Jump to content

Whiterider

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Whiterider

  • Tase
    Algaja
  1. Küünarnukkide taastumiseks harjutused?

    see esimene vastus paistab teemasse ,siiski jutt triitsepsist mitte biitsepsist ,piitsepsi harjutuste puhul kõik korras. Tänud!
  2. Vigastasin ka siin hiljuti kangiga õlga tehes küünarnukid,mõlemad! Praegu ei saa kangiga üldse harjutust teha aga saan teha vabaraskustega, vabaraskuste puhul ei anna nii palju tunda,aga areng on kohe väiksemaks jäänud, kõike muud triitsepsi harjutusi teen kõverkangiga,nendega probleemi pole eriti ,just see kangi mure. Proovinud ka neid soojendus sukkasid mis küünarnuki ümber tõmmata,aga paistab ,et see lisab aint koormust juurde ja valud on kohe suuremad. Olen kuulnud ,et küünarnuki treenimiseks ,taastamiseks on spetsiaalsed harjutused,aga kuskil ei kirjutata millised need on,see olekski mu küsimus, mis harjutused need siis on??? Ettetänades...
  3. Ega Eesti mehed papist pole
  4. Küsimus tribuluse kohta?

    Tänan!
  5. Küsimus tribuluse kohta?

    Ma küsisin spetsjalistilt mitte tava kasutajalt ja muide soomest lastakse oma tarbeks tuua,miks ma ei või tellida oma tarbeks siis soomest,seepärast huvitabki spetsialisti arvamus,ehk on keegi tellinud?
  6. Selline küsimus,et soovin tellida tribulust ,aga nagu teada on eestis tribulus käsimüügina keelatud. Kui tellin siis mingist muust riigist,kas ma saan selle kätte või võib juhtuda ,et võetakse postkontoris rajalt maha kui keelatud aine??? Igasugune inf oleks kasulik!!! Ettetänades
  7. Südameprobleemid

    Tervist! Olen hetkel kodureziimil südamelihasepõletikuga ei ravinud korralikult välja ja nüüd ka rütmihäired. Küsimus selline ,et millal võin jätkata uuesti jõu- ja lihasekasvatus trenni pärast haigust? Ja kuidas peaks alustama esimesi trenne??? Ette tänades... Ermo
  8. Huvitab just ,et millise spordiarsti juurde tasub minna, kellest on kasu ka! Äkki kellegil kontakte jagada ja ootan kommentaare ka.
  9. Siin venitasin õla ära eelmine nädal,valu on küll läind,aga ikka vahepeal käib jube raksakas läbi??? Mis seda põhjustab ja kaua peab õlg puhkama pärast vigastust(arst nimetas seda: põrutus,rebestus,venitus) Kas peaksin sööma midagi rohkem???
  10. Põletik

    Ortopeed ütleski aint ,et mul on ilusad põlved ise mõtlesin mõne spordiarsti peale :S
  11. Põletik

    omega 3-e kohta kuulsin alles hiljuti,et pidi toimima, aga kas see on piisav?
  12. Põletik

    Saab neid rohtusid söödud küll,aga lootsin et on mingi lahendus mis lõplikult välja ravib,saaks jalgu ka treenida mitte aint ülakeha.
  13. Põletik

    Juba pikka aega põletik põlvedes,olen söönud Glükosamiini juba mitu aastat,paremaks on läind,aga kui natuke rohkem koormust põlved saavad kohe põletik sees,mitte et valus oleks liikuda vaid just tunne nagu põleks,arst ütles aint et mul on ilusad põlved ,et sööksin glükosamiini edasi :S Teil on kindlasti veel selliseid juhuseid ,oskate midagi soovitada? Ette tänades...
×