Jump to content

-arx-

Kasutajad
  • Sisu loend

    117
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by -arx-


  1. alati trenni teind, algkoolis kõike :P nagu aktiivsed lapsed ikka ;)

    siis kergejõustik, lõpuks ikka peaala suusatamine peale audentese lõpetamist veel 2 aastat ainult seda aga loodetud tulemusi ei tuld + veel sõjaväkke oli vaja suvel minna siis alustasin jõusaalis käimisega ja seda siiamaani(naudin)... ;)


  2. nii palju erinevaid põhjusi võib olla pm et toitumine,puhkus,treening ise + inimese geneetika jne mina pole muidugi mingi professor aga ikka paneb tähele vendasi kes käivad koguaeg trennis ilusti aga progressi ei taha üldse tulla :D

    aga no samas ise tegelesin varem üldse suusatamisega ja kui hakkasin saalis käima siis 2 poole kuuga tuli 8-9kg juurde, kõik ümbermõõdud suurenesid, raskused läksid suuremaks, rasva% jäi pm samaks kuna aeroobset tegin ka ikka reguraalselt. toitumine oli küll veits ligadi logadi sõin nii korralikult kui sain aga ikka 4-5 korda päevas.

    aga ma usun et seda mõnusam on pärast edusamme nautida kui näed tõsiselt vaeva ja küll lõpuks leiad ise endale sobiva kava ja muu vajaliku :(


  3. EIle oli jälle B) Läksime saali, tahtsime rinda teha...mingid 2 venelast istusid rinnapingi juures, raskused peal, üks toetas vastu kangi tagant poolt, teine pingi pealt, see kes pingi peal oli mängis telefoniga ja nii 20minutit....kust sellised debiilikud tulevad??? ma siis läksin sinna küsisin, et teete ka midagi siin? siis öeldi ei ja läksid minema alles...pärast põrnitsesid mind nagu ma oleks neile lubanud lõuga anda vms :P

    no muidugi krt ;) segad poistel tõsist trenni ju ;)


  4. see et kindaid keegi kasutab ei tee veel klouni tast ju B) ma kasutan kaa aga ikka käed rakkus rsk :P

    kõige lahedam jutt tuli jõukas ühelt vennalt kes oli no päris suur ikka aga mõnusa rasvakihiga ja siis ütles, et mul toitumine ja kõik korras aga krt rasva nii palju ei tea kas peaks aeroobset kaa tegema we? ;)

×