Jump to content

Arx07

Kasutajad
  • Sisu loend

    825
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Arx07 postitused

  1. lihaste kasv

    No tänud, proovin seda kava järgmine kord siis
  2. lihaste kasv

    Tahaks ikka jah ühe päevase kavaga hakkama saada. Ülakeha osa üldiselt on normaalne siis? Lihtsalt alakehale näiteks kükke juurde? Siin kohal veel rõhutaks, et ma soovin rohkem tulemusi ülakehale, alakeha on niigi vapper.
  3. lihaste kasv

    Hmm, aga mis on baasharjutused? Ma eile käisin jõusaalis siis tegin esmakordselt taolise kava järgi muidu: Ülakeha: » Lamades surumine kangiga 3x6-10 » Kaldpinnal kangiga surumine 3x8-10 » Ploki tõmbed kukla taha lai haare 3x8-10 » Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes 3x8-10 » Õlalihastele istudes trenazööril surumine üles 3x8-10 » Õlalihastele lendamine hantlitega küljele 3x8-10 » Biitsepsitele seistes kangiga küünarvarte kõverdused 3x8-10 » Biitsepsitrenazööril nagu scottpink 3x8-10 » Triitsepsitele ploki alla surumine seistes 3x8-10 Ja alakehale: » Jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril 3 x 8 - 10 » Pöialetõusu 3x 8-10 » Jalapress 3x8-10 Kodus eraldi teen alaseljale ja kõhulihastele Kuidas selline kava kõlbab siis?(suht palju ühele päevale pressitud, aga esimesel korral elasin üle )
  4. lihaste kasv

    Sööma koos sellega ei peaks midagi, seoses sellega, et ta annab ainult 200kcal(100g)? Või juua seda kraami kohe peale trenni ja söök veits hiljem?
  5. lihaste kasv

    Ostsin toote nimega Gainbody 30 Machine-Man. Oskab keegi kiita või laita antud toodet? Kas oleks soovitav seda võtta enne ja peale trenni? Või ainult peale trenni? Ja üks portsjon on ~200 kcal, suhteliselt vähe vist et täielikult ühte söögikorda asendaks?
  6. lihaste kasv

    No kodus rauda on paarikümne kilo jagu... Aga siiski uuesti see küsimus, et iga lihasgrupi vaid ühekordne treeninimine nädalas üldse aitab midagi? Ma parem loobuks teatud lihastest ja teeks osasi asju kodus kui kargaksin silmaga vaadates vähese resultaadi nimel...Mul veel paar kuud jäänud aega tasuta jõusaalis käimist, et tahaks mingi tulemuse veel saada, hiljem kodus hakkan kätekõverduste ja hantlitega vormi hoidma...
  7. lihaste kasv

    Aga ma ei saa jõusaalis rohkem kui 2x nädalas käia, aitaks sellest kui korra nädalas teatud lihasgrupid ainult trenni saavad? Või ikka pressida kogu kamm ühele päevale...? Kükki saab koduski teha
  8. lihaste kasv

    No need mis kirjutasin, mõtlesin, et neid 2 korda nädalas teha. Paar alakeha harjutust panen sinna otsa veel, enne katsetan palju ma jõuan otsa panna, et palju läbi võtab see üks treeningkord. Hetkel pole jõusaali üle nädala jõudnud haiguse tõttu. Üldiselt mu alakeha pole muretsemis koht praegu, ma eluaeg alumise poole pealt aktiivsem olnud , st jalgratta sport, korvpall, jalgpall jne...
  9. lihaste kasv

    Nagu ma ennist mainisin, ma ei jäta alakeha unarusse. Alakeha on ka eelisseisus hetkel, ülakehaga olen vähem tegelenud. Aga siin ma just otsisin soovitusi effektiivseks ülakeha treenimiseks max 2x nädalas koormusega. Valisin siin siis sellise kava välja lõpuks: » Lamades surumine kangiga 6x6-10 » Kaldpinnal hantlitega surumine 3x8-10 » Ploki tõmbed kukla taha lai haare 3x8-10 » Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes 3x8-10 » Õlalihastele istudes trenazööril surumine üles 3x8-10 » Õlalihastele lendamine hantlitega küljele 3x8-10 » Biitsepsitele seistes kangiga küünarvarte kõverdused 3x8-10 » Biitsepsitrenazööril nagu scottpink 3x8-10 » Triitsepsitele prantsuse surumine lamades 3x8-10 » Triitsepsitele ploki alla surumine seistes 3x8-10 Ja küsiks siis uuesti ka selle kohta, et kas mingite toidulisandite kasutamine annaks effekti juurde või piisab tava toitumisest(keskmisest valgurohkem) samuti?
  10. lihaste kasv

    Karta on, et ma treenin ka alakeha, aga mind huvitab siin ülakeha nipid ja trikid hetkel. Üldfüüsilise vormi parandamine ehk siis esimene algajate kava... Kas sellise kavaga reaalselt mingit korralikku musklite kasvu üldse oodata on või on ta üldiselt "kergelt vormi ajamine"? Ja kas ei peaks mingit ülakeha harjutust seal veel juurde lisama?
  11. lihaste kasv

    hmm, okei. Kardan, et natuke tühi tunne jääb nüüd kui oma seeriaid hakkan 3x peale kahandama... Ei tahaks väga üks ühele sealt kavade alt midagi võtta... Kui hakkaksin edaspidi sellise kava järgi tegema: Küünarvarte kõverdamine seistes hantlitega 3 x 8 - 10 Lendamine küljele hantlitega 3 x 4 – 6 Lõuatõmbamine lai haare 3 x 4 – 6 Õlalihastele istudes trenazööril surumine üles 3 x 8-10 Seljasirutajale keretõsted pukil 3 x 20 Kõhulihastele keretõsted kõhupingil 3 x 40 Rind pec-tec masinaga 3 x 10 Kas ja mis puudu jääks sellest kavast?(v.a alakeha) Või mida oleks kasulik mingi teise harjutusega asendada?
  12. lihaste kasv

    ei tee ainult, aga ma siin uurisin neid treeningkavasid ja tekkis küsimus: igalpool on 3x... Kas 3x ongi optimaalne siis? Ma ikka "Küünarvarte kõverdamine seistes hantlitega" tegin näiteks 6-8x..., see siis liialt palju? Üldiselt mu kava oli umbes selline: Küünarvarte kõverdamine seistes hantlitega 6-8x 15 Õlalihastele istudes trenazööril surumine üles 4x 10 Seljasirutajale keretõsted pukil 4x 30-40 Kõhulihastele keretõsted kõhupingil 3 x 40 Siis see rinnalihaste trenazöör, mille nime ma ei tea... 5-6x 15 Ja siis mõningad jalalihaste harjutused, mis ei ole nii olulised siin hetkel...
×