Jump to content

ragz

Kasutajad
 • Content count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About ragz

 • Rank
  Värske olija
 1. .Tere, Millal avalduvad toitumise muudatuse mõjud. Ehk kui olen nüüd burksidieedilt maas ja toitun korralikult, siis millal peaks see avalduma minu vormis või kaalus
 2. Kas keegi oskab soovitada toitumiskava?

  My bad. Varasemalt pole vanusest räägitud kui on õpetatud pulbrit pudru peale panema. Mõtlesin, et alates sellest ajast kui puder läheb sobib ka pulber pudru peale.
 3. Kas keegi oskab soovitada toitumiskava?

  Siin aitab tõenäoliselt kõige paremini ikkagi valgupulber. Pane seda pudru peale ja maitseks võid lisada jogurti sisse ka. Valgusheigid on loomulikult omal kohal, neid ma ei hakka eraldi väja toomagi. Valgud kiirendavad rasvapõletust organismis. Nt siinsetest inimestest kõik tarbivad valgupulbrit. Enamus ainult Hera80 valgupulbrit, niiet seda soovitaks sulle ise ka.
 4. Kas keegi oskab soovitada toitumiskava?

  Peaksid kindlasti sööma putru ja sinna peale ka valgupulbrit panema.
 5. Kas keegi oskab soovitada toitumiskava?

  Alustame sellest, et kas sa hommikul putru sööd?
 6. Proteiini pulber. Kui palju keegi?

  Ära nüüd erutu, mine pane pulbrit pudru peale ja viska kohupiim prügikasti.
 7. Proteiini pulber. Kui palju keegi?

  Ma pole tervet fitnessi portaali läbi surfanud, aga see mingisugune ähvarduse moodi asi väärib küll ühe lollima postituse tiitlit. Tundub, et sa oled muidugi iseenda konkuret ka nende lollide postituste osas. Kas Coleman otsib mind ise üles ja helistab mulle ise või kuidas sa seda planeerisid?
 8. Proteiini pulber. Kui palju keegi?

  Tihti unustatakse ära..+korralik pauk erinevaid steroide lisaks. Aga noh ununeb siis ununeb. eks pärm kergitab jah. Tõenäoliselt on coleman ka pärmi peal kasvanud.
 9. Proteiini pulber. Kui palju keegi?

  Kumb on olulisem, kas trenn või pudru sees olev valk? Vastan ise - kuna valku sa tarbid sama palju kui Ott, aga ei näe ligilähedaseltki selline välja, siis võid üldse selle valgu pudru seest ära jätta ja lihtsalt trenni teha ja toiduga see valgukogus saada.
 10. Proteiini pulber. Kui palju keegi?

  Siis peaksid varsti nagu Ott olema, kui kogused on samad. Kuidas ta toimib muidu küll siis?
 11. Proteiini pulber. Kui palju keegi?

  Ehk siis reklaamiga petmine on täiesti ok, kui vahatatud jalgadega naised seda teevad?
 12. Proteiini pulber. Kui palju keegi?

  Colemanil on valgu tarbimise tagajärjel tekkivad probleemid kõige väiksem mure. Veider üldse, miks pudru sisse käivaid pulbreid reklaamivad steroididega üles aetud jurakad. Suht tarbija eksitamine minu arvates.
 13. Proteiini pulber. Kui palju keegi?

  Ma otsin, kas leian selle jutu.
 14. Proteiini pulber. Kui palju keegi?

  Lugesin kuskilt, et see Hera on kõige kahjulikum valgupulber üldse. Pidi seedimisele suht halvasti mõjuma. Ise võtsin ka kunagi 5a tagasi seda Herat ja kahjuks ei sobinud mulle.
 15. Asi on moraalis. Ei sobi selline asi, kui politseinik suhtleb paadunud vargaga, mis sest et kõik teavad, et ta varas on.
×