Jump to content

Erkko

Kasutajad
  • Sisu loend

    624
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Erkko postitused

  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Eks ma öelnud - laksud käivad ! Imre , üritan selle noormehe linna poseerima kupatada.
  2. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Eks meie kandiski käivad heledad laksud. Isegi Tartusse pidavat kuulda olema. Sanderil hetkel säilinud korralik vorm - kui poiss otsustab võistelda, siis oma lopsaka jalaga on ta väga tugev vastane. Lisaks on lisandunud üks korraliku ja kuiva vormiga huviline, kes teeb arvatavasti kaasa LEKV III'l. Tüübil on juba praegu mõnusalt triibuline vorm - kui saaks veel natukene toitumist ka sättida, siis hoidke alt.
  3. Mida tahad sa sealt lugeda ? Teaduslikku kirjatükki toitumisest ? Kollasest ajakirjandusest ? Tule taevas appi.
  4. tere kaalust alla võtta.

    On see pilt sinust ?
  5. Sangpommi viskamine

    http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=28313
  6. Mikk Raudsepp

    Igaüks saab 1,33 fitti
  7. toitumine toitumine toitumine

    Munad, kohupiim, kodujuust. Neid ei saa vist kunagi küllalt.
  8. Digitaalse jõusaalipäeviku pidamine

    Avastasin sealt saidilt sellise harjutuse nagu "Biitseps plokil lamades" Kuidas see võiks välja näha ?
  9. Publik oli üleüldiselt ikka väga tagasihoidlik ja seda "tiitlit" polnud raske saada. Kui mina parasjagu oma sõpradega midagi arutasin, siis oli saalis jälle vaikus. Nii kui midagi julgustavat sai karjutud, siis elavnes ka publik. Terve saali peale oleks võinud selliseid paadunud kaasaelajaid ikka rohkem olla. Eks kui publik rohkem kaasa elab, siis saab ka kindlasti rohkem showd ja emotsiooni võistlejatelt.
  10. Mis võistlustel raskem sportlane võidab, kui tulemus on võrdne ?
  11. Tubli Lydon. Varsti on esikoht Mäksal : )
  12. See hädaldamine on tavaline asi. Vahet pole, mis võistlus on. E: Videodest tundus, et rööbaspuud olid liiga peenikesed - minumeelest oleks võinud nende diameeter 2,2 cm laiem olla. See oleks väga palju juurde andnud !
  13. Olid siis võrdsed tingimused või mitte ? Ütlesid, et vastavalt igale võistlejale pandi piirdetoed paika ja siis kurdad, et mõni pidi sügavamale kükkima ?!
  14. Sangpommi viskamine

    Õlga ? Ega ta selle pommiga žongleerima ei hakka! Tõugete jaoks jah oleks õlga vaja aga viskamise jaoks jalge vahelt ...?! Jalg on minumeelest kõige alus - eeskätt jala plahvatuslik jõud !
  15. Minu kõrvad olid vist pesematta aga mis seal targutati/kommenteeriti ?
  16. Eks võistlejatel ole endal ka enesekindlam tunne, kui vaatajad kaasa elavad ja neid julgustavad. Vähemalt mulle nii meeldiks !
  17. Ühesõnagavahet pole, kas on aega 90 sekundit või 5 minutit - sama palju teeks ikka ?!
  18. Sangpommi viskamine

    Lähtudes kuuli viskamisest on parimad variandid kas jalge vahetl või üle pea. Jalge vahelt peaks kaugemale lendama (või oli vastupidi)
  19. Sangpommi viskamine

    On ka kindlad reeglid, kuidas seda viskama peab ?
  20. Kui jah, siis tõesti publikule show eesmärgiga sobitada mõne tühja koha peale quest posingu, kus kõik soovijad saavad ennast teistele näidata.
  21. Kas soorituste tegemise jaoks on ka mingi ajaline piirang ? Ma võingi ju tegema jääda seal neid EZ kangiga küünarvarte kõverdusi või kükke.
  22. Seal oli niigi neid vendasid, kes uduse vormiga lavale läksid. Lõpuks kõik ongi ainult seal off-seasoni katis, sest ei viitsi korralikku vormi teha. On mõnel teisel võistlusel sellist jaburdust nähtud ? +1
×