jälginud, kust sa teaksidki...
  24. Minu dieet?

    Tavaliselt piisab juba sellest, kui jälgida, mida süüa, kui seda varem pole teinud. Ja muidugi korraliku trenniga on kaasnevad ka tulemused.
  25. Väike mure.

    http://www.struktuur.net/kcal.php tuleb kasuks
×