Jump to content

Fuuria

Kasutajad
  • Sisu loend

    40
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Fuuria

  • Tase
    Algaja
  1. kus saab tellida toitumiskava?

    Siit tellides ikka hind päris soolane, spordiklubides on tavaliselt u 300 eek, aga leidasi ka ühe odava koha,kus 100 eek, Laagri Jõujaam http://www.laagrijoujaam.ee/?tegevus=hinnad
  2. Fitnessi fotostuudio

    Palju sessioon maksab? ( Tunnihind) ja kaua umbes keskmiselt ühe pildistamise ajal aega läheb? ning mis asjad on stuudios olemas ja mis peab ise kaasa võtma?
  3. Kus see paradiis on, tahaks ka teada
  4. Kõik meestetüübid ju esindatud seal, muud nagu eriti üle ei jäägi. Tuleb leppida lihtsalt ja nende vahel valida
  5. Anonüümsetele pelmohoolikutele

    Minu arust küll head polnud, keedetult vähemalt mitte, vb praetult oleks söödavamad.
  6. Toores pruun riis ?

    Hmm, et pakist krõbistad? Närid nagu kruusa? See jah tundub lihtsam variant. Ja kui ikka väga kiire on, siis ära hakka ka kanaliha küpsetama, lihtsalt elusal kanal hammusta pea otsast.
  7. Toores pruun riis ?

    Miks sa seda toorelt süüa tahad?
  8. tselluliit ei lähe ära

    hehee, vaevalt et see nüüd sellest kohvipaksust on Head geenid
  9. tselluliit ei lähe ära

    Kiirkõnd põletab rohkem rasva, jooksmine kasvatab rohkem lihast ning kui sa sinna kohta lihast kasvatad kus tselluliit siis pärast on sellest väga raske lahti saada. Ma enda peal olen küll tähele pannud et kiirkõnd aitab hästi.
  10. tselluliit ei lähe ära

    Kusjuures jooksmine selles suhtes sind ei aita kui tsellust tahad lahti saada, tee parem kiirkõndi ja lisaks veel midagi, ujumist, shapingut, jõutrenni...
  11. tselluliit ei lähe ära

    aga sa jäta oma mail mulle siis
  12. tselluliit ei lähe ära

    ma panen pildid siis ümbrikusse, peale kirjutan Alan B'Stard, panen posti ja küll kohale jõuavad
  13. tselluliit ei lähe ära

    Hoidke teleturul silma peal, kavatsen seal seda esitleda. Siinsetele foorumikülastajatele teen soodukaga, 300 g kohvipaksu kõigest 999 eek. Seal muidugi see teise nimega: Anti fat and cellulite super coffeine body scrub 2000.
  14. tselluliit ei lähe ära

    Muidugi olen, alati peale dušši all käimist pildistan oma nahka
  15. Toorjuustu omlett Gerbeli moodi

    kas see 1 spl toorjuustu annab mingit teistsugust maitset ka juurde? tundub nagu liiga väike kogus et midagi muuta, muidu nagu tavaline omlett ikka.
×