Jump to content

Tarantula

Kasutajad
  • Sisu loend

    159
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Tarantula

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 22.07.1993
  1. minu treeningkava

    Leitsin kava siitsamast pärinevast artiklist - Peaks siis olema massi ehitav kava http://www.fitness.ee/artikkel/830/8222mas...20-treeningkava Väheken ainult muutsin seda aga mida te sellisest kavast arvate Äkki oskate mingit nõu anda ja äkki oleks vaja siin pisut nokitsemist;) Jaotus: Esmaspäev - TRIITSEPS Teisipäev - BIITSEPS Kolmapäev - JALAD Neljapäev - PUHKUS Reede - RIND Laupäev - SELG Pühapäev - ÕLAD Esmaspäev : TRIITSEPS * Surumine lamades kitsa haardega Korduste arv tavaliselt 10, 8, 6, 4 ja iga seeriaga suurendan raskust 2.5 kg võrra. üritan igal nädalal suurendada treeningraskusi 2.5 kg võrra. Kordused on kontrollitud ja aeglased, tunnetan venitust ja tippkontraktsiooni. * Triitsepsi sirutamine lamades Kordused 10, 8, 6, 4. Seda harjutust asendan üle nädala rööbaspuudel surumisega (lisaraskusega). Seda tehes ei tohi kallutada ennast ettepoole . * Ploki allasurumine peopesad üleval Kordused 10, 8, 6. Teisipäev : BIITSEPS * Biitsepstõste seistes kangiga kordused 4, 6, 8 alusta raske raskusega ja iga seeriga võta raskust vähemaks. * Biitsepstõste kangiga noodipukil kordused 10, 8, 6. Kasuta lihase liikumise täisamplituudi. * Biitsepstõste noodipukil hantliga ühe käega kordused 10, 6. * Biitsepstõste noodipukil EZ kangiga peopesad allapoole kordused 8, 4. Kolmapäev : JALAD * Kükk kordused 10, 8, 6, 4 jalad olgu paralleelselt, õlgade laiuselt või kitsamalt. * Jalapress : 10 - 8 - 6 - 4 * Masinal istudes jalad ette tuua 8-6-4 * Masinal kõhuli jalgu kõverdada taha 10-8-6-4 * Sääre painutused kordused 10, 8, 6, 4. Neljapäev : PUHKUS Reede : RIND * Surumine kangiga kaldpinnal kordused 10, 8, 6, 4 * Tavaline lamades surumine 8, 6, 4 * Hantlite lennutamine negatiivse kaldega pingil kordused 8, 6. * * soovi korral võib lõppu lisada veel liblika või käte ristamise trenazööril (kui rinna siseosa vajab ka järeleaitamist). Laupäev : SELG * Lõuatõmbed laia haardega ette 4 seeriat suutlikkuseni. * Allatõmbed plokil kaela taha (mitte väga lai haare) - kordused 10, 8, 6. * Tõmme kangiga ettekallutades 1 seeria suutlikuseni tavaliselt 10 kordust ja allapoole. * Tõmme kangiga ettekallutades althaardega 1 seeria suutlikkuseni. * Tõmme kangi otsaga ettekallutatult või T kangiga 1 seeria suutlikkuseni. * Sõudmine istudes 1 seeria suutlikkuseni. * Jõutõmme kordused 8, 6, 4. Pühapäev : ÕLAD * Military surumine kangiga (eelistan teha seda istudes) so kangi surumine istudes kordused 8, 6, 4 * Arnold surumine (hantlitega) hantlite surumine pöördega surumist alustatakse peopesad enda poole, lõpetatakse peopesad suunatud väljapoole. Kordused 10, 8, 6 * Kangi tõstmine lõua alla seistes kordused 8, 6. * Hantlite tõstmine kõrvale seistes kordused 10, 8. * Õlgade tõstmine kangiga kordused 12, 10, 8, 6.
  2. Puhkus 1 kuni 2 nädalat

    massikasvatamine jõusaalis + toitumine on mul korras , tean et toitumist pooleli jätta ei tohi kui on puhkus ega ei saagi enam pooleli j2tta nii kylge on kõik jäänud:D
  3. Puhkus 1 kuni 2 nädalat

    väga heaa siis teen korraliku nädalaajalise puhkuse siis
  4. Puhkus 1 kuni 2 nädalat

    Mõtlesin et olen küllaga ikka juba trennis järjest käinud ja et oleks vaja väikest puhkust . Kas 1-2 nädalat puhkust on normaalne ? võipeab olema vähem, rohkem ? sõbrad on rääkinud et puhkuse ajal lihas taastub ilusti ära ja et võib isegi veidi jõudu juurde tulla selle ajajooksul
  5. Triitsepsi massi kasvatamine

    on see tõsi et tegid igapäev ? kätt ära ei kurnanud ?
  6. 2 muna + õlu

    Proovisin täna just õlle munaga ära , maitsel ei old eriti mitte midagi viga , täitsa korralik kalorite laksu saab sealt , soovitan proovida ja tehke ka omi järeldusi , ma hakkan iga õhtu vist niii koksitama
  7. 2 muna + õlu

    ma ei usu äkki on hea , ma proovin ära igastahes
  8. 2 muna + õlu

    muna pidavat õlle maitsekamaks ja paremaks muutma , mõtlesin et proovin järgi
  9. 2 muna + õlu

    sõber rääkis huvitavast koksist mida peale trenni on normaalne juua , tundub kahtlane aga on see tõsi ? Kui segad õlle sisse 2 toorest muna ja peale trenni jood ära . ütles, et eriti võimas pidavat olema , ja on hea lihaskasvule Mina seda väga uskuda ei taha . tehke palun omad järeldused, et mis arvate sellest :D
  10. käed suureks

    õige jutt mina vaatan ka end peegliees ja mõtlen noo kurattt kas muu väike biitsuke on juba 1 cm juurde võõtnud
  11. käed suureks

    selgepilt , minu kätepäev näeb välja selline seal sees muidugi ka raske rind Neljapäev (rind+triitseps+biitseps) 1.Surumise horisontaalpingil | enda programmi järgi) 2.Hantlitega lendlemine: 3x6-8 (peab olema max. piiril) 3.Rinna venitus kas plokil või masinal (näit. trosside ristivedu, aga teen siin kohal liblikat): 3x8-10 4.Triitseps lasta hantel selja taha istudes või prantsuse surumine või kitsa haardega lamades surumine või rööbaspuud: 4x6-8 5.Triitseps plokil: 3-4x6-8 6.Biitseps seistes hantlitega käte üles toomine või kangiga (vahelduv) 4x6-8 7.Biitseps istudes kaldpingil kangiga või hantlitega 3x6-8 8.Kõht (kuni 2 harjutust) Äkki võib mõne harjutuse juurde panna? biitsa ja triitsa liiga vähe ? archangel mainis siin et kolm ahrjutust biitsale ja triitsale oleks normaalne
  12. käed suureks

  13. käed suureks

    kuule Archangel sa ise treenid kätt palju nädalas ? ka ühekorra ?
  14. käed suureks

    väga hea ja arusaadav , aitähh sulle proovin ära
  15. käed suureks

×