Jump to content

xintoc

Kasutajad
  • Sisu loend

    235
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik xintoc postitused

  1. väike biitseps :)

    Palju sul pikkust on? ja viiest päevast ei piisa mingisugusest "valgu kuurist", koguaeg tuleb toituda õigest. Samuti kui rasva on üleliia, on proportsioone raskem paika saada.
  2. Kuidas saada reljeefsed sääred

    Minu treening näeb välja täpselt samasugune ja soovitan kuulata, mida CharlesRoos räägib, sest see toimib Kõhtu ja säärt tasub treenida tihti, sest need kipuvad maha jääma. Kui oled lühikest kasvu, siis peaksid tulemused üsna kiiresti näha ka olema
  3. Valgud, süsivesikud, rasva põletamine

    Rasvapõletamine on aeganõudev protsess. Ära jää lootma igasugustele lisanditele, vaid tee enda toitumine enne korda. Ja sealjuures ära jätta trenni pooleli ega treeni üle, muidu pole millestki kasu. Muidu soovitan seda võtta peale trenni sheigina. Purustad piima või mahla sisse mõne banaani või õuna vastavalt maitsele ja tuleb päris kosutav jook
  4. Ektomorfi kava

    aga tuleb tõdeda, et mõni siiski on ektomorf
  5. Ektomorfi kava

    Ma olen 100% ektomorf. Kohe kui võimalik, tuleks liikuda suurtemate raskustega treenimise poole ja teha paar vastupidavuse trenni ka vahele. Väikeste raskustega peaaegu, et jäädki treenima. Soovitan vaadata ka:
  6. Algaja vajab nõu

    Aga kui suur on sinu kaloraaž? Mina alla 2000 ei suuda mitte kuidagi lihas juurde võtta.
  7. Kodune treening + jõusaal.

    Mina jätaks ainult jalad, kõhu, küljed ja selja jõusaali, kuna neid on kodus kõige ebamugavam treenida. Ülakeha annab kodus ka normaalselt teha. Pea meeles, et toitumine on kõige tähtsam osa trenni juures. Kui see ei ole korras, pole erilist mõtet jõusaali minnagi.
  8. Rekordid alustades...

    njah, ma olin 16 kui ma 50 kg rinnalt surusin. ma loodan, et nüüd juba halastab kang natuke rohkem. Üle kahe aasta olen kodus mõnusalt treeningut jätkanud, aga kangitaolist asja pole juba tükk aega katsunud
  9. Kuidas oleks sellise kokteiliga?

    13 eeku 1kg jogurtit
  10. Mitu treeningut päevas.

    Ise treenin ka kaks korda päevas, aga tulemus jääb samaks.
×