Jump to content

Erkko

Kasutajad
  • Sisu loend

    624
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Erkko postitused

  1. Fred Vunk blogi

    30 sekundit tööd ja 30 pausi ? Liialt molutamiseks ei lähe ? Saab piisava koormuse kätte nii lühikese ajaga ?
  2. Martinkink blogi

    Kas te päriselt ka usute seda jama ?
  3. Annika Pärteli BLOGI

    Kui natukene arutleda dieedieelse sotsiaalelu teemal, siis mulle tundub, et see vingumine ja hädaldamine väljub juba kontrolli alt(ma saan aru, et see mida ma ütlen ilmselt ei muuda midagi ). On kindel grupp inimesi, kes vajavad seda tähelepanu ja kiitust ning nad ei saa seda muud moodi, kui hädaldavad selle üle kui raske neil on dieeti pidada.Ja siis imestate, et miks teie enamus sõpru ei tunne huvi teie vastu. Siin pole midagi imestada, kui päevast päeva peab inimene kuulama seda jõusaali juttu. Ise te olete selle tee endale valinud ning kui te ei tule sellega toime, siis on see juba teie probleem. Saab olla ka sotsiaalne ja mitte vinguda. Heaks näiteks võib tuua Ott Kiivikase, Imre Vähi.
  4. Martinkink blogi

    Pidasin silmas seda, et tagada õlale maksimaalne koormus, peaks olema väike sõrm pöidlast kõrgemal (nii üleval kui ka all).
  5. Martinkink blogi

    Õlale surumine (shoulder press) on siiski esiosale suunatud harjutus
  6. Martinkink blogi

    On teil ikka aimu millest räägite ? http://www.youtube.com/watch?v=Z184MQJLyFc
  7. empaatia ‹1› s. osadustunne teise inimesega, tema omaduste, seisundite ja käitumisega. Head teenindajat iseloomustavad empaatia ja viisakus.
  8. Tere

    Üliselt on seda toitu nendes videodes vähe - minu jaoks kindlasti. Aga hea suuna annab kätte.
  9. Tere

    Ehk siis fitness.ee keskkond soosib inimeste vööümbermõõdu suurenemist, sest kaloriarvuti all soovituslik makrode jagunemine on sarnane.
  10. Päris huvitav. Ei tea mis see pikkus võiks siis olla kui sa oled -180 ja +180 vahel ?
  11. THE Olympia weekend 2013

    1 - Heat 2 - Kai 3 -Wolf 4- Roden 5 - Dexter 6 - Cutler 7 - Winklaar 6 - Cutler 8 - Big Ramy 9 - Branch Warren 10 - Beyeke
  12. THE Olympia weekend 2013

    Paistab ülekandest, et 1-2 on Phil või Kai, 3 on Wolf ja 4 Roden Nii vähemalt arvavad kommentaatorid väljakutsete põhjal.
  13. Marius Lemming blogi

    Arusaadav, kuid Sarge jutust jäi mulje, et tema tegi harjutust puhtalt. Pani isegig Imre video sinna, et teised saaksid tema sooritust Imre omaga võrrelda (nagu varasemal perioodil, kus kõneisik võrdles enda jalga Imre omaga ja tunnistas, et on sama hea), kuigi Imre liigutus oli seal videos loogilisem/õigem/puhtam Peace
  14. Marius Lemming blogi

    Sinu puhul pigem mitte. Üks mõtlemisainet pakkuv küsimus ka (sellele pole vaja vastata) - kas te püsti teete samas asendis ?
  15. Marius Lemming blogi

    Analüüsi veel veidikene. Esiteks on teie pingi kalle suurem ja lisaks on seljad kõveraks(vibusse) tõmmatud (see on sama hea kui panna pinki paar laksu allapoole) ! Aga no ju siis nii on parem.
  16. Marius Lemming blogi

    Mida te siis ikka tegite ?
  17. Silvar Rückenberg

    Pigem kõnni Tallinnast vastu ja saate poole tee peal kokku ning siis üheskoos tagasi Tallinna : )
  18. Marius Lemming blogi

    Rääkige siis asjadest nagu nad on ... Nagu juba mainitud. Eks igaüks teab ise täpselt, kuidas tema oma võistlusteks valmistub. Mõne jaoks on tähtis korda läinud laadimine/vee välja ajamine ja muud asjaolud, mõnele aga mitte ja minnakse lavale sellisena nagu vorm on kuudepikkuse tööga tehtud - kuid tihtipeale peab tõdema, et need vajalikud protsessid eraldavad võitjad kaotajatest. Vähemalt võib kindel olla, et pidev dieedi pidamine ja võistlemine annab suurepärase ülevaate sellest, kuidas keha reageerib erinevatele treeningmeetoditele ja toitumisele. Ühesõnaga aitab õppida oma keha tundma. Igatahes edu ja kordaminekuid.
  19. Marius Lemming blogi

    Wow. Kahe kuuga tegid offseasoni ja dieedi ? Juba dieedi ajaks kaks kuud 5 kilo kaotamiseks on ebapiisav.
  20. Marius Lemming blogi

    Jah, kuid kui kaua oli sinul aega see 77 kg saavutada ja kui kaua aega dieeti pidada ? Arusaadav. Hetkel me räägimegi kahe võistluse vahelisest perioodist pikkusega 6 kuud, mille sisse peaks mahtuma offseason ja dieet. Siin peakski mõtlema, et kas aastas kaks võistlusperioodi on mõtekas või mitte. Kuid eks kindlasti tuleks arvestada ka kehatüüpi. Mõnel tulevad ja lähevad need kilod kergelt.
  21. Marius Lemming blogi

    Tundub ulmeliselt vähe see 8 kilo
  22. Marius Lemming blogi

    Offseasoni ja võistluskaalu vahe 3 kilo ? Siis peaks Marius olema reaalselt koguaeg võistlusvormis, sest mis see kolm kilo maha võtta ole - natukene soolaga mängida ja ongi need niiöelda kolm kilo läinud. Arvan, et see on täiesti ebavajalik nii noorel nii kuivalt aasta läbi ringi vegeteerida. Ja sellise rasvaprotsendi juures ei saa me ka maksimaalsest (võiks öelda ka isegi optimaalsest ) lihaskasvust rääkida - ehk siis mõttetu raiskamine.
  23. Minul polnud kindlat lemmikut laval ning seetõttu tunnen et minu erinevad küsimused olid vägagi erapooletud ja õigustatud. Tutvusin mõlema protokolliga ja kaalusin pikalt seda, et kas teen noka lahti ja pärin vastuseid. Nagu sa ka mainisid, et nii väikese riigi, nagu Eesti, kohtunikud ei saagi olla piisavalt subjektiivsed, kuid kas vastava väljaõppe saanud kohtunikke on tõesti nii vähe, et žüriis peavad olema õpilaste treenerid või mõne spordiklubi esindajad, kust võistlejad pärit on. Kindlasti muutuks hindamine (ma võtan selle julguse ja ütlen) ausamaks(ma ei taha kedagi solvata - see arutelu on silmas peetud probleemsete küsimuste lahendamiseks). Ma pigem ei küsi rohkem midagi, et mitte segadust külvata ning ütlen ka paar head sõna, sest suur töö on ära tehtud nii Tallinna kui ka Tartu võistluste korraldajate poolt. Mul on ülimalt hea meel, et nii palju osalejaid oli sel esimesel poolaastal ja ma usun, et EMV'l võime taas näha väga suurt osavõtjate arvu. Kindlasti aitab ka sellele kõigele kaasa üha uued ja uued sponsorid (nii eraisikutest sponsorid kui ka suuremad firmad). Kõik see toimub siiski headel eesmärkidel ja mulle see meeldib !
  24. Rääkides EKV tulemustest, siis protokollist võime näha naiste pikema bikiini kategooria punkte - ehk mõni targem inimene oskab põhjendada neid seinast seina hindeid. Kuuldavasti hinnatakse ka bikiinis üha enam kuivust. Kui järjestada kuivuse järgi võisteljaid, siis Reet ja Egle olid nende parameetrite järgi esimesed kaks (vähemalt minu silmis). Kui nüüd jälgida hindeid, siis tundub täiesti absurdne see, et kuuenda koha saanu on pandud ühe kohtuniku poolt teiseks.Lisaks on üks kolmanda koha saanu pandud kuuendaks. Näiteks Reeda nime tagant leiame kohad 2432422 - imestan, et keegi üldse on pannud teda neljandaks või kolmandaks. Sellised seinast seina numbrid on ka teiste nimede taga. Selline olukord tekitab minus küsimusi, et kas kohtunikel on ikka selgeks tehtud kriteeriumid mille alusel paremusjärjestust moodustada ? Lihtsalt selguse huvides uurin.
×