Jump to content

Erkko

Kasutajad
  • Sisu loend

    624
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Erkko postitused

  1. Ma näen siit üht tõusvat AF noormeest. Rauno Karro on hetkel 19 ( saab kohe 20) sünniaastaga 1993 seega peaks ta veel mõned aastad juuniorides olema. Kui võrrelda teda meestega, siis lõuatõmmetes jagas II ja III kohta ning triitsepsile surumistes oli III kohal ( trennis on korduvalt paremaid tulemusi näidanud surumises,isegi 40 + tulemust - ju siis täna oli käsi vedel ) Kehavoor on ka üks tugev külg (massi on küll vähe kuid kuivus on hea).Kogu komplekti tõmbab alla ergomeeter, mille tulemus siis hetkel 3:30 kandis. Sellegi poolest usun, et juba EMV'l võib ta juba mehi üllatada.
  2. Mina passisin peale kogu aeg Fortiusfoto lehele ja mõned päevad tagasi oli seal küll oma 502 pilti üleva. Ainukene koht kust mina näiteks endast pilte sain. Igal pool mujal lihtsalt pole minust pilte(pilte kus olen laval) - nagu polekski laval käinud ( ühes kohas vist isegi oli kaks pilti, kõht/jalad ja vabaseis eest poosis )
  3. Imre , ega nii sellega ongi, et kui teed mingeid muutuseid, siis tembeldaksegi sind ei tea kelleks ja kellelgi on ikka nurisemist (sedapuhku ma isegi ei imesta kes need virisejad on). Kui Kalmus oleks pannud esijalgselt selle preemia noorte/juunioride absoluudile välja ning seejärel oleks see mõeldud ainult noortele, siis oleks jällegi keegi teine viriseda saanud (samas on juuniorid ikkagi vanemad ja oleks sel puhul ehk end osanud vaos hoida ja käituda taktitundeliselt). Mul on isegi natukene häbi korraldajate ja Kalmuse ees kaasvõistlejate pärast, et nii palju ENDA vaeva/raha/aega sellesse võistlusesse matvad inimesed saavad hukkamõistvaid kommentaare otsuste eest, mida on pädevad vastu võtma korraldajad ja ei kuulu teistele maha tegemiseks. Ma ei kujutagi ette kuidas oleks pidanud seda raha Kalmus jagama, et keegi ei oleks nuriseda saanud.Sellise nurisemise eest ma jätaks pigem Kalmuse asemel selle raha välja andmata. Alati on keegi kellele ei sobi üks või teine asi. Kordan oma mõtet - see koht siin ei ole korraldajatele etteheidete tegemiseks.
  4. Erkko Ilves siiski juuniorid kulturism +75 ( nagu ma ka ankeeti panin )
  5. Vend Vähk Peab liikuma!

    Imre, sa oled ikka üks kuradima südikas vanamees. Kui see midagi maksab, siis minu kiidusõnad LEKV korraldamise eest. Kas nii suurt registreerinute arvu on üldse Eesti Kulturismi-ja Fitnessi võistluste ajaloos olnud ?Nii võimsa eelarvega ( nagu seda on 0 € ) nii palju võistlejaid kohale meelitada - pole midagi öelda. Ehk peaksid mõtlema elukutseliseks ürituste korraldajaks hakata ?
  6. Maria Rebane ,algajad,naiste bikiini fitness - Mäksa Spordiklubi Erkko Ilves juuniorid ,edasijõudnud, kulturism +75kg - Mäksa Spordiklubi Rauno Karro algajad,athletic fitness,-175cm - Mäksa Spordiklubi
  7. Nõus. Uudiste all seisab kirjas :"Registreerimine avatud kuni 8. aprill 2013", kuid foorumis toodud välja, et kuni 3. aprill. Nagu ma aru saan on õige kuupäev 3. aprill ? Imre, kas võistlemaminevad noortegruppi noored kannavad individuaalselt kodus endale grimmi peale või tulete kokku ja teete seda ühiselt ? Ning kust muretsete enda grimmi ? Parimat
  8. Eelmistel EMV oli ka võistlejaid, kes võistlesid mitmes kategoorias !?
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kuigi ma vabandasin ette , siis ma arvan, et on küll informatiivne - Iga tulevane noor sportlane saab ka teada, et sa oled patoloogiline kommentaator. Punkt!
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    Sellepärast ongi sul vaja seda proovida, sest sa ei suuda oma kommentaare ohjeldada ! See kui sa 2005 registreerisid ja esimesed 5 aastat ei postitanud ei tähenda see seda, et sinu praegune keskmine postituste arv oleks alla ühe ! Ma arvan, et sa oled hetkel postitaja NR 1 - ehk keegi peaks su mõtetute postituste eest sulle medali andma ?! Ja sama on nii fitness'is kui ka bonsunas ! Alguses ma mõtlesin, et see on mingi minu paranoia ja et las ta jääb sinnapaika, kuid ükspäev kui läksin kahe sõbraga koos trenni, siis nad küsisid, et kas ma olen ikka näinud tüüpi nimega "Sarge" ja tema debiilseid postitusi. Ja neid kes nii arvavad on veelgi. Järeldused tee ise ! Vabandan Imre teema solkimise eest - vabandan ka Sarge eest, sest ta ise niikuinii ei saa aru, et ta midagi valesti teeb.
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    Mida ma proovin ? Ja mida see keskmine postituste arv määrab ? E: Sult ei paluta muud midagi, kui et vaata enda sisse ja tunnista, et sa oled patoloogiline kommentaator ning sa ei suuda ratsionaalselt mõelda ning aru saada, et sinu kommentaarid pole informatiivsed vaid puhas jama ! ! ! !!!
  12. Vend Vähk Peab liikuma!

    Pump+, paneb isegi Sargel suu kinni. ( Võiks ju vähemalt - saaks rahus ka mõnd teemat lugeda )
  13. Kas ei sobi välisvõistlustel või ei sobi Lõuna Eesti ja Eesti Karikal ka ? Nagu ma aru saan, siis suurim nö platvorm võib olla ~2cm (nagu antud pildil)?
  14. Enamus välisvõistlustel ikka kõigil läbipaistvad. Ja kui juba osta, siis ikka selle eesmärgiga, et ehk tulevikus vaja ka välismaale võistma minna : )
  15. Kas keegi laseb mõnel õmblejal meestele pükse ka teha. Esimeste LEKV eel lasi Imre õmmelda korraliku posu võistluspükse. Ehk on keelelgi mõni hea soovitus, kust võiks leida ( Soovitatavalt Tartus) meeste athletic fitnessi tarvis pükse . Sobivad ka vist tavalised nö mustad rannabokserid ? Lisaks küsiks naiste kingade kohta, ehk oskate öelda, kus Tartus võiks leida läbipaistvaid kingi . Bonsunas on aga pole endal Tallinnasse asja.
  16. Siiski võisteljal on ju eelnev lavakogemus olemas. Samas jällegi kulturismist athleticusse on vähe suurem hüpe kui kulturismist klassikalisesse kulturismi. Eks Imre räägib sellest lähemalt oma kondikavas ?!
  17. Kui sportlane on varem kulturismi kategoorias võistelnud korra ja nüüd sooviks kätt proovida Athleticus, siis kas ta on Athleticus algajate kategoorias või edasijõudnutes ? Mis kuupäevani kestab registreerimine ? Parimat
  18. Aga anname siis kõik lepingud Rückile või mõnele teisele, kellel juba olemas. Mida rohkem, seda uhkem ja topelt ei kärise !
  19. Aga miks peabki esikoha omanikule andma seda lepingut ? Et esikoht veelgi kaugemale eest ära läheks ? Pigem ikka tuleks võrdsustada taset, siis on võistlus tasavägisem ja põnevam.
  20. Kellel huvi, siis minu tehtud pildid leiab siit : https://picasaweb.google.com/11450189232375...TIIIILAHTISEDKV Pole professionaalse fotograafi poolt tehtud, kuid abiks ehk ikka.
  21. Siiski jalga ei andnud teistega võrrelda. ( Kuigi ülekandest ei saanud just parimat ülevaadet )
  22. Võiks olla ka live ülekanne neile, kes kohale ei saa tulla. Reval Cup'i oli väga hea jälgida üle interneti.
  23. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Imre, ehk oskad öelda, kunas on plaanis uuel nädalal poseerimine teha ? Saan aegsasti info edastada ja loodetavasti saab see noormees nüüdsest poseerimas käima hakata. Parimat
×