Jump to content

elky

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

elky

  • Tase
    Vaatleja
  1. tarkusehamba operatsioon

    Heihei. Testamenti vist pole tarvis koostama hakata, saab ehk kuidagi välja vireletud Mul opereeriti kõik 4 tarkusehammast välja, kusjuures viimane, alumine veel paraneb. Samamoodi oli, et hambad olid peetunud ehk lõikumata st igeme all. Ülemiste eemaldamise ajal oleks võind sama hästi magada ka. Natuke ragistamist oli eks aga valu ei mingisugust. Paranemised kestsid mõlemal natuke üle nädala, et sel ajal ma ei teinud eriti midag ja põsk oli ka paistes. Alumistega oli jällegi raskem lugu ja arst ütles ka, et neid ei tasu võrreldagi. Esimese eemaldamisel oli veidi valu, sest hammas paiknes liiga all närvikanalis. Paranemine kestis 2 nädalat ja väga valulikult. Nädal sellest praktiliselt pikutasingi aint:) No mitte midag teha ei andnud muidu pea hakkas niiivis ringi käima, et viskaks pildi taskusse. Viimase alumise eemaldus oli nii valus, et ma natuke pisardasuin ka seal toolis. Jällegi..individuaalne inimestel. Paranemine oli samamoodi paistes ja valulik aga erievalt kõigist 3st hambast oli pea täiest slge ja tervis parem. Väidetavalt pidi paranemine olema kergem, kui op ise on valus ja jube. Niiviisi tasakaaluks:D Osaliselt pean nõustuma jah:) Või siis äkki tundus parem, sest op ise oli õudukas:D Jõudu ja jaksu sulle paranemisel ja oppidel. Tuletaks kõigile meelde, et ärge lükake edasi neid isegi kui on hirm hambaarstide ees. Peetunud tarkusehambad näiteks tuleb eemaldada..võivad sulle päris palju kurja seal suus teha Et pigem kannatada ühe korra valu kui likvideerida neid põletikke ja asju:( Samas mu arust oleneb palju sellest ka, et kes saab kuskil haigekassaga ja kus mitte. Praeguses olukorras pidin viimase eest maksma ja ega see odav lõbu pole... öhh
×