Jump to content

Arx07

Kasutajad
  • Sisu loend

    825
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Arx07 postitused

  1. Sv enne magamaminekut?

    Kodujuust enne magamaminekut ajab suhkruvabamalt asja ära
  2. Arginiin

    Kaua aega enne trenni tuleks arginiini siis vältida, ainult 30 minutit?
  3. Toidukord valgurikkamaks

    Rääkides tuunikalast siis kas kuskil on tuunikala konserve, kus oleks tuunikala 150 või rohkem grammi sees? Kipuvad olema igalpool mingi 120 jne grammised, natuke väheks jääb korraliku eesti mehe jaoks... Ja miks muid konserve ei sööda, st näiteks skumbria jne. Või lihakonservid?
  4. Teeme ise juustu!

    Eino seda muidugi... Aga jah, maitse kuda siis on sellisel isetehtud üllitisel?
  5. Toidulisandite valik

    Esialgu vast piisab taastajast, kasuta mõnda aega ja vaata kas annab effekti. Emotsionaalselt peaks juba ainuüksi andma, lootused põhjas jne . Siinsel lehel olevatest toodetest kasutasin HT-R ja Muscle+ kunagi, mõlemad päris head valikud. Kui kalduvust rasvumisele ei ole siis eelpool toodud reco2 ja mass2 lähevad ka asjaette.
  6. Teeme ise juustu!

    Tuleb hea maitsega siis? Ausalt öeldes see piima tükki minemine eriti isuäratav välja ei näe
  7. Miks üldse minnakse võistlema kui dopinguproovi ei plaanita anda st niivõinaa tulemust kirja ei saaks, vaid karistuse?
  8. käevars

    Ületreeningu/nõrga käsivarre tunnus... Endalgi sama asi, igakord küll ei ole hullu, aga 1/2 juthudest ei saa teatud harjutusi selle ebameeldivuse tõttu teha. Eks tuleks kava endal nii vormida, et käsivars saaks piisavalt puhkust ja samas saaks käsivart ka tugevdatud näiteks randmepainutustega.
  9. Seljaprobleemid

    Vigastuse puhul on tavaliselt terav valu sees mingi teatud asendi või liigutuse peale, "kangusega" on igatepidi tuim, v.a painutades.
  10. rohkem energiat trennis

    Ei ole häda midagi kofeiinil, enamus trennieelseid tooteid sisaldab samuti kofeiini.
  11. Nädalas on 4 päeva.

    Ise olen teinud ülepäeva st üks nädal 3x ja järgmine 4x jne... Väga hästi mõikab ja taastumisega ka erilisi probleeme ei ole, st ei pea "kergemaid" päevi eriti tegema.
  12. Kükkimisel tekib kihelus

    Mul tekib selline asi samuti vahel, aga pole just täheldanud, et kükki tehes või üldse sporti tehes... Lihtsalt mingitel momentidel rämedalt hakkab sügelema igaltpoolt ja nägu võib ka punaseks minna... Minul igatahes on see närvidest...
  13. Massilisajad

    70-100g piisab.
  14. MAAILMAREKORD!

    Video kvaliteet, rongi välimus ja inimeste riietused on täpselt sellised nagu mingi stagna aeg oleks
  15. nitrix

    BSN-il 1 kapsel sisaldab 2x rohkem arginiini ning lisaks sellel on kapslis veel: CRTS: 1791mg (Controlled Release Technology & Support System) Methocel (Micro-Polymer Hydrophillic Ether Matrix) Phosphaplexx (Calcium Phosphate, Di-Potassium Phosphate & Sodium Phosphate) CEM3 (creatine ethyl-ester malate) patent pending L-Citrulline NAD (Nicotinamide Adenine Dinucleotide) Folic Acid (Folate) Ehk siis pigem on se aminostar kallis, sest näiliselt on seal võrreldes BSNiga mitte 360 vaid 180 kapslit purgis. Kas keegi on proovinud Nitrixit võtta ka ainult enne trenni? Tuleks päris odav trennieelne aktivaator... 950 eeku 120 korda...
  16. toidulisandid lapsele

    Mina ka noorena ei söönud igasuguseid asju, nagu näiteks tatart... ei joonud piima jne... Arvasin, et mulle ei maitse need, juba nägid sellised välja, et ei maitse. Aga vanemaks saades ikka hakkad neid sööma, ma usun et mida teised söövad seda suudad ka ise süüa - kui ei suuda oled ise süüdi, mitte maitsemeel. Ja keegi ei käsi midagi 2 nädalat jutti süüa, kõike mõistlikus koguses, toit on toit.
  17. toidulisandid lapsele

    See nüüd küll eeskujuks ei ole Kindlasti on salateid ja kalasid, mida ta sööks ju...? Tuunikala tilliga(konserv), vikerkaare või vitamiini salat(selverist) jne, küll miski ikka sobib esialgu kuni nooruse jonn peal on.
  18. Mul näiteks see punn ei kaogi ära, mu rasvaprotsent on olnud ikka päris madal, aga ikka sealt alt lotendab, aga ma olin kuangi paks ka, et võibla nahk vajub sinna alla vms
  19. Mul suht sarnane punu all, mida rohkem trenni teha seda suuremaks läheb kah, st ülakeha paisub, aga punn liigub samuti kaasa massi tõusuga...
  20. Kätte on jõudnud aeg, kus ei ole mitte slaavi meeskonnad eestlastele ebameeldivad vaid Eesti slaavlastele
  21. Enamus ameerika kuulsaid BCAA "tootjaid"(Dymatize, Scivation jne...) ostavad pulbri odavalt sealt samast hiina-jaapani piirkonnast...
  22. Appi, ma lähen paksuks!

    Toitu lihtsalt korralikult ja rasva minemine on võimatu, on korralik toitumine olemas ka inimesele kes istuks 24/7 diivanil ilma, et paksuks läheks. Vaata toodete pakenditele, arvuta enda päevane kaloraaz jne... Loe artikleid(mitte delfist jne, sealne jutt ei kõlba ajaviiteks kah)
  23. Hera80

    Peale trenni 2 kuhjaga supilusikatäit, ning sega see mahlaga või siis pane viinamarja suhkrut sheikki samapalju. Ning võid hera sisuliselt igal ajal kasutada(tegemist ju valguga, pulbrikujul), aga eelistama peaks siiski tavatoitu.
  24. Millist proteiini soovitate ?

    Muscle+ võib proovida peale trenni võtmiseks, kui hakkab meeldima ja rahakotile hakkab käima siis samaväärne toode 2x odavama kilohinnaga on Mass Recovery
  25. trenn ja muusika

    Ohoo ma vaatan, et nii mõnigi metali fänn siin. Ise kuulan peamiselt Devildriver, Murderdolls, Wednesday 13, Stone Sour, Slipknot, Volbeat, Deathstars jne. Trennis aga enam ei kuula, osadel harjutustel segab keskendumist ja pealegi häirib kui mingi juhe ripub või kisub kuskil...
×