Jump to content

Arx07

Kasutajad
  • Sisu loend

    825
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Arx07 postitused

  1. Vadak + kaseiin vs vadakuvalgu isolaat

    Vadakut siis eelistatakse hinna tõttu?
  2. Vadak + kaseiin vs vadakuvalgu isolaat

    Nutrisport on päris hea, sobib peale trenni võtmiseks kui ka vahepalaks(aga maitsete üle kurdetakse, shokolaadi pidi olema parim valik). Ja see esimene sisaldab Su kirjelduse järgi aspartaami, mis pole hea(kuigi tegelikult ta ei sisalda seda kui see on MASS isowhey)
  3. Valgurikkad snäkid

    Seda kah, samas osad valgupulbrid on sellised, et veega/piimaga tehes tuleb ka hästi paks ollus - puding.
  4. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

    5 kapslit pole ju midagi , sisuliselt teelusikas kalaõli. Ma üldse ei saa aru miks nende kapslite peale raha raisata kui parem osta kalaõli, hinnavahe tuleb mingi 3 korda vist vähemalt...
  5. Valgurikkad snäkid

    kuni 50% süsivesikuid ja 30% rasva... Gaineritele OK, ise küll ei võtaks . Magusaisu rahuldamiseks hea ka mõni heamaitseline proteiini purk varuda ja seda piimaga tarvitada, näiteks Myofusion maitsed on väga head.
  6. Teadjamatele ülevaatamiseks

    Ma tegin ka pikka aega biitsa seljaga ja triitsa rinnaga, viimasel ajal teen eraldi ja meeldib rohkem. Algajal mõttekas koos teha ja biitsale/triitsale 1 harjutus piisab.
  7. HCG dieet

    Vaevalt et niisugune lollus siia jõuabki, vähemalt legaalselt.
  8. Jälle see toitumine.

    Ei kõla loogiliselt, mingi suvaline kasutaja tegi kava?
  9. Super toode????

    Kasuta sooduskoodi "offer" et aktiveerida soodustus € 10. See pakkumine aegub: Kolmapäev, 9 märts, 2011 Haha, las ma arvan seal igapäev kuupäev lükkab 1 päeva võrra edasi, nagu oleks igapäev viimane päev super tehing teha Ja pealegi need kommentaarid seal all nii ebaeestlaslikud - kohe näha, et mingi fake kommentaarid...
  10. Valgurikkad snäkid

    Väga hea maitsega on minu arust ja soolasisaldus on vaid 1,2%(enamik valmistoodetes ju üle 2%...)
  11. Jooksmine

    Palju kaalu on? Üle 90kg inimestele ei soovitata üldse jooksmist. Eks Sul ilmselt alaselg ole nõrk, tuleb alaseljale harjutusi teha. Enne/peale jooksu/trenni venitada korralikult. Mitte-spetsialisti arvamus.
  12. Selle põhjal, et peaks tegema ühe hiigelsheigi ja seda trenni ajal tarbima pool ära ning peale trenni teine pool?
  13. Seljaprobleemid

    Okei, aga antud velo seal on kuni 110kg-le, kui ise olen massiperioodil kuni 105kg siis ei peaks muretsema, et äkki hakkab lagunema?
  14. Seljaprobleemid

    Oskab keegi öelda kumb alaseljale mugavam/ohutum on kas velotrenazöör (antud juhul silmis taoline http://www.bensport.ee/catalogue.php?prID=...0fb6f3fad709e21 ) Või spinningu ratas?
  15. parimatest parim?

    No minul ei ole mingit kofeiini talumatust, ükski teine toode ja ka puhas kofeiin ei ole niimoodi mõjunud nagu NO-XPLODE mõjub, ehk ajab päevas vähemalt 3x sitale. Ja sama juttu olen foorumitest küll ja küll lugenud. Ja seal Xpand kohta ei ole kirjas, et makes you poop after every 30 minutes, diarrhea on kirjas - seda jah võivad tekitada kofeiin või arginine. Ja diarrhea on kõhulahtisus mitte pidev sitahäda
  16. parimatest parim?

    Ei ole kofeiinist(kui seal seda just ei ole liiga suurtes kogustes...) http://www.supplementreviews.com/bsn/no-xplode Samuti seal kurdetakse välja palju, et ajab vetsu. Teiste taoliste toodetega sellist jama ei ole.
  17. parimatest parim?

    See sitale ajamis effekt on NO-XPLODE'l muidu, et valesi arusaamu ei oleks . Aga Dymatize Xpand saab optimass.com'st või siis bodyvision.ee'st.
  18. parimatest parim?

    Hind on liigapalju parem Dymatize Xpandil, et NO-XPLODE eelistada. NO-XPLODE aga annab hea vaimse efekti(ka pohmakaga lammutab saalis ennastsalgavalt ), samas on tal paljudele üks side effect - ajab sitale.
  19. Liigne toitumine ,organismi stress?

    Mida rohkem sööd(kui ikka korralik menüü) seda väiksem tõenäsosus, et Sul mingi aine puudus on, mis võiks probleeme tekitada. Mul endal igatahes mida suurem päevane kaloraaz seda parem ka enesetunne
  20. parimatest parim?

    Hinna,sisu ja maitse poolest on Dymatize Xpand etem minu arust
  21. Käevarre jaoks liiga raskete raskustega treenimine. Pead käsivarsi järele aitama.
  22. MyFitness Rocca al Mare

    Viimati ma seal käisin siis 1 smith oli. Lõuatõmbe masinat vist ei olnud nagu, seal käisin siis tükk aega otsisin alguses üldse, kus lõuga tõmmata -mõne koha ika leidis
  23. rannabiitseps

    Tegelikult see vähenda raskusi lause oli irooniaga Su küsimuse vale sõnastuse kohta. Üldiselt tee korraliku tehnikaga võimalikult suurte raskustega ja ära unusta teisi lihasgruppe . Üleval tööriistade all on treeningkavad.
  24. Uus rahategemise masin nimega Neera

    Küll nad seda teeks kui see asi reaalselt toimiks.
  25. rannabiitseps

    Vähenda raskusi ja saabki kiiremini. Aga kui tahtsid teada kuidas kiirelt kasvatada biitsepsit siis - ei saagi. Tasapisi tulevad, steroididega küll kiiremini, aga ei soovita.
×