Jump to content

Arx07

Kasutajad
  • Sisu loend

    825
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Arx07 postitused

  1. Küsimus tribuluse kohta?

    Enamikel ta ei teegi midagi, kui kellegil midagi teeb siis tõstab libiidot.
  2. Pähklivõi

    Minu arust ei ole eriti Ok. Bio market või mis selle poe nimi, rocca al mare's seal on hea valik igast erinevaid pähklivõisid. Eelpool mainitud mandlivõisid on ka röstimata kujul seal, olen mõlemit proovinud - üks parem kui teine . Aga suur miinus Eestis on hind, inglismaal näiteks saaks julgelt 3x odavamalt neid pähklivõisid(eriti mandlid, sarapuu jne omad, maapähkli pole Eestiski niiväga kallis)
  3. Pähklivõi

    Ökopoodidest saab igasuguseid: mandli-, sarapuu-, määpähkli- jne võisid. Tavaliselt siiski natuke soola on juurde lisatud, st ei ole tegemist magusa suutäiega vaid soolasega . Tavalistes toidupoodides müüakse mingi odava õliga segatud variante, mida ei soovitaks.
  4. Kumb Valk oleks parem?

    Ainesosat: Heraproteiinikonsentraatti. Koduleht valetab, et hera80 on konsentraat mitte isolaat? Aga missugust valgupulbrit Sa soovitaksid muidu siis(brändi poolest), mitte siit poest, aga üldse...?
  5. Kumb Valk oleks parem?

    Konsentraat on Hera80, ehk kõige odavam vadakupulbri variant. Pro Isolate on mikrofiltreeritud isolaadi ja hüdrolüüsi segu ehk igakell parem kui Hera80.
  6. PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS, OTT KIIVIKAS!

    Palju õnne!!
  7. Aegunud ja parim enne läbi

    Ju siis peabki selline maitse olema. Kinnises pakendis pulber säilib lõdvalt 3 aastat.
  8. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Kas kohapeal saab ka "fit"'de eest osta?
  9. Kus trennida Mustamäel

    http://www.gymleco.ee/
  10. Jõusaalimuusika!

    Devildriver, Stone Sour ja Lamb of god lisaks veel siia
  11. Erinevate tootjate 2,5% pastöriseeritud poepiimad

    Parim tarbimiseks ikka . Hommikul pudru sisse(või kõrvale, olenevalt kas piim või mingi hägusem kraam), vahel sheigi sisse või toidukorra osaks... Toorpiima kohta lugesin et võib igasugu halbu baktereid sealt saada, on's poe omad ikka turvalised siis?
  12. Erinevate tootjate 2,5% pastöriseeritud poepiimad

    Aga missugune siis parim valik on: piim, pett, keefir või hapupiim? Ja kas see toorpiim lahti tehtuna säilib ka või läheb kiirelt hapuks?
  13. bodyvision

    Eks võta siis ühendust nendega. Korralik e-pood on, kuigi ma ise sealt veel tellinud ei ole.
  14. Whey Gold + piim

    Mina olen maitsnud rocky road, cake batter ja cookies 'n' cream. Piimaga on kõik head, veega oli nendest cookies parim. Veega pidi fruit punch(vms) olema väga hea. Peale trenni tavaliselt võetakse ikka veega, muul ajal vabalt piimaga.
  15. Eks algajal see lihasvalu tuleb kiiremini ja kestab kauem küll jah. Kuid peale rasket trenni on ka edasijõudnul lihased haiged tavaliselt. Taastumist aeglustab ka kehv toitumine ja vähene magamine, venitamist ei tasu kah ära unustada.
  16. Vadak + kaseiin vs vadakuvalgu isolaat

    http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17240782 Selle järgi siiski ei ole kaseiin parem .Kas hüdrolüüsitud ja tavalise isolaadi vahe on suur huvitav?
  17. ortopeed vs spordiarst

    Oskab keegi öelda, mis selle kraami nimi on mida see dr. Annus süstib kõigile? Kas perearst/õde süstiksid kah seda kui vajadust on, natuke mage oodata kuu aega järjekorras ühe süsti pärast ja maksta ~30 euri asja eest.
  18. NITRIX

    Läbi Stronger.ee saadab. Ja Nitrix ei ole keelatud.
  19. NITRIX

    optimass.com sportlab.ee bodyvision.ee fitsport.ee stronger.ee
  20. Valgurikkad snäkid

    Ma ainult seda kodujuustu viimased pool aastat sööngi . Usun, et metsa läinud partii oli, mul endal pole kordagi kahtlast partiid sattunud. Küll aga täna sattus kahtlane kohupiima pasta, vedel nagu vesi oli
  21. ortopeed vs spordiarst

    Mul mingi mitu kuud tagasi sai rotaator vist viga. Algul oli treening valulik, hiljem enam ei olnud(sai ka palju harjutusi välja nopitud), kuid niisama peale koormust valutas 24 tundi tavaliselt. Viimased kuu aega asi hullem olnud ja sai siis eile seal süstil ära käidud. Arst ütles, et paari päeva pärast võib treenima hakata ja paari nädala pärast peaks olema täielikult taastunud - eks ma sellel loodan, aga tundub esialgu kahtlane. Eks ma selle teipingu asja panen kõrvataha, kuid põletikuga ta vist eriti lahendus asjale ei ole?
  22. ortopeed vs spordiarst

    Kas see süst õlga peaks kohe aitama? Mul ortopeed nagu ütles, et enam ei tohiks valutada. Aga peale süsti ca 5 tndi oli räme valu ja nüüd 24 tundi hiljem otseselt ei valuta, aga liigutades õlg ise palju valusam kui enne oli... On see normaalne või oli see süst mingi vale lähenemine? Ja mis te ultraheli ravist arvate, kas aitaks õla probleemidega?
  23. Tülpimus

    Jõutrenniga ei peagi kaal langema väga kiirelt, lihased lähevad tihkemaks ja raskemaks. Küll peegelpilt paremaks muutub, toiduvalik tundub suht normaalne olema. Kuid ära süsivesikuid liiga nulli ka piira, hommikul väike puder ja peale trenni banaan/jogurt näiteks... Kindlasti oleks kasulik ka päevane kaloraaz üle vaadata, liialt vähene söömine võib vastupidiseid tulemusi anda.
  24. Taimne valk: soja, sojavalk, sojajahu

    http://forums.fitness.ee/index.php?showtop...d&pid=59964
  25. face pull

    Ma ise suht uus sellel harjutusel ja esialgu samuti üles ei suru kuna ei jõua esimesi faase harjutusel piisavalt raske kangiga teha, kerge raskusega see lõpus ülessurumine tundub tühja liigutamine
×