Jump to content

Pajulapoiss

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Pajulapoiss

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 12.05.1993
  1. Muscle +

    Ossin ka selle kraami... aga palju see 1 dl on? mitu supilusikat või mitu cm shakeri põhjast umbes?
  2. Treeningpäevad

    Mis jama on siis? Õlga läheb vaja et suruda? Siis teeks Teisip. rohkem selga ja reedel õlga?
  3. Treeningpäevad

    Tahaks veel teada et mitu kordust ja mitu seeriat peaks tegema et saada suuremad musklid? noo nagu Kulturistid.
  4. Treeningpäevad

    ainult 1kord nädalas kõhtu? See midagi ei tee kui ma iga päev mingit kõhuosa teen?
  5. Treeningpäevad

    Selle pärast ongi, mul ala seljaga väike jama, jõutõmme ja kükk tooks valu hetkega tagasi;D Praegu teen alaseljale seljasirutajal, viimasel ajal juba tunne parem. Varsti peaks lisama kavasse, on ideid mis päevale panna?
  6. Treeningpäevad

    Mul selline kava, oma peaga panin kokku, andke nõu Esmaspäev- Rind, Triitseps, kõhusirglihased Teisipäev- Selg, õlg, biitseps, küljelihased Neljapäev- Rind, Triitseps, kõhusirglihased Reede- Selg, õlg, biitseps, küljelihased Andke nõu, millega koos oleks õige biici millega triici teha. kas sirg ja külje lihased eraldi päevadel hea idee? Ma ei taha jalga teha eriti. Kas taastumisaeg on piisav jne. lisage oma mõtted siia.;D
×