Jump to content

Arnie

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    126
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Arnie

  • Tase
    Kasutaja
  1. Palavus - kuidas mõjub?

    Kõik magate riietega või ma olen ainuke imelik kes mitte?
  2. Jõutõstjate viievõistlus

    Väga tore üritus oli! Loodan et sellest saab iga-aastane traditsioon. Aitäh korraldajatele ja kohtunikele.
  3. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Paraguai - Jaapan 0:1 Hispaania - Portugal 1:3
  4. MEDALISADU Euroopa Master Plzen 2010

    No kui lennukile vastu ei saa minna, siis lähme autole vastu
  5. JALGPALLI MM 2010

    Nalja teed või?
  6. Mida osta ja mida mitte.

    See on parim nõuanne siiamaani. /Thread
  7. Tim Sylvia vs.Marius Pudzianovski

    Ei ole olnud..
  8. Uus Fitness.ee - bugilist siia kirja

    http://www.fitness.ee/?act=news&newsID=3049 Jõutõstmise aasta kalender ei tööta. Veel üks asi, et kui pealehel vajutada Jõutõstmise uudised ning alt vajutada Vanemad, siis ta näitas uuesti pealehte või vanemaid kõiki teisi uudiseid, mitte vanemaid jõutõstmise uudiseid. Küll sain aga vaadatud vanemad uudised, kui kirjutasin lõppu "&page=2"
  9. Rind ei arene

    Ületreening või taastumise probleemid ehk. Endal oli kunagi samamoodi, et surumises hakkas areng allamäge minema, kuid kükis ja tõmbes mitte. Tegin nädala puhkuse, võtsin raskusi vähemaks ja hakkasin uut kava tegema.
  10. Jooksmine

    Räägi, et kui palju sul treeningstaaži on? Tundub, et sa tahad liiga palju asju korraga.. Praeguse kavaga tabaks sind üsna kiiresti ületreening.
  11. BioTech USA IsoProx

    Olen proovind. Kuna see mängib hormoonidega veits siis mul hakkas näkku punne tulema selle tarbimisel. Ma kasutasin seda ainult jõu suurendamiseks, kuna ma olen jõutõstja ja ei oska vastata, et kas sellega hakkab lihas rohkem kasvama või mitte. Jõudu tuli küll pisut juurde, aga erilist mõju ei tundnud.
  12. tasakaal kangiga kükke tehes

    Mul oli ka alguses nii. Aga harjutamine teeb meistriks. Mõtle koguaeg sellele et selg sirge oleks ja küll läheb paremaks iga nädalaga
  13. Toitumine enne ja pärast trenni

    Mille jaoks hea? Maitselt hea?
  14. massitsükli

    Kui on võimalus siis ma lisaks jalgadele ka jalgade sirutamise ja kui reedene kava liiga pikaks ei veni, siis ka jalapressi. Ja mõtled sa siiski 4x10 ehk neli seeriat ja seerias kümme kordust?
×