Jump to content

Arx07

Kasutajad
  • Sisu loend

    825
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Arx07 postitused

  1. Miks valgupulbrid ei sobi? Korralikumad valgupulbrid peaaegu ju süsivesiku vabad(100g kohta paar grammi kui sedagi...), magustajaks sukraloos näiteks, mis ei tõsta ju insuliini taset...
  2. No odavamatel valgupulbritel tuleb 0,4 euri ainult serveering, et pole kallis mdgi ju
  3. Paljuga teete biitsepse?

    Küünarvarte kõverdamine hantlitega seistes - pole eriti teinud, tavaliselt teen kangiga seistes. Aga umbes 20-25kg(10+ kordust) ilmselt per hantel. 25a, 95kg.
  4. Paljuga teete biitsepse?

    Eks igaüks vastavalt treenituse tasemele ikka , ja muidugi oleneb ka kas kangi või hantlitega ja mis harjutus täpsemalt
  5. Hera80

    + odav
  6. Gain Bolic 6000 vs. MASS2

    Gain bolic on rohkem hardgainerile, st väga palju süsivesikuid on sees. Kui Sul on tõsiseid probleeme kaalu tõstmisega siis võid proovida, aga mina isiklikult nii suhkrurohket toodet isegi peale trenni ei võtaks.
  7. Kreatiin

    Närviliseks võivad teha muud tooted, kus peale kreatiini on kofeiinid ja muud ergutid sees... Aga usun, et ta närviliseks lihtsalt läinud sellest, et treeningkoormus suurem kui muidu ning muu stress...
  8. BSN NO-Xplode Eestis keelatud?

    Eestis ongi karmid seadused, tribulus on samuti lubatud igalpool jne. Aga noh on ka hullemaid riike kui Eesti, prantsusmaal vist oli kreatiin näiteks keelatud...
  9. BSN NO-Xplode Eestis keelatud?

    Ei ole lubatud, joppamise peale võib läbi tulla, aga mina ei prooviks... . Kui ise temaga ülepiiri tulla siis vist ei ole probleemi.
  10. BSN NO-Xplode Eestis keelatud?

    Eestis ei ole lubatud müüa jah. Ma soovitaks osta parem Dymatize Xpand Bodyvisionist või Optimassist, tuleb palju odavam ja toimelt umbes sama... Ja on ka palju teisi taolisi tooteid...
  11. Kodujuust enne magamaminekut

    http://et.wikipedia.org/wiki/Kodujuust Isegi wikis on kirjas: " Ta sisaldab palju kaseiini ja sellepärast soovitatakse seda süüa hilisõhtuti enne magamaminekut"
  12. Hommikusöögi mure

    Ma usun küll, et töötab. Mina samuti enam mune hommikul ei taha kui olen selle varjandiga juba harjunud, lisaks võid veel kaneeli vms maitseks peale visata.
  13. Hommikusöögi mure

    Kaerahelbe puder vanilli kohupiimaga
  14. Küsimus ühe lehe kohta

    Kui trennijärgne sheikk välja jätta siis mul küll midagi ei erine...
  15. No ma ei saa aru, mis kaalutõusu jutt te ajate. Loogiline, et algajal ju kaal tõuseb trenniga, lihased arenevad algajatel kiiresti ja lihas kaalub 3x rohkem kui rasv. Usaldage peegelpilti mitte kaalu. Ma olen viimase 3 aastaga 20 kilo juurde võtnud, tundub päris kohutav või mis... aga näen välja kohe kindlasti parem kui varem ja lähevad jalga täpselt samanumber püksid.
  16. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

    Kalaõli rasvhapped on paremini omastatavad kui linaseemne omal. Inglaste seas on küll linaseemned päris populaarsed.
  17. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

    Mida väiksem üldkaloraaz seda rohkem ta mõjutab. Üldiselt kui alla 10g päevas võtta siis küll erilist vahet ei ole...
  18. mis oleks head toidulisandid. andke nõu

    Sobib ikka, seda kokkusegades tuleb sisuliselt sama asi välja, mis muscle+, ainult odavam
  19. mis oleks head toidulisandid. andke nõu

    HT-R või MUscle+ võid proovida peale trenni võtta - kõige lihtsam varjant.
  20. Hea maitse avalik saladus pidi olema, et proliin eemaldatakse pulbrist, ehk siis aine, mis annab mõru maitse. Samuti Optimum Nutrition HydroWhey pidi päris hea maitsega olema. Kuid, mis minu silmis natuke nõnda palju töödeldud proteiini väärtust langetab on see, et sealt on väga palju kasulikke aineid/baktereid kaduma läinud, mida konsentraat siiski sisaldab - kas imendumiskiirus tasub ära seda... ei tea . Minu puhul ei ole siiamaani suurt vahet olnud, mis valku tarbida, aga ma pole tipptasemel spordimees kah. Ja üleüldse see jutt, mis paljudel valgupulbritel on kirjas, et külmtöödeldud jne, ok las olla külmtöödeldud, aga see tooraine millest nad pulbrit tegema hakkavad on ju vähemalt 1x kui mitte rohkem juba enne kuumtöödeldud olnud...? Või olen asjadest valesti aru saanud...
  21. Siis peaks regulaarselt andma... Tegelikult kassitoit ise on ka väga proteiini rikas
  22. Ma olen kassidele shoksi maitselist valgujooki andnud, limpsisid nagu poleks homset
  23. küsimus transrasvade kohta

    Mida Sa lootsid siis, pähkel ongi ju üle 50% rasv Kuigi see Nussa vist ilmselt ei ole väga pähkliline just, pole kunagi neid uurinud ega oluliselt ka proovinud.
  24. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

    Ka 2 kapslit päevas täiesti tühine kogus. Ostke Kalaõli ja hommik + õhtu 1 teelusikas.
  25. Vadak + kaseiin vs vadakuvalgu isolaat

    No mina soovitaks vadak+kaseiini, igalajal hea võtta. Kiire ja aeglane valk kombineeritud.
×