Jump to content

satanic

Kasutajad
  • Sisu loend

    18
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

satanic

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 11.02.1992
  1. FIGUURI KOMBO

    Küsimus siis seline, et kuidas kasutada figuuri kombot ( green tea, burner, omega3 ) ? tegemist siis kolme tootega. kas on õige kõiki kolme korraga tarbida või mitte ja kui on siis kui palju ja millal?
  2. green tea

    Tänan...
  3. green tea

    I just asked...
  4. green tea

    milline see õige dieet siis v2lja näeks??? pikkust 175 cm kaal 80... 5 kg tahax alla votta
  5. green tea

    hommikul 2 banaani ja õhtul 2. lõunasöök on tavaline,selline nagu ette juhtus
  6. green tea

    Unustasin Öelda,et ma ei söö nn tavapäraselt kuna ma tahan paari kuuga kõhu trimmi saada Ma arvan ,et see on võimalik...kõik oleneb tahtejõust Ei söö kõike mis ette juhtub Olin 2 nädalat banaanidieedil vms. ja tulemused on juba silmaga märgatavad
  7. green tea

    mul selline tobekysimus nagu...kas sellist rohelist teed saab poest kah täitsa muretseda mis aitab saleneda vms... ise ostsin just tavalist selveri rohelist teed ja loodan et see toimib
  8. Õlu taastab???

    kas õlu taastab lihaseid voi mitte,n2iteks yks õlu peale trenni ???
  9. mass2

    see on liiga magus
  10. mass2

    kohvi
  11. mass2

    Selge.
  12. mass2

    tellisin just toote mass2,kuid ei oska seda kasutada kuna toote peal pole öeldud palju seda p2evas votta tuleb .on öealdud ainult kui palju
  13. Massilisajad

    Olen 2 kuud trenni teinud ja mõtlesin,et ostan endale Anator P70 (tooted-->massilisajad-->Anator P70). Küsimus on selline ,et kas ma tohin seda votta kuna ma olen ainult 2 kuud trenni teinud lugesin toote kirjeldust ja olin üllatunud see peaks päris tugevatoimeline aine olema tahaksin lihtsalt kiiremini tulemusi n2ha nagu me koik siis arvatavasti Ka jõusaalis läheks ladusamalt
  14. Mitu korda nädalas?

    Mitu korda nädalas keegi siis trenni teeb,või kui palju üldse kasulik on? Kas 7 päeva nädalas rikub tervist,ja kui kaua päevas oleks normaalne?
  15. Päris kõva. Edu talle siis
×