Jump to content

TreenivAmbur

Kasutajad
  • Sisu loend

    31
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

TreenivAmbur

  • Tase
    Algaja
  1. Valgud

    Kala näiteks, nii punane kui valge, seedib kiiremini kui loomsetliha.
  2. Väikseid nõuandeid äkki?:D

    Pole suht ammu midagi kirjutanud aga informeerin natukene keda huvitab palju ma kaalust alla olen nyydseks võtnud! Alustasin siis 3 jaanuar 2009 siis kaalusin ligi 148 kilogrammi ja nyyd 16.11.09 kaalun 98 kilogrammi. Poleks uskund, et ma kunagi alla 100 kg võin oma elujooksul veel kaaluda aga võta näpust:) Kõik on võimalik! Tuleb vaid tahta:)
  3. ja nyyd saab võistelda sinuga, kes ennem alla 100 kilo on:D
  4. Tubli ,tubli:) ise alustasin kaalulangetamist 148a kilo pealt jaanuari kuus ja täna kaalusin 103,5:D
  5. 1 kuuga alla maximum

    Kle isegi kui hakkad 150 kg pealt alla võtma EI JÄÄ KÕIKIDEL rippuvat nahka!!! mul vähemalt ei ole! ja ei migeid hulli venitusarme:)
  6. 1 kuuga alla maximum

    no ma olen saand yhe kuuga 8,5 kg alla ehk siis 5-10kg on suht reaalne
  7. Väikseid nõuandeid äkki?:D

    Ma ei teinud kahjuks pilte kui ma hakkasin kaalust alla võtma:S:S:S
  8. Väikseid nõuandeid äkki?:D

    21.05.09 - 10.06.09 -6,5kg kuidagi kiirelt langeb:S kuigi söön 3-4 korda päevas kõhu täis aga ongi parem, et läheb alla:D ei saa viriseda Kokku siis alates 03.01.09-10.06.09 -31kg
  9. Väikseid nõuandeid äkki?:D

    ei olnud:D ei tea sellest saatest midagi!
  10. Väikseid nõuandeid äkki?:D

    no ex kui lõpptulemus käes, siis ikka!
  11. Väikseid nõuandeid äkki?:D

    Tänud, ikka ikka:)
  12. Väikseid nõuandeid äkki?:D

    Kuukokkuvõte viimasest kuust -7,5kg 21.05.09 ja kaalulangus kokku tuleb 24,5 kg!
  13. Suitsust loobumine

    Siis peab hakkama veel vähem sööma:D
  14. Suitsust loobumine

    No aga kui ma söön igapäev samakoguseid ja ei lisa toitumist, siis see 20 prossa mis läheb myrkide hävitamiseks, peaks just kaalu alanadama ju?? või sain valesti aru?
  15. Suitsust loobumine

    Tere, mul on suur soov suitsetamisest loobuda! Kuid on ka paar kysimust. Olen lugenud et paljud on juurde võtnud peale loobumist, et ise olles kaalu langetamisel, mis tõenäosusega mul need kilod juurde võivad tulla? Ja kui nad yldse tulevad , kas ka see on võimalik. Olen kuuld et kõht läheb paariks päevaks kinni vms. Soovikisin targematelt vastuseid saada! Ettetänades!
×