Jump to content

Zann0

Kasutajad
  • Sisu loend

    56
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Zann0

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 02.02.1989
  1. Kaloririkkad toidud

    Mis mõttes ära teda kõrveta? Sellessuhtes söön tihti õhtuti 250g veisehakkliha, praetuna. Miks ei tohi kõrvetada?
  2. Dieedinipid?

    Ei hakka uut teemat tegema. Probleem selles ,et päevas 4 toidukorda, viimane söök kanafilee toorsalatiga. Paraku esimene söök on kell 12, järgmine kell 16.00, siis 20.00 ajal ja viimane tulebki nüüd 11.30 ajal ja kell 12 magama. Olen aga lugenud ,et vahetult enne magamist ei ole hea liha süüa? Või on see OK? Tänades!
  3. Mida teie kostate toitumiskava peale?

    Ma ei ütle midagi praegu Oti toitumiskava kohta, ent kui ma lähen K-arvutisalongi ja ostan sealt midagi, siis ma pärast küsin küll kuskil arvutifoorumis vbla, misasja need spetsialisti mulle täpselt müüsid... OT aga ma teeks teises järjekorras, hiljem niru teada saada mis p*sk sulle müüdi:D
  4. Gröön VS Kiivikas

    Toetan Kalmuse juttu saja protsendiliselt. Las suured räägivad, pole mõtet siin teemat torkida kui alast mitte sittagi ei tea!
  5. Tennisetrennid Tartus

    Nimi ei teeks paha
  6. proteiin gaasilise joogiga

    See krooks võib pärast jube olla:D
  7. Dennis

    Vaatasin ka. Tätoveeringud ei sobinud kuidagi rolliga kokku? Mis üldse point oli, ema käpa all ja.. Või midagi sügavamat?
  8. on see v6imalik?

    Pole kahtlustki ,et AFTER pildil olevadi prouasid. Viimane võrdlus on aga suhteliselt võimatu kuna nii paksu inimese nahk on piisavalt palju juba välja veninud.
  9. Peksa saamine

    Mitte midagi ei saanud aru viimasest postitusest.
  10. Ideaalne eine enne magamaminekut

    Huvitaks ennast, et miks ei tohi vahetult enne magaminekut süüa?
  11. kodujuust dieedi ajal

    Hapukoore ja küüslauguga mmmmm
  12. sinu unistuste keha

    Probleemne Gregg Valentino. Sellise käe võtaks http://1.bp.blogspot.com/_kC-xMfO9utQ/Rs_q...uEK0/s400/3.jpg
  13. spordisaal+paksud???

    Iseasi "kui ta selline nagu seal pildil on" kas tal sinna saali nii väga asjagi. Piisab ju kaalust alla võtmiseks väga edukalt korralikust toitumiskavast. Sinna juurde veel jalutuskäigud jms. Küll ta sinna saali ka astub kui 5 kilo alla võtnud ja eneskindlus laes:)
  14. systanol

    Uuri lehtedelt: www.steroid.ee www.bodybuilding.ee www.bodybuilding.com
  15. Rasv kõhu peal

    Või siis kuulata ülal õeldut ja saada rasvast lahti korrigeerides oma menüüd?
×