Jump to content

xintoc

Kasutajad
  • Sisu loend

    235
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik xintoc postitused

  1. Kardiotreening

    Su jutt on vastuoluline. Esiteks sellepärast, et iga väike liigutus ei kaota lihast ja iga liigutus ei tekita seda massiliselt juurde. Toiduga saad üsna palju reguleerida enda tulemusi. Tuleb paika seada kõigepealt enda eesmärk.(kaalus juurde, maha või säilitada) Pakun, et see kuidas sul lihas arenes iga päev 8 korda nädalas trenniga oli nii et reljeef tuli välja ja rasvaprotsent läks madalamaks, sest vähe süües suurt ei saavuta. Kulutatud energia kogus tuleb toidust kätte saada ning see peab sisaldama lihastele vajalikku ehitusmaterjali. Kui eesmärk on paigas, tuleb korralik treening- ning toitumiskava teha. Kui igapäev teha lõuatõmbeid ja kõiki lihasgruppe läbi juhtub nii, et lihased ei taastu ära ja sealt maalt jääbki ülekoormuse tõttu areng seisma. Ilma puhkuseta ei saa kuidagi. Esialgu soovitan artikleid sirvida. Väike kardio ei takista kõhulihaste arengut. Ikka on kasu. Oma keha peab õppima tunnetama, sööma piisavalt ja taastuma piisavalt. Natuke lugemist ja tead täpselt kui palju ja mida.
  2. Kodune treeningseade

    Tool
  3. Ujumine

    Arvestades seda, et teha need kolm trennipäeva korralikud, siis see kardio sinna otsa on surm. Ujumine peaks piisavalt koormust lisama ja jõusaali päevadel korraliku soojendusega saab ka kardiot teha. Ma ei usu, et lihas jääb tulemata, kui jõusaalis natuke joosta või ergomeetriga teha. Peab sööma nagu karu. EDIT: ja muidugi sõltub palju eraldi päeval seda kardiot teed. Üldiselt ma eelistan jõusaalis pikemad trennid teha.
  4. Ujumine

    Ujumine on ka teistele lihastele peale rinna, triitsepsi ja kõhu. Ei kahjusta siin midagi aga väsimus võib küll tekkida. Üldiselt peaks keha koorumusega üsna kiiresti ära harjuma, kui sa just iga nädal ei plaani jõusaalis oluliselt raskusi lisada. Palju sul nädalas puhkepäevi/aega jääb?
  5. Mis te arvate minu toitumisest?

    saab viriseda küll kui tahaks. Soovitan võta tööriistade alt kaloriarvuti ja lüüa kokku, kas tuleb 3500 kcal. Võid kodus süüa kala näiteks. Tuunikala on päris hea.
  6. MASSI ! ! !

    Kaal on selline, et võiksid neli praadi päevas süüa mis sa ikka näksid. Kuid toidulisandit mitte toidu asemel tarbida, vaid toidule lisaks.
  7. Hommikusöök esimese toidukorrana

    Hehe.. Need kõik menüüd on päris OK-d. Võin enda kogemusest nii palju öelda, et suurt vahet pole kui peensusteni see lihvitud on juhul kui mõni toidukord jääb vahelt ära. Lihtsalt selline kommentaar Sellesmõttes, et tavaline toit kõlbab kah enne trenni. Saiake ja tee on muidugi vähevõitu. Kohvi on kindlasti hea nipp ergutamiseks, aga olen kuulnud, et kui kohvi joomise lõpetad, võib tulla nigelam trenn. Oleneb ka kogusest ehk.
  8. Abi toidukava koostamisel

    Niimoodi. Mina ei alustaks hommikut kohupiimaga. Pigem rohkem putru, paar keedumuna, klaas piima ja see tuunikala on päris hea. Vaatan, et toppinud kohupiima igale poole. Muidugi trenni tegemisega tuleb valku kõvasti süüa, aga kaalus juurde võtmiseks kulub ka hunnik süsivesikuid, mida sa energiaks vajad. Selline kogus "et kõht piisavalt täis saaks" on väga subjektiivne. Toitu olgu kartul/riis/pasta/tatar(koonerdada ei maksa nendega) koos lihaga. Natuke salatit kõrvale. Peale trenni võiks korralikult taastuda. Muna on hea, lisaks mõne puuvilja sinna, näiteks banaan peaks alla küll minema. Kui trenn ei ole piisavalt intensiivne, siis isu ei pruugi ka tekkida ja tulemusi ka mitte. Erinevus on ka selles, kas treenida vastupidavust või jõudu. Kui eeldada, et oled sellest teadlik, siis suurenda toidukoguseid.
  9. Minu toidukava

    Soovitatavalt vahetult enne ja pärast treeningut. Alkohol ei tule trennile kasuks. Mõni joob edasi Ma olen märganud, et massilisamisel aitab minu puhul iga päev juua umbes liiter piima ära. Päeva peale jaotatult. Mahla võib ka vahel.
  10. Toidulisandid

    Täiesti võimalik, et need 2 korda võid toidulisanditest kätte saada, aga tahaks teada palju sa jõusaalis käid nädalas, mis on treeningkava jne. Kui väidad, et toitumine on korras, siis viga kuskil mujal. Mõnikord annab tulemust, kui seljapäev, jalapäev ja rind erinevatele päevadele korralikult ära jaotada ja harjutusi pidevalt vahetada. Toidulisanditest võib ehk alguses kasu olla, aga areng jääb üsna kiiresti kinni kui ei toitu korralikult. Soovitan süüa nii suuri koguseid kui jaksad.. näiteks riisi ja kanaliha või midagi taolist. Ja jälgi peeglist ning kaalult, kas vähendada midagi või suurendada.
  11. Jõud / Rinnalt surumine

    Palju sul endal massi on? Jõumehed peavad korralikult sööma, et areng toimuks.
  12. Lihasmassi juurde saamine

    Ramboks võib saada, aga oletan et su rasvaprotsent on üsna suur. Soovitan uurida, kuidas pidevalt tervislikult elada ja vanemaid ka harida ning et see lihas säiliks ja massiperioodiga saadud lihas pärast koos rasvaga ära ei kaoks
  13. Söögiisu puudumine.

    Ületrennist kaob ka söögiisu ära. Aga muidu soovitaks just süüa vastupidist oma lemmiktoitudele. midagi sellist mida tihti ei söö
  14. Kaalu langus haiguse tõttu

    Kehakaalul on jah kombeks kõikuda päris palju. Kui pika ajajooksul sa need 3 kilo kaotasid? Võimalik et lihastes on vedelikku natuke vähem, sel juhul võib nädalaga uuesti vormis olla. Kerge rasvaprotsendi langus pole ka paha. Mis muud ikka ette võtta kui süüa ja teha trenni Kui tükk aega trenni pole teinud, võivad lihased natuke valusaks muutuda, nii et ära üle pinguta
  15. Süsivesikud pärast trenni

    Sööma ju peab:O Ma ei ole märganud, et peale aeroobset mu energiavajadus oleks muutunud. Artikkel millest juttu, räägib rasvaprotsendist pigem. Kasulik on teada, aga sõltub eesmärgist.
  16. Nimelt üldist informatsiooni

    Mina kleepisin kahed kerged hantlid kleeplindiga üksteise külge kinni. Ei tea mis kujuga nad sul on ja ei soovita sama teha, aga üks võimalus ^^ Samuti annab raskused seljakotti panna ja mõelda, mis harjutusi sellega annab ohutult teha. Proteiini peal on kirjas, kuidas seda võtta tuleb. EI tasu leiutama hakata:D
  17. Allergia

    Probleem on selles, et parema käe peale tekkis päev tagasi üks sääsehammustuse suurune punnike. See kadus umbes tunni jooksul ära, aga täna õhtul umbes samal ajal tekkis samasse kohta uuesti punn ja juba suurem ja paistes. Kahtlustan, et tegu on vastureaktsiooniga millelegi. Aga kuskil teisi punne pole märgata. Putuka hammustus tundub ebatõenäoline. 2 päeva jooksul olen tarbinud toidulisanditest kreatiini, viinamarjasuhkrut ja vadakuvalku, aga ka prode90. Kõiki üsna mõõdukalt. Kreatiini ja dextrot pole juba tükk aeg tarvitanud, aga varem pole keha nende vastu streikinud. Samuti pole juba mitu päeva kohvi tarvitanud ja tavaliselt kui kohvi joomis piiran tekib peavalu ja seekord ei jäänud see ka tulemata. Võtsin ka ühe aspirini kerge palaviku vastu. Küsimus on selline, et kas taoline allergiline reaktsioon võib kreatiinist tekkida? või hoopis näiteks viinamarjasuhkrust? Ja mis võiks olla peavalu põhjuseks iga kord kui kohvi joomise lõpetan? Kahtlustan vererõhku
  18. Allergia

    Lõpetasin mitmeks päevaks. Tuleb parem uni kindlasti ja kreatiiniga ei tarvita seda koos. Kahtlustan juba pähkleid või kookosehelbeid. Need on ainukesed, mida ma selle päeva menüüst pole veel uuesti proovinud.
  19. Allergia

    tundub, et toidulisanditest ei ole. Sai katsetatud. Arvatavasti toidust sel juhul.
  20. Allergia

    Njah, võõrutusnähud peab vist hakkama katsetama, kas ilma nende aineteta tekib midagi. Ja siis ükshaaval katsetama.
  21. Kaalust alla, kiirelt?!

    Miks kohene? Motivatsioon kaalu langetada lõpeb varsti otsa? Kaalu langetamist saad alustada kohe, aga tervislik toitumine ja suhtumine peab igavesti kestma. Ma ei usu, et sul elu lõpuni ainult 30 minutit vaba aega on, ma näen et sa oled tõsiselt laisk. EI taha solvata, aga see väide on lihtsalt nii absurdne. Ma siin mõtlen, et äkki peaksid hoopis enda kannatamatusega midagi ette võtma.
  22. Ei tea mida teha

    Valk on küll tähtis, aga kui plaanis jõudu arendada ja ka jalgpalliga tegeleda, siis süsivesikute vajadus on isegi suurem. Juba jõualad vajavad üsna suurtes kogustes energiat. Ei ole vb tark ainult valgu koguseid soovitada, vaid rääkida juba toitumisest kui tervikuna. Kui midagi saavutada tahad, siis kindlasti ühtegi toidukorda ei tohi vahele jätta. Süüa rohkem kui kulutada jaksad. Minu lemmikutest tatar, riis, kodujuust, hapukoor, piim, muna, ja mis kõige tähtsam, liha, peaksid sulle ka sobima. kõige targem oleks jõudu alustada jõusaalist ja mõne treeneri pilgu all. Nii õpib kiiremini ja ohutumalt.
  23. Söögiisu puudumine.

    Kuna keegi seda veel maininud pole, siis kui toitumine on paigast ära, võib ka söögiisu ära kaduda. Menüüs on ülekaalus valgud, puuviljad ning juurviljad?
  24. lihasmassi juurdesaamine/treeningkavad

    nõus, ei tunnetata enese piire
  25. lihasmassi juurdesaamine/treeningkavad

    Reaalne vastus oleks siis selline, et söö nii palju kui jaksad. Mõni aasta trenni ja kaal kasvab äkki kah. Ja viimati kui kontrollisin, siis raskused lähevad ikka suuremaks Ei julge soovitada treeningkavasid mujalt. Harjutustebaas võiks suur olla ja aeg ajalt teha midagi teistmoodi.
×