Jump to content

Tigerkutsu

Kasutajad
  • Sisu loend

    166
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Tigerkutsu postitused

  1. Sõjaväe komissariaat

    Nõustun täielikult. Eesti sõdurid ON igal pool väga hinnatud olnud. Mm, ja sulle, mr. USA on ainus koht, kus teenida, võin nii palju öelda, et sellel hiiglaslikul riigil on omadus jätta uskumatult soodsa ja kõigi võimalustega maa mulje, aga ela seal natuke, nt pool aastat... aasta... 5 aastat ja räägime uuesti Air Forcest, suurtest majadest ja miljonitest. Veel karjäärist, ütleks, et sul on lihtsam saada sõjaväelist haridust Eestis ja hiljem töötada Eestis omandatud teadmiste toel USA riigi heaks vääga kõrgelt hinnatud kohal. Ütlen sulle saladuse, selliseid Eesti tegijaid on praegugi, nendest lihtsalt ei räägita palju, sest nad on Eesti jaoks sama hästi, kui kadunud. Vaata loosungitest ja reklaamidest sügavamale! Loomulikult soovin sulle ainult kõige paremat ja tee ikka seda, mida ise õigemaks pead, lihtsalt taolise operatsioon/unistuse täideviimise juures on eeltöö kõige olulisem, räägin omast kogemusest. Minu eeltöö oli 1 pluss aastat.
  2. Iga päev erinev lihaskond?

    Vahe on aja kui piiratud teguri paremini ära kasutamises - treenides jaotatud kavaga saad 7 päeva jooksul rohkem lihaseid rohkem kordi treenida, nii et kõik lihased saavad ka vajaliku puhkuse.
  3. Ma ükskord ärkasin öösel üles ja ei saanudki enam tükk aega und, niisuguse mühinaga lihased kasvasid.
  4. Sõjaväe komissariaat

    Ole hea ja vii end asjadega kurssi. Selleks, et omistada sõjaväelise kõrghariduse neljas aste, pead ikka olema midagi hoopis muud, kui korstnapühkija. Hea, kui sulle Ameerika meeldib, mulle ka, ma läheks ka sinna võimalusel teenima, aga sinu märkus Eesti kohta ei pea absoluutselt paika. Update seda natuke ja ära uuri asja ajateenistusest tulnutelt - räägi meestega, kes on tegevteenistuses.
  5. rekordid 16aastaselt rinnalt surumises

    Olen 90 ja jõuan kätekaid väga edukalt teha. No, ma ei tea, vblla 80 korda 2 minutiga sinu jaoks vähe - mulle tundub korralik. Rinnalt pole ammu surunud, kuna paarilist pole ja ei julge üksinda. 16 a. ei surunud üldse kangi, hetkel 25, 100kg teen 6 korda, suuremal raskusel pole mõtet näinud veel.
  6. toidulisandi kohta

    Nagu enne ka kirjutasin, soovitaks sulle massilisajat, sest valk ainult ei asenda toidukorda, vajad ka süsivesikuid ja natuke head rasva. Mine poodi ja küsi, et millist massilisajat nad soovitavad sinu eelarve eest või võid ka küsida valku ja süsivesiku eraldi, aga sellega keerulisem vblla sul alguses õigeid koguseid arvestada. Seikerisse paned massilisaja pulbrit (reeglina paar kuni kolm kulbikese täit - kulp on massilisaja topsi sees olemas) ja lisad vett või piima. Piimas on ka valku, sv ja rasva, seega massi saamiseks see kindlasti parem valik.
  7. Tee soojenduseks nii: üldine soojendus (aeroobne, 15min), edasi mine põlvili maha ja pane pea ja peopesad ka põrandale. Tee selliselt kaela ringe, et pea on põrandal ja kätega võtad osa kere raskusest kaelalt ära. Tee mõlemat pidi ringe ja mitte kiiresti. Edasi seisa seina najal käte peal ja seejärel mine pea peale. Ma ei tea kuidas sa seisad, aga kui mul see kavas oli, tegin jalad vastu seina ilma käteta - mingit valu, ega rõhku polnud, seisin ca 4 min järjest 3-4 korda.
  8. Sõjaväe komissariaat

    Hea lugeda, et foorumis ikka õigeid Eesti mehi ka leidub! Korraks kartsingi, et äkki jääb mu postitus ainsaks, mis ajateenistust väärtustab! Krt, taolised vingatsid viivad maine alla ka nende silmis, kes praegu veel nooremad (14-16, 17 a foorumlased), selle pärast ei saanudki eelpoolset juttu vastuseta jätta. Veel paar näidet minu kogemustest ajateenistuses. Tahaks näha, kuidas keegi väidab, et need pole väärtuslikud kogemused ning pole "tsivilisatsioonis" kasulikud: kolmandalt korruselt köiega laskumine, vetelpääste, kiirabipatrulli praktika, räme igaõhtune jõusaal, kenade naisinstruktoritega flirtimine, paint-ball, erinevate relvadega laskmine, looduses orjenteerumine, nimekiri võiks jätkuda ja kindlasti on teistelgi asju lisada!
  9. Probleem kaaluga.

    Sõjaväes saab ilusasti kaalu juurde, tuleb massilisajat ja/või lisatoitu juurde süüa (kohupiim, hapukoor, halvaa, sokolaad, pähklid, avokaadod, naturaalne maapähklivõi. Ma ei ole küll enam sõjaväes, aga metsas alati halvaa, pähkilid, valgpulber vms kaasas. Kuidagi muudmoodi ei saagi oma elu kontrollida, kui seda ise tehes!
  10. Vastan nii otse, kui võimalik, ilma kedagi solvamata. Parim valgulistest on minu arvates Dorian Yates ja rasvapõletajatest on hea MuscleTech Hydroxycut Hardcore. Nüüd ise asi on see, kas sul neid tooteid tarvis on, aga sellesse arutelusse ei lasku, kuna seda sa ei küsinud ning otsustad selle ise. Parimat!
  11. NO?

    Nitrix Oxide ruulib, aga seda peab pikema aja jooksul kasutama (nt 6 kuud)... ja raha maksab ta raibe jah. Kui ressurssi on, siis soovitaks, aga enne peab olema trenni kogemust ja üle keskmise lihaste baas all, muidu võid ära end lõhkuda - ühesõnaga mõtle enne läbi, mida tegema hakkad. Krt, tõesti võiks enne ikka guugeldada, kui mingit gaasi juttu ajama hakata. Kui plaanid midagi kasutama hakata, tee põhiline selgeks - infot on nett täis.
  12. vähene Vastupidavus..miks? :(

    Äkki said supertoidulisandid otsa või lõpetasid mingi muu kuuri! No treeni siis vastupidavust. ... üks mõte veel, äkki hakkad vanaks jääma.
  13. Sõjaväe komissariaat

    Tsivilisatsioonis?! Minu jaoks polnud aja tuulde viskamine ja ei nõustu nendega, kes asja maha teevad polles ise käinudki. Muidugi on ajateenistuses hetki, kus tuleb oodata või midagi tüütut teha, aga seegi kasulik distsipliini tugevdamiseks. Põhjus, miks inimestele, kes käisid, ei meeldinud, võib olla, et nad ei saanud hästi hakkama ning nüüd on eneseuhkus riivatud. Eks õpid end paremini tundma ja mõni mees saabki alles ajateenistuses teada, et on möku - õnneks on aega veel end muuta.
  14. probleem ebaproprotsionaalsete õlgadega

    Mul oli kunagi midagi sarnast, aga tõenäolisemalt mitte nii suur erinevus. Kulus umbes 3 aastat aega, et täiesti võrdseks sain. Usu või mitte, aga ballett ja pilates aitasid kõige paremini.
  15. Valk

    Salmonelloosi vblla.
  16. kanal 2: film

    Terminaator pole triloogia.
  17. Ainete kogused?

    Tööriistade alt leiad BAV arvuti ja soovitaks ka toitumiskava tellida.
  18. Küsimus laiuse kohta ja TOITUMISKAVA!!!aidake!!

    Tere, Kogu see teema on psüholoogiline asi ka. Kusjuures ma ei süüdista, ega tee maha ühtegi osapoolt, sest isiklikud kogemused on mind palju tolerantsemaks muutnud. Räägin lühidalt oma stoori, ehk keegi leiab midagi õpetlikku vms. Hetkel 25 a. Kuni 15 aastaseni olin see väga saledat tüüpi poiss (päevad läbi ratta seljas või järves, talvel kegutamas ja suusatamas kogu aeg). Jõusaalist ja teadlikust treeningust ei teadnud MITTE MIDAGI. Olin väga aktiivne, toitusin nii nagu normaalne Lõuna-Eesti poiss toitub, kelle ema süüa teeb - kartul, liha, 3 L purkide viisi maa piima, kasvuhoonest köögiviljad jms, aiast marjad. Värske õhk. Tervist alkoholi, ega suitsetamisega ei rikkunud. Gümnaasiumi tõttu kolisin Tartusse ja leidsin breigi trenni. Pärast esimest aastat hakkasin lisaks ka kodus tegema. Ruumi oli ja eraldasin endale 4 korda 5 m tühja toa trenni jaoks. Tegin põhiliselt breigi elemente pluss meeletutes kogustes kõhulihaseid ja kätekõverdusi, pea peal seisu seina ääres, hüppenöörihüppeid jms. Oli ka 4 hantlit. Treenisin 5-7 päeva nädalas 1h korraga. Tegelikult ka see oli metsikult intensiivne, sest tegin musa saatel ja tempo oli peal. Pärast tundi ujusin higist. Kui haskkasin arengut märkama, sain meeletu motivatsiooni. Teadmatusest treenisin enam õlgu, rinda ja kõhtu. Biits sai ületreenitud ja ei tahtnud hiljem enam suureks kasvama hakata. Selg nõrk. Jalad sitked geenidest. Kusagilt gümnaasiumist sai alguse ka trenni meeletus. 8 pack oli vägev ja tundus, et mida rohkem ja tihedamini treenida, seda tugevamaks, suuremaks ja vastupidavamaks lihased muutuvad! JUST! Panin kõik need omadused ühte patta, arvasin, et lihas lihtsalt areneb ja kiirus, jõud, vastupidavus ja suurus on nö samad asjad. Ülikoolis valisin ka väga liikuva ja füüsiliselt koormava eriala, aga ÕNNEKS ÕPPISIN LIHASEID VENITAMA. Pärast ülikooli kolisin Euroopast ära suurele steroidimaalse USA-sse. Imedemaale kohaselt leidsin enda suureks rõõmuks sellised asjad nagu Hollywood Hills (ideaalne koht jooksu rahmeldada) ja 24 Hour Fitness (Schwarzeneggeri juhitud osariigis ikka on jõusaalid 24 h avatud ). No ja töö oli ka veel lisaks pmst mägedes matkamine. Minu selle perioodi tavaline trenninädal. 6 korda trenni jõusaalis, millest mõni ivenis kuni 7 tunniseks - ja jaaaa, hull, kuni kella 3 öösel tegin kohati. Lihtne, siis ühel hommikul lihtsalt voodist ei tõuse. Keha lihtsalt keeldub üldse midagi tegemast. Teate ma ei kirjuta enam väga pikalt, sest kogu oma elu ei jõua ühte posti panna. Võibolla lihtsalt mõelda enne, kui kedagi konkreetselt porri tallata. Foorumi ühelauselistest postitustest ei saa aru, millist elu inimene elab. Faktoreid on veel lisaks toitumisele, ja treeningkavale. 3h trenn on ühe jaoks hoopis midagi muud, kui kellegi teise jaoks. Mina nt nautisin aega saalis ja ei tahtnud lihtsalt ära tulla, kujutage ette Hollywoodi ja ühte mega suurt jõusaali, kus alati on vääga ilusaid naisi ja treenitud bodybuildereid ja pärast trenni hüppad Bodyfactorysse ja ostad spetsiaalse proteiini seigi ja kõnnid 30 kraadises pilvitu taevaga päevas oma koju. Seda tähendas minu jaoks trenn. Kellegi teise jaoks tähendabb see midagi muud.... aga on meie kõigi jaoks meie enda arvates parim, mis teame. Hetkel, teen suht kaootiliselt 2-3 korda nädalas 1-2 h. Korraga terve keha (jalgu 1-2 kord nädalas seal hulgas). Töö tõttu pole lihtsalt võimalik teisiti, aga vahetasin seetõttu just elukohta, et oma normaalne rütm tagasi saada ja kohe peaks võimalusi tekkima taas normaalseks 3-5 korda regulaarseks, kavandatud treeninguks. Naljakas on, et biitseps nt, mida muidu kippusin kogu aeg üle treenima on hetkel suurim, mis eales olnud on. Söön palju köögivilju, oliiviõli, kalaõli, päevalilleõli, mõõdukalt liha ja magusat. 2 - 4 korda päevas Dorian Yates Lean Gain, max 20 g valku. Kreatiini 5 g päevas ja Beta Alaniinii 4 g päevas.
  19. Idee foorumis

    mõtetu, kuna ei kajasta midagi reaalset.
  20. Vaata Youtube`st seda videot ja sama mehe teisi materjale. Tal on ka oma koduleht, kus palju kasulikku. Leiad infot kuidas õigesti teha, kui kiiresti, kui palju ja mis järjekorras jne. ... JA VAJUTA SIIA See mees teab ka asjast ühte-koma-teist! Edu!
  21. abi tahax(kõhulihased)

    Ma soovitaks sul peegli ees kõhu vaatamise asemel eesti keelt õppida.
  22. Kellel ei ole muusika veel pisaraid silma toonud

    Tank esindab samamoodi raha... sõda on otseselt poliitika käepikendus ja kõik juba teavad, mis poliitika on. Isiklikult mulle ka ei meeldi kui laste arvelt raha teenitakse - tsirkus. Esimese postituse videot vaadates tekkis pigem okserefleks kogu massimeedia suhtes - tõsieluserjaalid, talendijahid, lapsed ja loomad, ekstreem meikõuverid - täielik jama. Olles ise meelelahutusbisnjetsiga väga lähedastes töösidemetes olnud, tean et kõik, mis toimub prožektorite valguses ei ole see, millena teda näidatakse. Laval (laiemas mõistes) toimub alati millegi müük - eranditult!
  23. Kadestamisv22rne osavus!

    Ma ootaks väga videoid sellest tüübist "On different drugs and how they affect routines." oo, järgmise Jackie Chan ongi päevavalgele tulnud!
  24. Ma ei ütleks, et selles midagi naljakat on, kindaid on erinevaid ja kui sul stepperi peal on mingid fitness tüüpi kindad käes, siis ma ei arva, et need su käsi kuidagi nõrgemaks muudavad või mis iganes... teevad haaret nõrgemaks (stepperil treenides ikka muud eesmärgid). Pigem on igal juhul asi hügieenilisem ja mugavam. Kujuta ette, kui palju erinevaid pihke katsub ühte stepperit päeva jooksul ja siis sa lased käega kogemata üle näo, et higi pühkida.
×