Jump to content

jaanussoome

Kasutajad
  • Sisu loend

    39
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

jaanussoome

  • Tase
    Algaja
  1. Vöö

    Aitäh väga sisuka vastuse eest, tundub et sain oma vastuse
  2. Vöö

    Tere Küsimus selline ,et mida tuleks arvestada jõutõste kehavöö ostmisel? Ja kui osta et millise ja mis hinnaklassid tagavad hea kvaliteedi? kõik head soovitused on tere tulnud. aitäh
  3. Ka sellel aastal jaga FIT.- d abivajajatele !

    Kindlalt Alex E. Raus!
  4. Naised, kellega väidetavalt ei tasuks ülbitseda

    Ei tea , väga ilusad naised minu arust. Armu või ära
  5. Uinak peale sööki-enne trenni

    Mina julgen väita et tasub ära väike lõunauinak , minule annab see trenniks jõudu rohkem. Soovitan soojalt
  6. Tere toidulisandid kaalualandamiseks

    Tere Kas keegi oskab nõu anda kaalualandavate toidulisandite kohta. Nimelt tegu on 40nates naisterahvaga kes sooviks kaalust alla võtta , peale selle tegeleb ta ka ujumisega. Kas keegi oskab pakkuda mingit tõhusat toidulisandit kaalualandamiseks? Aitäh
  7. Toitumine enne ja pärast trenni

    Tere kiire küsimus ,et mis oleks parimad toidud just enne rasket jõu trenni süüa? aitäh
  8. Tere trapets

    tänud asjalike vastuste eest ... sain targemaks , eriti see artikkel mis soovitati ... on väga hea meel ,et on inimesi kes on nõus sõna sekka öelma teiste hüvanguks oma enda väärtuslikust ajast. aitäh...
  9. Tere trapets

    Ootan soovitusi kuidas ehitada korralik trapets... just mõtlen seda ülemist trapetsi osa kaela ümber:p .....Olen teadlik õlgade kehitusest , kas on veel mõni tõhus harjutus... Kui pikad tuleks seeriad teha? aitäh..
  10. Tere kaalust juurde

    aitäh navigaator , väga sisukas vastus, kui ehk viitsid räägi täpsemalt mis toitu tarbisid. Olen täpsemalt samal arusaamal sinuga. Muide teen ise ka jõutõstmist.
  11. Tere kaalust juurde

    Väga suured tänud teile kõigile , sain palju abi ja tahtejõudu. Muide olen 75kg , olen varem treeninud 2,5a. Hetkel on suht korralik kuus pakk kõhul kuid olen nõus selle loovutama saamaks suuremaks.
  12. Tere kaalust juurde

    Okei , vabandan... Plaanis on just kiirelt juurde võtta rohkelt kilosid. Olen mõelnud peale massi kogumist teha dieet vms. Nö tahan teha tooriku mida hiljem nö. puhast lihast vormima... Või mis teie välja pakute.
  13. Tere kaalust juurde

    aitäh timo ..... ma soovikisin umbes nii poole kuni aastaga .. kui võimaik
  14. Tere kaalust juurde

    Einoh selge see et käin jõusaalis ka ju .... 3 korda nädalas ...
  15. Tere kaalust juurde

    Tere soovin juurde lühema aja jooksul võtta juurde u 10-15 kg , kuid toidu poolis on suht nadi ... saan lubada lihtsaid asju naq näiteks riis, tatar , puder jne lisaks piima ning vahest mune ja kanaliha... on võimalik sellise toiduga läbi ajada ? Ja teine mure et kui soovin kaalust juurde võtta et üld massi lisada , kuid ei soovi kõhupeale pekikihti ... kas on mul mingeid võimalusi kõhule kogunevast pekikihist hoidumiseks ... või et seda minimaliseerida? Et kas on mõtet üldse jooksmas käia või teha kõhulihase harjutusi tihedamalt? Samas kui jooksmas käia ehk on raske kaalust juurde võtta ? Ette tänades
×