Jump to content

Angel K

Kasutajad
  • Content count

107
  • Last visited

Everything posted by Angel K

1. Tugigrupp buliimikutele

+3 Selline asi võiks Tartus ka olla...
  2. Milline fotograaf? Hr. Tank?
  3. Tee 102 kükki ja võida Fasti uus Pro Sari

Päris hea auhind. Aga oleks võinud naistele ka võimaluse anda.
  4. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Terve karp Luxus batoone. Oi ma olen kade
  5. Vend Vähk Peab liikuma!

Nojah, jõutrennist loobuma ma ka ei hakka, et sellest "toredast hüüdnimest" lahti saada
  6. Vend Vähk Peab liikuma!

Seda laia selja juttu pean vist küll surmani kuulma
  7. Eedeni PlanetSpordis meid ikka jagub Päris palju fanaatikuid on sinna sattunud.
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

Kartke Imre fantaasialennust kõige hullemat ja saate hoopis meeldiva üllatuse osaliseks
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

Nii ilus pilt ju Ma kujutasin küll ikka kõige hullemat ette Ole hea, saada mulle see pilt e-mailile ka. Selline kunst tuleb ikka paberkandjale jäädvustada
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

Selles ma ei kahtlegi Aga pole hullu, päris patja nutma ma ikka ei hakka
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

Sa juba tegid mu kuulsaks sügisestel võistlustel Mul pole vist kunagi nii piinlik olnud kui siis Aga noh, topelt ei kärise Saatsin pildi ära.
  12. Vend Vähk Peab liikuma!

Olen sellega arvestanud
  13. Vend Vähk Peab liikuma!

Mina tahaks ka pilti kui sul aega üle jääb
  14. Vend Vähk Peab liikuma!

"Taavi on nagu lill- lõhnab ja pakub silmailu, kuid kasvab igasuguse sõnniku peal." NB! Ei ole üldse solvanguna mõeldud:)
  15. Mõned seebikaga tehtud fotod leiate SIIT Kvaliteet pole muidugi hea, aga väike ülevaade ikka. Kõiki kategooriaid ei ole. Enamus fotodel Esta Pilt, Rainer Neemsalu ja Imre Vähi.
  16. Kas võib hakata juba kohale tulema?
  17. Praegune muie on ikka palju parem kui see hästi kuri ja kortsus laup, mis tal sügisel MV´l oli Rainer võttis vist mu nõu kuulda ja lasi Botoxit otsaette süstida
  18. Dj Raud ka platsis Ettevalmistused käivad. Moosinäoga Kirp eesotsas Esta ja Edmund Perenaine Kristi on ilus nagu alati
  19. Päeva säravaim naine Imre lavadebüüt lauljana Esitab Anne Veski "Jätke võtmed väljapoole" Ott laulis natuke kurvemat laulu. Kirp vägijooki valmistamas Väike snäkk enne võistlusmöllu
  20. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

Kas keegi Sparta poest Lõuna-Eesti Karikavõistlustele tuleb?
  21. Lõuna-Eesti III Lahtised Karikavõistlused facebookis Tule ise ja kutsu sõber ka kaasa
  22. 2 Väikest küsimust.

Sel juhul tuleks küll 3:1 kohvi joomine lõpetada. 5 pakki päevas...see on siis 5x13=65g suhkurt ainuüksi kohvist
  23. 2 Väikest küsimust.

Kunagi jõin neid samuti, siis kirjutasin 1 paki kohta kalorid üles: Nescafe 3:1 75 kcal V 0,3g S 13g R 2,3g Nescafe 3: Strong 70kcal V 0,4g S 12g R 2g Jacobs 3:1 73kcal V 0,5g S 13,5g R 1,9g
  24. Kas su arvuti on mees- või naissoost

Minu Lenovo on täitsa mees