Jump to content

Chris_S

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Chris_S

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 10.05.1985
  1. Probleem kaaluga.

    Tere, aga kui ei ole hommikuti isu, no absoluutselt ei taha midagi?! Ma ei hakanud uut teemat tegema, kuna minu küsimuse üldmõte on sama, loodan et teema algataja väga ei pahanda! Kell 8 äratus, 9ks tööle ... kell 11 on kõht tühi (praegu hakkan sööma näiteks) ... kuna töö juures omletti teha ei saa siis tuleb võileibade ja salatitega piirduda ... lõuna on kell 15 näiteks ... enamvähem suuruses praad ... ja õhtul kell 19 on omleti isu näiteks ... ja kogu lugu ... lihtsalt ei taha süüa rohkem! Kas siis peab ennast oksendamiseni sundima (või selle nõmeda "kõht on räigelt täis" tundeni) ?! tänud, Kris
  2. Hardstyle

    Kuulan, esitan teistele ja loon seda stiili ... kõigile kellele meeldib siis reede õhtuti kell 22-02 www.noorteraadio.ee ... hea hardstye/hands-up/jumpstyle ...
  3. Seeriate vahel ajab haigutama?

    Tere, mul täpselt sama asi ... aeroobset tehes pole mingit probleemi, jooksed ilma et kordagi suu lahti tuleks ... kui aga hakkad hantleid tõstma siis väiksema raskusega pole midagi, raskust suurendades tuleb suu ka kohe lahti ... ausaltöeldes ajab ikka närvi küll vahest
  4. Muusika mida treeningute ajal kuulate..

    Tunnel Trance Force !!! DJ Networx !!! Viva La Musica !!!
  5. Tere, küsimus on selline, et kas oleks äkki targem Telliskivi tänavale kohale tulla (elan Tallinnas) ja näost-näkku toitumiskava tellida (saad pilgu peale heita ja parema ülevaate olukorrast) selle asemel et internetis see ankeet ära täita või ei ole mõtet sinna tulla kuna sealt ei saa toitumiskava tellida? Ma oleks nõus kohe praegu ära tellima aga kuna tahaks parimat siis mõtlesin et küsin igaksjuhuks üle! Ette tänades, Kristjan
  6. Tere, kas keegi siinsetest spetsialistidest koostab toitumiskava odavamalt kui fitness.ee's pakutav 500 kroonine varjant? Kui ei siis kas seda kusagil Tallinnas teeb odavamalt kui 500 krooni? Sooviks 2 kava, üks noormehele ja üks neiule! Ette tänades, Kris
×