Jump to content

Winner

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Winner

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 21.01.1976
  1. Vot nii lolliks lähevad inimesed

    Tundub et antud juhul on suurim probleem nn näidistreenitava loomulikult halb rüht, ilmselt on tegu suhteliselt spordikauge inimesega. Harjutusi tuleks teha lähteasendist, kus puusad on pigem ees, selg sire, keskkoht fikseeritud ja õlad all/taga. Keha tuleks hoida tugev, tema aga oli pehme ja sellest ka kogu see vänderdamine. Tahaastete puhul hakkas silma ka jala liiga kaugele taha viimine, mis omakorda tingis kehaga hoo andmise, et jälle üles saada. Arvestades, et ta on BP-ga tegelenud aastaid, on selle naise puhul ilmselt tegu ka treenerite tegemata tööga ja seega tuleb üldjoontes spetsialistiga nõustuda ja tunnistada, et BP süsteemis on kohti, mida annaks parandada.
  2. kysimus neile,kes on alla v6tnud.

    Minu lugu on siis selline.... Mõni aeg tagasi sai veidi rohkem kui aastaga alla võetud 92kg pealt 60kg peale. Suurendasin liikumist ja vähendasin söögikoguseid. Alustasin tuttava õhutusel shapinguga ja kiiremat sorti kõnniga, kuid üsna peagi kolisin ümber bodypumpi ja metsa alla jooksma. Hoidusin magusast, kartulist ja saiast, samuti rasvastest lihatoodetest. Üritasin süüa rohkem suppe ja salateid. Samas ei saa öelda, et oleksin millestki täiesti loobunud, sünnipäevadel-pidudel sai söödud nii torti kui grillvorsti. Kaal langes stabiilselt ja minu arust just paraja tempoga, et ka nahk järele jõuaks. Praeguseks on kahjuks pea 10kg tagasi tulnud, ja seda üsna märkamatult... treeningkoormus on küll kasvanud, kuid söömine, eriti õhtuti ja peale trenni, kipub käest ära minema. Ideaalis tahaks kaalu tagasi u 62kg kanti saada ja siis sinna püsima jääda. Olen mõnda aega siin foorumis vaikse lugejana osalenud ja ennast toitumise osas harida üritanud, kuid ilmselt tuleb ikka mõne targema inimesega konsulteerida, kuidas toitumine ja just need õhtused "isud" kontrolli alla saada...
×