Jump to content

Taevastkukkunud

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Taevastkukkunud

  • Tase
    Algaja
  1. Spordikellad

    Tahaks osta endale mingit spordikella, mis näitaks palju ma treeningu ajal kaloreid põletan, pulssi jne. Mis funktsioonid nendel kelladel üldse veel on, palju umbes maksavad ja milliseid soovitaksite? ja kus oleks hea valik tallinnas?
  2. Toitumine enne ja pärast trenni

    aga kas enne trenni peaks sööma pigem valku või süsivesikuid ja mida pärast?
  3. Toitumine enne ja pärast trenni

    Teen Bodypumpi 3x nädalas, mida ja millal peaks sööma kui eesmärk oleks lihtsalt trimmi saada ennast. Kaalus alla ei taha võtta (vb paar kilo), juurde kindlasti mitte, aga tahaks et oleks lihased ikka natuke näha (nt kõhul) ja et keha poleks nii lodev ja pehme. Ehk siis tahaks rasva põletada aga lihast mitte kaotada. Siiamaani olen peale trenni söönud kodujuustu või jogurtit õhtul, kas see on õige?
  4. toorsalat

    http://www.toidutare.ee/retsept.php?g=785
  5. Kaalust alla

    ja sa arvad, et ahvid peale sündimist kohe hakkavad banaane sööma või?
  6. Kaalust alla

    Piim pärsib ainevahetust. Ja piima pole tegelikult üldse täiskasvanule enam vaja, see on mõeldud imikutele, lehmapiim siis vasikatele
  7. Naised ja kehakaal

    Kui tal väike laps kodus on siis temaga tegelemine peakski olema trenni eest, jalutades kiirkõndi teha ja kelgutamas lapsega käia, mul on ka väike laps kodus ja trenni ei tee, ometi kaalun palju vähem praegu kui enne rasedaks jäämist
  8. tselluliit ei lähe ära

    infrapunasaun
  9. Kaalust alla

    Mina võtsin alla siis kui hakkasin rohkem liha ja rasvu sööma, piimatooteid jätsin vähemaks, juustu täiesti menüüst välja, puuvilju ka eriti ei söö, vaid juurvilu rohkem
  10. Kaalust alla

    Kusjuures suhkruasenda ja coca-cola light (mis on ka suhkruasendajaga) jäta küll menüüst välja. Suhkruasendaja on selline aine, mis organismist välja enam ei lähe vaid jääb sinna niiöelda toppama ja ladestub, hakkab veresooni ummistama jne. Ühesõnaga pole üldse tervislik, coca-cola asemel joo parem rohelist teed ja kohvi (max 3 tassi päevas)
  11. kodujuust ja liha

    Piimatooteid ei soovitata üldse ju koos teiste toidugruppidega koos süüa, kui siis ainult täiesti eraldi.
×