Jump to content

JoosepV

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

JoosepV

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 01.04.1995
  1. Toidulisand Kreekasse

    Hei Sellinne jutt, et homme sõit Kreekasse, täpsemalt Kreetale. Peab seal ringi jooksma, trenni tegema ja mõtlesin, et äkki peaks spordijooki (toidulisandeid) kaasa tassima. Oskab äkki keegi öelda, et võib niimodi olla, et teatud tooteid ei tohi kaasa võtta, üle teatud piiri ei või vms? Üldiselt, milliseid piiranguid on toidulisandite transportimisel Kreekasse. Mõttes kaasa võtta järgmisi tooteid : Fit Whey, Dextro, Fit Mass. Aitähh, Joosep.
  2. Liha, kolesterool

    Tekkis paar küsimust toitumise kohta. Näiteks, söön tund poolteist - kaks tundi enne trenni, suur tükk liha, salatit korralikult, suurem klaas piima kõrvale ja paar leiba. Jõuan trenni, oletame kaks tundi möödas, olen soojenduse ära teinud ja kõht totaalselt tühi. Millest see tulla võib? Kuskil artiklis oli selline väide : Tean mis tunne on olla trennis täis kõhuga, täitsa jubedus. Sellest küsimus : Kas enne trenni hunnik aeglaseid süsivesikud süües ei hakka trenni ajal kõht valutama?Trennis kulutan ala 1000 Kcal saal + aeroobilist ja siiamaani pole midagi trenniajal peale vee tarbinud, kas oleks aeg midagi energilist trenni ajal süüa? Ning kuidas selle "imendumisega" oli, et ala tunni aja jooksul imendub 10g valku. Mis need kogused olid kui palju valku/süsivesikuid imendub tunni aja jooksul? Ning oletame, need on enam-vähem teada, millist rolli siis "glükeemiline indeks" mängib? Ehk kui söön 100g banaani või 100g riisi, kuidas need siis seedivad? Suur aitähh.
  3. Liha, kolesterool

    Kas liha söömisele tuleb mingilt maalt piir ka panna, ehk kui palju liha võiks ühes päevas süüa? Olen tähele pannud, et "suuremad mehed" söövad ikka väga palju liha. Kui palju kolesterooli päeva jooksul tarbida võib? Ning kui palju munakollaseid võiks päeva jooksul tarbida? Aitähh
  4. Soodsalt Fat Burnerit

    Mingi suvalise lipiku peal mis postkasti pisteti on kirjas, et Viljandis ja Pärnus. Võimalik, et ka mujal.
  5. Soodsalt Fat Burnerit

    Liiwi poes Lemon 9.50 + 0.50.- Aronia 11.50 + 0.50.- Green Tea 14.50 + 0.50.- Pakkumised kehtivad kuni 31.12.2009
  6. Poksijate jõusaalitreening

    Jõutõmme peaks selline olema.
  7. Väga palju küsimusi.

    Õlad on erineva laiusega. Milles mure olla võib, üks õlg saab vähem koormust kui teine või alguse asi? Teiseks, äkki keegi oskab mind valgustada. Asun Pärnu Spordihallis ja sain "Kimberi klubi" kaardi, siin peal kirjas kolme spordihalli aadressid sellest küsimus, et kas äkki on võimalik külastada kõiki neid kolme spordihalli niimodi kui maksan ainult ühe koha kaardimaksu vms. Sellesmõttes, et kaardi peal ausaltöeldes kuskil mingit linnukest vms ei ole, mis näitaks millises ma asun. Ainult mingi number on, loodan, et saate aru. Kolmandaks ütleb see artikkel, et Kimberi klubi tegeletakse poksiga, milles see väljendub. Kas on lihtsalt poksinurk, on poksitrenn või mis?
  8. Väga palju küsimusi.

    Nii, tekkis küsimus. Soetasin omale pulsikella, katsetasin ja proovisin igast asju. Pulss oli kuskil 120 niisama rahmeldamise pärast, kuid ei märganud, et Kcal'eid oleks kadunud. Küsimus oleks, kas on võimalik kaotada Kcal'eid kui pulss on kõrge, kuid ei liiguta ennast? kõiksugused lihastetekitamismasinad ei ole mängus. Aitähh
  9. Väga palju küsimusi.

    Tervist. Otsustasin hakata käima jõusaalis, ning nagu siit enamus seltskonda sooviksin ka mina kasvatada lihasmassi. Seoses sellega tekkis väga palju küsimusi. Praegused näitajad 189/84 vms ei ole just kõige jubedamad, kuid rasva protsent on ikka väga suur ja lihaste kaal pole väga suur. Mõtlesin, et kõigepealt osa rasva maha ning siis lihasmassi kallale, kuid kuskilt jäi meelde, et lihasel on parem kasvada pigem rasvases keskkonnas, sellest esimene küsimus, et kui suur võiks see soovitatav rasvaprotsent olla milles lihasmass kõige paremini kasvab. Teiseks mina ei leidnud kuid äkki keegi teab või leiab mõne artikli selle kohta, et kuidas jagada süsivesikuid/valku/rasva päeva normis laiali? Kas iga toidukord peaks olema täpselt samasuguse sisaldusega või süüakse nt hommikul 75% einest sv ja õhtuti viimane eine 75% valku. Kas lihasmassi kasvatades ei ole mõtet aeroobilist teha, aga kui ma kulutatud energia tagasi sööksin, kas siis võiks? Hmm, treeningkavadest. Oletame mul on 4 korda nädalas jõusaalitreeningud, kas siis teistesse päevadesse võib aeroobilised trennid panna või mitte, ma mõtlen juhul kui tahan, et lihasmass kasvaks? Kui ei või, kas siis alla "aeroobse" taseme võib treenida, näiteks ujuda või kiirkõndi teha. Kui on võimalik alla aeroobse taseme ennast liigutada, kas siis võib ühele päevale panna sellise kerge treeningu ja jõusaali treeningu, kui ma soovin lihasmassi kasvatada. Ah jaa, mis vahekorraga "sheiki" peale trenni juua süsivesikute/valgu/rasva suhtes? Praegu muid küsimusi pähe ei tulnud, kuid kindlasti tekib neid veel. Aitähh. Viimasele küsimusele leidsin vastuse Kuidas toituda enne ja pärast treeninguid
×