Jump to content

jalgadegamadu

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

jalgadegamadu

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kõrvad lukus

    Hm, mul peaks see rõhk pigem madal olema omateada.. kuigi pole viimasel ajal kontrollinud tõesti. Olen alati siuke uimane ja väss, kui pole oma kofeiinilaksu saanud "Mingi pask kõrvas" situatsiooniga, nagu uskumatu poolt viidatud teemas märgiti, ilmselt tegemist ei ole. Väiksena elasin basseinis ja kuna kloorivesi (või üldse vesi?) soodustab vaigu teket, käisin u kord kvartalis "ajusid loputamas" Selle situatsiooni peaksin seega üldiselt ära tundma... Pigem tundub tõesti sellise lennikigalendamise lukkumineku moodi. Uhh jahh, üldse ei meeldi arstide vahet joosta, jube aeganõudev esiteks ja siis peab muudkui ennast kehtestama ja arstidele sisendama, et alla 60-aastastel on ka õigus meditsiinilisele tähelepanule :S
  2. Kõrvad lukus

    Mul on selline probleem, et trennis lähevad kõrvad lukku. Mitte lihtsalt lukku, vaid nö kinni-lahti kogu aeg. Aeroobses trennis ja jõutrennis ka, kui püsti olen. Millest see võib tekkida? Hirmus tüütu igatahes
  3. Soovin vabaneda kõhu rasvast!

    Joo jogurtit hommikul. Või pool liitrit keefirit. Asi seegi, ja läheb lihtsalt ja kiiresti alla...
  4. süsikavaene toit ja minestamine

    Siuke probleem, et üritasin süüa väga tublisti ja süsikavabalt, aga ei saanud sellega hakkama, kuna trennis kipub pilt tasku ronima... tunnen, et selle vältimiseks pean mingi viilu leiba või müslibatooni sööma mingi aeg enne trenni. Mis teha? See süsikasöömine tundub kaloriteraiskamisena ja teeb mind näljaseks.. aga ma olen naisterahvas ja kaalu on hädasti vaja alla saada. Ja minu ainevahetuse puhul on see peaaegu et mission impossible.. Trenniks on ringtreening jõusaalis tervele kehale, st igas ringis on aeroobsel masinal mingi 10-15 min ja seejärel jõuharjutused, ringe on 3 .. kokku läheb u 1 h 45 min koos venitusega. Ja just peale rattasõitu kipun pildi tasku panema.
  5. Ma olen kasutanud seda, rohkem küll kaalulanguse fikseerimiseks... Olen sellist üli "naiselikku" tüüpi kehaga, st lihast ei taha tulla aga pekk tahab väga igasugustes väga valedes kohtades olla Aga tahaks sportlik välja näha. Enivei, kunagi kui võtsin sellist vedeliku vormis (tutti frutti maitsega ) siis see tundus kõll mõjuvat, et lihased tulid nagu reljeefsemalt esile ja kints läks väiksemaks. Aga kui teist korda kapsleid proovisin, siis nagu nii suurt vahet ei näinud.. Vedeliku vormis enam ei müüda. Muidu minu jaoks on tablettidel psühholoogiline efekt - kui ma olen kalleid tablette ostnud, siis ma ei saa ju oma söömis ja trennirežiimi rikkuda, sest siis muutuks see kulutus mõttetuks Tuharalihased sain ma muidu reljeefsemaks tavalise kintsumasine peal. Sellise: http://img.quamut.com/chart/551/12a_thighabductor_0058.jpg Ainult et harjutusi tuleb teha nö "erineva nurga all", st kui ennast sirge seljaga ette kallutada, siis saab koormust tuhara ülemine osa, kui nõjatud taha, siis alumine osa ja külg. Mul oli just see probleem, et tagumik oli kõrvalt vaadates lame, aga alt kergelt rippuv
  6. Jooks ~100kg kutile?

    Hmm, ma kaalun tavaliselt vahemikus 54-58 ja ma ka ei saa põlvede pärast joosta. Joosta soovitatakse üldse ainult nendel, kellel liigestega kõik täitsa korras on ja kes on normaalkaalus. Rattasõidu osas - velotrenažöörid on tavaliselt vähe meestesõbralikumate sadulatega. Mul kodus on üks ja mees saab täitsa hakkama. Aga muid võimalusi on ju ka - ujumine, ellipstrenažöör... Ujumine peaks kõige parem olema liigeste osas. Seksimine kulutab ka mitu kalorit ja pluss on see, et sel ajal sa parajasti ei söö (minu isiklik dieedinipp) Dieedi osas - proovi süsivesikuid ka piirata, lisaks rasvale. Nt kartul, riis, sai, leib. Mulle mõikab just süsikate piiramine kõige paremini.
  7. 15 a poiss vajab nõu

    Vutimuna tasub igal juhul sisse võtta, see on mämma
  8. Teie igapäevane toitumine

    Hmm, see ei lähe vist täpselt teemasse, sest olen naine ja hetkel üritan sessi ajal kogutud kilosid kaotada. Aga minu dieedimenüü siis u selline: H: maitsestamata jogurt 400 g L: pakk sinki või tükk praemaksa (A vitamiin 1x nädalas!) või 200 g kodujuustu või 500 g keefirit või veega tuunikalakonserv vms + toorest aed- või puuvilja natuke Õ: natuke puuvilja või 150 g maitsestatud jogurtit või krabipulki vms, mis natuke ka süsikaid sisaldab, enne und. Vahepal siis palju rohelist teed ja sidrunivett... kofeiinitablette võtan ka, sest kohvi on väkk Lisaks söön B grupi vitamiine, rauda, magneesiumi ja kui meelde tuleb, siis kaltsiumi D vitamiiniga. Trenni teen siis kui kooli ja töö eest jõuan. Üks kuni kaks korda nädalas katsun korraliku ülekerekava teha jõusaalis koos pooletunnise rattasõiduga, muidu mul on kodus (st ühes mu kodudest) velotrenazöör ja hantlid ja kang.. kui nädalavahetusel pohmakat pole, saab kodus ka treenida
  9. Hoodia gordonii

    Esiteks, ma tean, et konkurentide üle pole ilus siin diskuteerida. AGA. Jutt käib tootest, mida fitnessi poes ei müüda. Tekkis huvi sellise isupeletaja nagu hoodia gordonii vastu. Vaatasin, et seda müüakse täitsa eesti netipoes, maximus spordi omas. Esiteks tekkis mure, et kas see ostukoht on usaldusväärne?? Eestikeelset lehte neil pole. Tundus kahtlane. Vaatasin, et oli venekeelne foorum - kui "kahtlane" olemine piirdub vaid sellega, et tegemist on eestis registreeritud, kuid umbkeelse OÜ-ga, siis poleks nagu probleemi. Kas keegi on sealt midagi ostnud kunagi? Teiseks see toode ise (Scitec Nutrition - Hoodia - 100 caps) ja toimeaine hoodia gordonii. Kas kellelgi on midagi selles osas ütlemist? (Ükskõik mis tasandil) Siin lehel on üks artikkel sellest ka: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=1547 Tänud!
×