Jump to content

olenp2ttpoiss

Kasutajad
  • Sisu loend

    40
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

olenp2ttpoiss

  • Tase
    Algaja

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Alatõmme trenazööril

    Õhtust, Palun soovitage häid harjutusi säärtele mis ei hõlmaks mõnda masinat vaid saaks teha koduste vahenditega ( kang, hantel) Tänud ette,
  2. Alatõmme trenazööril

    Tere taas kõigile, Kuna ma siin olen teie abi päris palju saanud siis küsiks veel paar küsimust Mul on kavas sees ka harjutus nimega :Küünarvarte kõverdamine kangiga scottipingil Kuna mul kodus scottpinki ei ole siis mis alternatiiv mul oleks,et sarnast harjutust teha? Kas sobiks: Küünarvarte kõverdamine kangiga seistes? Siis mul tuleks antud harjutust sooritada kahel korral, kuna harjutust on juba kavas sees. Teen hetkel antud kava: http://www.fitness.ee/treeningkavad/1/1/56
  3. Alatõmme trenazööril

    Tänud, jälgin ilusti kava ja teen igat harjutust nii,et viimased kordused oleksid rasked. Küsin veel ühte asja, kuna kavas ei ole mul sees aeroobset trenni ( mõtlen jooksmist, ujumist, jms) siis ega see ei tähenda,et ma ei võiks käia näiteks jooksmas? Kuna peale trenni tarbin ka proteiinipulbrit siis mõtlesin,et peaks vist aeroobset ka tegema, et äkki muidu tuleb kõht sellest ette, et teen jõutrenni ja tarbin valgupulbrit aga aeroobset ei tee, kas on mul õige arusaam või mitte? Samas proteiinipulber ei tohiks ju kõhtu ette tekitada?Või kui ma seda tarbin niisama, trenni ei tee siis ta ju massi juurde annab?
  4. Alatõmme trenazööril

    Tänu veelkord, nüüd küsiks raskuste kohta. Kas õige raskus kangil või hantlil on siis kui viimased seeriad tulevad raskelt? Näiteks teen tõmme küljele hantliga 3x10 ja seeriates viimased 9,10 kordus on raske? Või loevad raskused ka siis mis lihast treenid, näiteks rinnalihas on kõvasti suurem kui õlalihas, kas siis näiteks õlga tehes oleks parem kui raskused oleksid väiksemad ja kergem oleks teha? Seda kindlasti,et rinda treenides on raskused suuremad aga loodan,et saate aru mis mõtlen.
  5. Alatõmme trenazööril

    Suured tänud vastamast, oskate ehk aidata ka harjutusele Jalapress trenazööril alternatiivi leidmisega? Kas kükk kang turjal on sama enam vähem?
  6. Alatõmme trenazööril

    Tere, Oskate öelda kui mul on kodus olemas, lõuatõmbekang, hantlid, tõstepink + kang, siis mis harjutusega saan ma asendada Alatõmme trenazööril harjutust? Kahjuks pole antud masinat kodus olemas, et seda harjutust teha. Teen kodus trenni ja selline harjutus on kavas sees? Tänud ette,
  7. Tõmme plokil ülalt ette

    Üks küsimus veel, sain sõbralt Syntha-6 proteiini pulbrit terve tünni ja aminohappe pulbrit. Küsimus siis selles kas ma tohin need omavahel ära segada ja võtta koos või peaksin neid võtma eraldi. Lugesin,et aminohappe pulbrit peaksin võtma 5g enne trenni ja 5g pärast trenni, kas proteiini pulbrit võtan siis peale trenni? Ennem manustan aminohappe pulbri ja siis peale proteiini pulbri? Kas nii oleks õige? Tänud
  8. Tõmme plokil ülalt ette

    Tänud, proovin siis pealthaardega lõuatõmmet. Saab raske olema
  9. Tõmme plokil ülalt ette

    Tere Foorumlased, Küsimus siis järgmine, mis harjutusega saaksin ma asendada harjustust "Tõmme plokil ülalt ette". Kuna teen kodus trenni, olemas tõstepink, kang + raskused 100kg + hantlid + hantli raskused ning valisin omale siit fitnessist kava "12 nädalane faas algajatele". Kavas sees antud harjutus, sellist masinat aga mul kahjuks kodus pole, seega on mul võimalik seda asendada millegi muuga? Tänud ette,
  10. Aeroobne treening

    Tere kõik suured ja tugevad Küsin kiire küsimus,sain omale koju sõudmistrenazööri.Kui ma teen sellega 3 korda nädalas 30-45 minuti trenni kas see aitab mul põletada kõhurasva.Suvega tekkis väike kõht ette ja nüüd mõtlesin,et aitab küll proovin sellest lahti saada.Kuna ma aga jooksmas väga käia ei saa( väike põlvevigastud) siis otsingi alternatiive mida kodus teha. Suured tänud kõigile vastajatele. Terve keha terve vaim
  11. Millist "cardio" treeningut teed?

    mina jooksen poodi õlle järgi,alguses võtan 2 õlle.Need kipuvad aga ruttu otsa saama siis saan jälle poodi joosta....
  12. Tere foorumlased, Nimelt sooviks teada kas mul on mõtekas/kasulik teha oma trenni nii,et 1 nädal(3-4 korda nädalas)teen hantlitega kogu keha trenni,ning järgmine nädal(ka 3-4 korda nädalas)teen trenni ilma hantliteta ehk siis oma keharaskusega(kätekõverdused,lõuatõmme jms),et ühesõnaga teeksin üle nädala,üks nädal hantlitega teine nädal oma keharaskusega.Teen trenni kodus mitte jõusaalis.Mis te arvate kas on see mõtekas? Suured tänud kõigile kes viitsivad vastata, Palju jõudu ja tervist teile kõigile.
  13. Võhma/aeroobne treening?

    Tere, Milline on kõige parem,effektiivsem võhma treening? Tänud vastajatele:) SPEED KILLS:D:D
  14. Treeningkava,kas on sobilik?

    Tere, Tahaks siis targemate käest teada kas treeningkava mille järgi kodus trenni teen on õige või peaksin midagi muutma. Trenni teen siis 3 korda jõutrenni ning 2x nädalas käin ujumas Treeningkava siis järgmine: 1)Kätekõverdused 15x(ilma puhkuseta koha järgi)hantlitega lennutamine 10x.Kokku teen seda kõike viis seeriat. ehk siis 5x15 kätekõverdust+5x10 hantlitega lennutamist 2)Rööbaspuudel surumine 3x8 3)Käevarre kõverdamine hantlitega 3x10 4) Prantsuse surumine hantliga istudes 3x10 5) Surumine hantlitega istudes 3x10 6) Õlatõste hantlitega seistes 3x10 7)Kükid enda keharaskusega 3x20(jalatrenn) 8)Pöia sirutus seistes hantliga 3x10 9)Kõhulihased (teen kokku umbes 150 kõhulihast erinevat moodi) Seda treeningkava teen 2 korda nädalas ning 1 kord nädalas teen ainult kätekõverdusi 150-200korda Kahel korral nädalas käin ka ujuma. Soovingi teada kas selline treenimise viis on efektiivne või võiksin midagi muuta.Ning kui palju peaksin ma näiteks puhkama,kas võin teha trenni ülepäeva näiteks.Et ühel päeval teen jõutrenni järgmisel päeval käin ujumas ja siis puhkan ühepäeva.Või nii, et teen jõutrenni siis puhkan ühe päeva ja siis lähen ujuma jne Tänud kõigile kes viitsivad vastata:)
  15. Tere, Sooviks siis teada, et milline toidulisand oleks kõige parem kiire elutempoga inimesele.Asi nimelt selles, et teen kodus trenni hantlitega ja oma keharaskusega aga tean ka, et toitumine on treeningu üks tähtsamaid osi.Aga kuna mul ei ole väga sellist aega, et koguaeg õigeid asju süüa õigetel aegadel seega olen otsustanud kasutada toidulisandeid.Siinkohal soovikski teada millist toidulisandid te soovitaksite.Kas proteiini,kreatiini vms? Suured tänud kõigile kes viitsivad vastata.
×